Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odštartujte leto v tom správnom štýle s Hotelom Bachledka**** Strachan – v najlepšom ubytovacom zariadení v prešovskom kraji za rok 2015 + až 2 deti ubytovanie zadarmo

4,7 / 5 Hotel BACHLEDKA****Strachan Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Oľga Jakubcová

A koľko by sa prosím Vás doplácalo za tie deti? 12€ /deň za jedného alebo obidvoch? Ďakujem.

Hotel BACHLEDKA****Strachan

Dobrý deň,
dieťa do 3 rokov je zdarma, len ak by ste požadovali postieľku, poplatok je 5€/noc.
dieťa 5 rokov má ubytovanie zdarma, hradí polpenziu 12€/deň, teda x 4 noci 48€
Ivančáková

Oľga Jakubcová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či máte voľný termín od 14. 9. do 16.9. Sme 2 dospelí a 2 deti ( 2 a 5 rokov). Koľko by sme doplácali? Ďakujem

Hotel BACHLEDKA****Strachan

Dobrý deň,
V tomto termíne máme dostupné izby.
Ivančáková

Dávid

Dobrý deň, chcem sa informovať či je súčasťou izieb komfort chladnička. Ďakujem

Hotel BACHLEDKA****Strachan

Dobrý deň prajeme,
Chladnička je na každej izbe formou minibaru.
S pozdravom Ivančáková

Daniela

Dobry den bol by volny termin od 27 do 29 jula? Pre 2 osoby?

Hotel BACHLEDKA****Strachan

V tomto termíne máme dostupné izby,
počas leta však predávame kupóny min. na 5 nocí.
Kupóny na 2 noci môžete využiť do 30.6.
S pozdravom recepcia Ivančáková

Mária

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či máte voľný termín od 20.6. do 22.6. pre 2 osoby. Ďakujem

Hotel BACHLEDKA****Strachan

Dobrý deň prajeme,
v tomto termíne máme dostupné izby.
Radi Vám pripravíme rezerváciu , po zaslaní údajov, na info@hotelbachledka.sk

Dávid

Dobrý deň,

chcel by som sa Vás spýtať či máte voľný termín v rozmedzí 13.6. – 15.6.2016.
Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Hotel BACHLEDKA****Strachan

Dobrý deň,
Voľné izby máme do 14.6. a od 16.6.2016
Ivančáková recepcia

Iveta

Dobry den prajem,chcela by som sa opytat ci mate nejaky volny termin od nedele do stredy,t.j.12–15.6 2016 pre dve osoby+dieta 1 rok(s moznostou detskej postielky).Este by ma zaujimalo ci vsetky izby su z balkonom,a ci sa za dieta doplaca,dakujem pek­ne.

Ivančáková

Dobrý deň prajeme,
v tomto termíne máme dostupnú už iba 1 izbu s balkónom,
v izbe je možnosť dať detskú postieľku, poplatok je 5€úpostieľka noc a doplatok za izbu s balkónom je tiež 5€/noc.
Celkom doplatky 20€

Katarína Najmiková

Dobry den chcem sa opytat ci mate volny termin od 16.6 do 19.6 dakujem

Ivančáková

Dobrý deň prajem,

V tomto termíne máme dostupné izby.

Pavla

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako je to s wellnessom a malými deťmi,môžu tam ísť s nami,prípadne platí sa nejaký príplatok?Ďakujem

Hotel BACHLEDKA****Strachan

Dobrý deň, deti môžu ísť s Vami , vstupy s deťmi sú od 16.00 do 19.00 asú bez príplatku.

Matúš

zdravim mam zaujem o 4 dni 3 noci alebo 3dni 2 noci, 2 osoby, datume od 04.06.2016 do 12.06.2016, su volne miesta ?

Hotel Bachledka**** Strachan

Dobrý deň,
termíny sú ešte dostupné. Doplatok za noc navyše je 35€/osoba na noc. Pre bližšie informácie ohľadom dostupnosti nás kontaktujte na info@bachledka.sk.
Želáme príjemný deň.

Denisa Galova

Dobry vecer mala by som zaujem o termin od 27.6. do 29.6.2 dospele osoby a jedno dieta 14r.Poprosim cenu.

Zlavomat.sk

Dobry den, pre 2 dospele osoby si zakupite voucher v hodnote 119eur a za 14-rocne dieta doplatite 35eur/noc s polpenziou, spolu teda 189eur. Dostupnost si prosim overte priamo na recepcii.

Eduard

Dobrý deň,chcel by som sa opytať na dostupnosť izieb v datumoch od 22–26.5 pre 2 osoby +1 dieťa do 5 rokov.
Ďakujem.

Hotel Bachledka**** Strachan

Dobrý deň,
v uvedený termín máme dostupnú rodinnú izbu s balkónom alebo Apartmán.
Doplatok za rodinnú izbu je 5€/noc, doplatok za Apartmán 20€/noc. Ak máte záujem o rezerváciu, tak nás kontaktujte na info@bachledka.sk. Želáme príjemný deň.

Robo

Dobrý večer mam záujem o pobyt vo vašom zariadeni v termíne 10.06. – 13.06.2016. pre 2×2 osoby. Prosim aj o cenovu ponuku .Ďakujem. Kmeť

Hotel Bachledka**** Strachan

Dobrý deň,
izby Komfort s balkónom aj bez balkónu sú v uvedenom termíne ešte dostupné.
Prosíme, zakúpte si víkendový variant kupónu a noc navyše bude potrebné doplatiť už priamo na mieste za poplatok 35€/osoba noc. Kódy kupónov nám, prosíme, zašlite na info@bachledka.sk.
Želáme príjemný deň.

Ludmila

Dobry den, mam zaujem o kupu kuponu na konkretny datum 20–22.5.v cene 149 eur. Bol by možný nástup už vo štvrtok? Za aký priplatok by bola táto noc, ak máte voľné kapacity? Sme rodina s dieťaťom ( dve osoby + dieťa, 5 rokov, bez nároku na lôžko) dakujem za informácie

Hotel Bachledka**** Strachan

Dobrý deň,
izba Komfort bez balkónu je dostupná aj od štvrtku 19.05.2016. Do­platok za noc navyše je 35€/osoba noc. Doplatok za polpenziu pre dieťa je 12€/deň. V prípade záujmu vieme poskytnúť dieťaťu prístelku, ktorú má v rámci kupónu zadarmo.
Ak máte o pobyt záujem, tak si zakúpte kupónik a kontaktujte nás na info@bachledka.sk . Želáme príjemný zvyšok dňa.

Dagmar Majerechová

opravujem…od 11.05. – od stredy …prepáčte

Hotel Bachledka****Strachan

Tento termín, nie je voľný, ale ponúkame budúci týždeň,
ak by ste mohli prísť.

Dagmar Majerechová

Dobrý deň, máli by sme záujem o pobyt u Vás od 13.05. za 119 €. Máte ešte voľné izby? Radi by sme si doplatili 5 € za balkon a chcem sa spýtať, či je možné si pobyt o jednu noc predĺžiť a koľko by bol doplatok. Ďakujem pekne a prajem pekný deň…Dada

Hotel Bachledka****Strachan

Dobrý deň prajem,
V tomto termíne máme ešte dostupné izby,
cena, ktorú uvádzate je však platná s nástupnými dňami od nedele do stredy, víkendový pobyt si môžete zakúpiť v inej cene, ktorú nájdete po rozkliknutí- variant.
S pozdravom Ivamnčáková

Samuel

Dobrý deň, máte v ponuke aj bezlepkové jedlá? Ďakujem.

Hotel Bachledka**** Strachan

Dobrý deň,
pri rezervácii pobytu je potrebné uviesť, že máte záujem o bezlepkovú stravu. Naši kuchári Vám radi pripravia vhodné jedlá :).
Želáme príjemný deň.

Marcela

Dobry den, mate este volnu izbu pre 2 osoby v termine 27. – 29.maj? dakujem

Hotel Bachledka**** Strachan

Dobrý deň,
termín ešte je dostupný. Pre rezerváciu je potrebné zaslať kód zakúpeného kupónu na info@bachledka.sk
Želáme príjemný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore