Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Wellness & SPA pobyt pod Martinskými hoľami v hoteli Victoria **** s vlastným pivovarom, platnosť do konca septembra!

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel Victoria**** Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Greifová

Dobrý deň, mala by som zaujem o štvordnový zajazd resp. 3 noci, chcela by som ho uplatniť cez týždeň od 28.8–4.9.2016.Máte vtedy voľné ? Dakujem Greifová

Hotel Victoria****

Dobrý deň p. Greifová,

voľné ubytovanie máme od 28.8 do 1.9.2016, po preposlaní kódu voucheru Vám rezerváciu ubytovania záväzne potvrdíme.

Ostávam s pozdravom


 –
Recepcia –Zuzana Kurhajcová
Hotel Victoria ****
V. Žingora 9820
036 01 Martin
tel.: 00421 434 304 836
mobil: 00421 911 406 407
fax: 00421 43 43 04 848
recepcia@hotelvictoria.sk
 www.hotelvictoria.sk

Tibor Szaniszlo

dobrý večer.chcel by som sa opýtať že či mate volný termin 19.8.2016–21.8.2016.keby som sa vas mohol poprosiť pošlite my odpoved natel.čislo0903978950­,vopred dakujem za čoskoru odpoved.s pozdravom Tibor Szaniszlo

Janka

Dobrý deň chcem sa spýtať na termín víkendu 26.8 –28.8 či máte ešte voľné pre 2 osoby.. Ďakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
ubytovanie máme voľné od 28.8.2016
Recepcia Hotel Victoria****

Milan

Prosím vás ,dá sa aj s vozičkárom? Ďakujem.

Adri

Dobrý večer. Potrebovala by som 2 izby od 25.8. do 28.8.
Máte prosím niečo voľne? Ďakujem.

Katka

Dobrý večer prajem. Mali by sme záujem o pobyt od 12.8.-14.8.2016 . Prosím Vás mate voľnú izbu pre dve osoby ? Dakujem.

Hotel Victoria****

Dobrý večer, je nám ľúto, ale ubytovanie v danom termíne nemáme voľné. Recepcia Hotel Victoria****

Alena zajacová

máme u Vás rezerváciu pre 2 osoby na 3 dni a 2 noci v čase od 5.8 – 7.8. a chcem sa spýtať o ktorej tam máme prísť. dakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň paní Zajacová, ubytovať sa môžete od 14:00hod.
Recepcia Hotel Victoria****

Mirka

Dobry den,prosim Vas ,kolko stupnova je voda v bazene?Dakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň, teplota vody v bazéne sa pohybuje medzi 28 – 29 stupňov.

Recepcia Hotel Victoria****

Lubos Burza

dobry den je volny termin od 23.7 do 26.7 pre dve osoby dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Lubos, ohľadom termínov, môžete sa informovať e-mailom recepcia@hotelvictoria.sk alebo telefonicky +421 434 304 836.

Lina

Dobrý deň,
je Váš pivovar otvorený aj počas týždňa, či iba cez víkend? D'akujem.

Hotel Victoria****

Dobrý deň ,
pivovar je otvorený piatky a soboty od 16:00 do 23:00 hod.
Ostávam s pozdravom
Recepcia Hotel Victoria****

Ľudmila

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je možné za poplatok ubytovanie so psíkom, fenka žije v byte. Vopred ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Ľudmila,

pobyt so psíkom je možný po dohode s recepciou. Kontaktujte ich prosím e-mailom recepcia@hotelvictoria.sk
alebo telefonicky +421 434 304 836.

Peter

Dobrý deň, dá sa na voucher objednať aj apartmán? Ak áno, koľko je doplatok? Ďakujem za odpoveď.

Hotel Victoria

Dobrý deň,

áno samozrejme dá sa objednat aj apartmán ak je v daný termín k dispozícii. Doplatok je 10 eur/izba/noc. Ostávam s pozdravom.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore