Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Z Bratislavy do Viedne rýchloloďou!

4,6 / 5 Cestovná agentúra SPaP-LOD Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Richard Nemeček

Dobry den, bude este zvyseny pocet kuponov, nakolko sa ponuka dost rychlo vypredala? Resp. je niekde informacia a maximalnom moznom pocte kuponov?

Juraj

Dobrý deň, neviete mi poradiť, deti asi musia mat pas?

SPaP - LOD

Vážený pán Juraj, pri plavbe do zahraničia sú cestujúci povinní mať pri sebe platné doklady a to buď pas alebo občiansky preukaz. To sa týka aj detí (je potrebné mať pas).

Pavlína Kudelová

Dobrý deň, v ponukách som našla výlet loďou do Viedne a späť. Nebola som rozhodnutá, koľko lístkov budem kupovať, tak som klikla na „rezervovať“ a teraz sa k ponuke neviem dostať. Pomôžete mi prosím ako postupovať?

Zlavomat.sk

Pekný deň Pavlína, ponuka je aktuálne vypredaná a preto ak ste neurobili objednávku, nebude už možne dokončiť Vašu rezerváciu. Odporúčame sledovať stránku, je možné. že prepadne neuhradená objednávka. V tom prípade by sa lístky dostali opäť do predaja. Ďakujeme za pochopenie.

Katarína Hrnčiříková

Dobrý večer , môžeme cestovať s dvoma dospelými bicyklami a jedným detským bicyklom. Zoberú nám ich? Poplatok?
Ďakujem

SPaP-LOD

Vážená pani, prepravovať bicykle je možne za poplatok 6,00€, na lod do Viedne je možne vziat len 6 bicyklov, je nutna predchadzajuca rezervacia. Pri vyhliadkových plavbach je cena za prepravu bicykla 2,00€.

Julius

Jedná sa o lodný lístok Bratislava-Viedeň a späť alebo len jednosmerný lístok?

SPaP-LOD

Dobrý deň, v ponuke cez zlavomat máme iba spiatočné lístky.

Andy

Dobrý deň, dieťa, ktoré už dovŕšilo 15 rokov, ale ešte nemá 16, má lístok za akú cenu? Ďakujem vopred :)

SPaP-LOD

Dobry den, detsky listok plati pre deti do 15 rokov (vratane). Takze vo vasom pripade ide stale o detsky listok.

Eva

Dobrý deň, chcem sa spýtať, kde je miesto príchodu do Viedne. Niekde v centre? Lebo vo videu je znázornené len BA ako ľudia nastúpia do vláčika prešporáčika ale Viedeň nie je pre tých, čo to tam nepoznajú.

Ďakujem

SPaP-LOD

Dobry den, vo Viedni sa vystupuje i nastupuje v lodnom osobnom pristave, Handelskai, pri budove DDSG, v blizkosti Reichsbruecke.

SPaP-LOD

http://www.lod­.sk/cestovne-informacie/nastup-na-lod-vieden

Alica

Dobrý deň, dajú sa kúpiť aj jednosmerné lístky?

SPaP-LOD

Dobrý deň, v ponuke cez zlavomat máme iba spiatočné lístky.

Jakub Galmiš

Dobry den, jedna sa o otvoreny listok, alebo je listok viazany na konkretny jeden den, kedy sa odchadza rano a v ten isty den je prichod?

SPaP-LOD

Dobry den, je potrebne si dohodnut rezervaciu konkretneho dna plavby a vymenit kupon za cestovne listky v nasej cestovnej kancelarii v lodnom osobnom pristave. Plavbu z Viedne (17:30 hod) je mozne uskutocnit aj v inom termine ako plavbu do Viedne (9:00 hod).

Tanja Malachova

Dobry den, mozem cestovat aj opacne? Vieden- BA, BA – Vieden?

SPaP-LOD

Dobry den, kupon je platny pre plavbu z Viedne o 17:30 hod a 9:00 hod z Bratislavy. Pre tieto casy odchodov je mozne uplatnit plavbu z Viedne ako prvu. Avsak cestovne listky si po zaplateni kuponu treba vyzdvihnut v cestovnej kancelarii v lodnom osobnom pristave v Bratislave. Nastup na palubu lode len s kuponom zlavomatu, bez vystaveneho listka, nie je mozny.

Petra Pšenčíková

Dobry den prajem dieta do 6 rokov vratane cize pokial nema 7 rokov, alebo do 6 cize 5 rocne? Dakujem

SPaP-LOD

Dobý deň, áno, pokiaľ dieťa nemá 7 rokov je zdarma bez nároku na miesto.

Jakub Ružička

Dobrý deň!
Tiež by som sa chcel spýtať sa to rieši keď chceme ísť dvaja dospelý a šesťročná dcéra.
Ďakujem za odpoveď.

SPaP-LOD

Dobrý deň, dieťa do 6 rokov (vrátane) je zdarma bez nároku na miesto na lodi.

Ľuboš Bavolár

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, ak mám 7 ročného syna, tomu treba tiež kúpiť voucher, alebo má detskú zľavu a ako dlho je prestávka vo Viedni?
Ďakujem za odpoveď.

SPaP-LOD

Dobrý deň, detský lístok je možné dorezervovať priamo telefonicky. Detský lístok od 6 do 15 rokov stojí 14,50 €. Voucher je určený pre osoby od 16 rokov (vrátane). Prestávka vo Viedni je od 10:45 (príchod Viedeň) do 17:30 (odchod z Viedne).

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore