Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vyrovnanie vlasov Straightwear, regenerácia, farbenie alebo strih

4,7 / 5 Ondis studio Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Simona

Dobrý deň ak mám vlasy cca po lopatky koľko sa dopláca za farbenie ?
Pekný deň

Ondis studio

Dobrý deň, doplatok môže byť 5€ .

Michaela

Dobry den chcem sa spytat ak mam zakupene 2 rozne vouchre napr. Na Farbenie a strihanie viem si ich uplatnit naraz v jeden termin . Dakujem pekny den

Ondis Studio

Dobrý deň. Nevidím v tom problém :-).

Stella

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či variant Farbenie so strihaním nezahŕňa aj melír (alebo sa týka len farbenia vlasov?)
Ďakujem.

Ondis Studio

Dobrý deň, tento variant sa týka len farbenia vlasov. Ale môžem vám ho urobiť namiesto farbenia.

Nikol

Dobry den.Mate dnes este nejaky volny termin?

Ondis Studio

Dobrý deň. Dnes už nie.

Laborecký Peter

Manzelka ma silnu alergiu na normalnu farbu, farbite aj prirodnou farbou ?

Ondis Studio

Dobrý deň. Farby sú šetrné. Ale radšej nech príde na skúšku citlivosti . Kľudne aj dnes. Bude to bezplatne .

Alena

Aku znacku farieb pouzivate? So to oxidacne farby?

Ondis Studio

Dobrý deň,používam farby od macadamie sú veľmi kvalitné a šetrné.

Miška

Dobry den ja by som sa chcela opytat proces vyrovnavania vlasov je podobny ako pri brazilskom keratine?jedna sa mi o to ze ja mam kucerave vlasy a ci vlasky ostanu rovne aj po umyti po tych troch dnoch alebo sa zacnu naspat kuceraviet. A aka je potom doba trvania toho vyrovnaneho efektu lebo mala by som zaujem . Dakujem pekny den :-)

Ondis Studio

Dobrý deň , áno je to podobný proces ale s inou technológiou . Doba vyrovnávania je 4 až 5 mesiacov. Najlepšie by bolo ak by ste prišli osobne do salónu aby som videl vaše vlasy a odborne poradil.

Silvia

Dobrý den máte nějaký volný termín na piatok 13.5. Najlepšie dopoludnia? Pripadne v sobotu?
Dakujem za odpověď
S pozdravem
Silvia

Ondis Studio

Dobrý deň. Áno mám. Môžte mi zavolať a vedeli by sme si dohodnúť termín.

Monika

Dobrý deň, pripláca sa niečo pri farbení so strihaním za dlhšie vlasy?
Ďakujem

Ondis Studio

Dobrý deň prajem. Áno 5€ ak sú vlasy dlhé alebo veľmi husté

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore