Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenný vstup do Aqualand s možnosťou procedúry, dezertu alebo wellness

4,7 / 5 Aqualand Moravia Pasohlávky  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Rado

Dosť nevýhodná ponuka.priamo na ich stránke som si prave kúpil variant celodenny Po-Ne + wellness za 12,70 EUR a dokonca platný až do 30.6.

Veronika Šepeľová

Dobrý den aký je doplatok pri variante 1. ak chcem navštíviť aj welness???

Zlavomat.sk

Dobrý deň Veronika,

stačí si zakúpiť 2. variant, kde môžete využiť aj wellness. :)

Prajem pekný zvyšok dňa.

Boris Petrovič

Z ponuky vyplyva,ze v 1.variante v cene za 10,90 € nie je wellnes Forum -Romanum tak ako bolo v tejto cene v minulosti ???

Zlavomat.sk

Pekný deň Boris, máte pravdu. V 1. variante nie je vstup do Forum Romanum Wellness. Variant 2. tento vstup obsahuje a zároveň máte možnosť využiť voucher počas celého týždňa.

Pavlína Dočkalová

Dobrý deň. Neviem či tomu dobre rozumiem, ale tá druhá varianta je jediná, ktorá má v sebe a j sauny.
Nechcem byť v saunách iba tri hodiny. Radšej sa budem iba tri hodiny kúpať a celý deň oddychovať v saunách.
Dá sa to i takto???
Ďakujem. Pavlína

Zlavomat.sk

Pekný deň Pavlína, žiaľ ponuka obsahuje možnosť ísť do sauny na obmedzený čas. Vymeniť čas nie je možné. Ďakujeme za pochopenie.

Pavlína Dočkalová

Dobrý deň. Mám záujem iba o sauny.
Vyhovuje mi pondelok až štvrtok.
Ďakujem Vám za odpoveď.
S pozdravom Pavlína.

Zlavomat.sk

Pekný deň Pavlína,

pokiaľ máte záujem o sauny, môžete si zakúpiť variant so vstupom do Forum Romanum Wellness, ktoré okrem finskej, bio a infrasauny zahŕňa aj tepidárium, caldarium, laconium, soľný a aroma parný kúpeľ, ľadovú studňu, ochladzovací bazénik, aróma odpočiváreň
turecký kúpeľ Hammam, whirlpool, Kneippov kúpeľ a Palava POOL

Lukas Marhefka

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať ako je to v Moravii s platením a peniazmi.
Či potrebujem české peniaze alebo mi stačí iba platobná karta.
Ďakujem

Aqualand Moravia

Dobrý den,

můžete zaplatit platební kartou, ale i v eurech. Na pokladnách přijímáme celé eura (kromě centů) a nazpět vracíme české koruny.

Hezký den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore