Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálne hodinové fotenie v ateliéri aj s vyretušovanými fotkami

3,7 / 5 Photo by Tatiana Martin  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Sabina

Dobrý den, jsou v ceně, popř. je možno získat na CD všechny nafocené, nevyretušované fotografie, nebo člověk dostane pouze těch 5–10 vyretušovaných? Dě­kuji

Tatiana

Dobrý večer, ja som si vôbec nevšimla že je tu nejaká diskusia, až ma zľavomat upozornil, tak sa ospravedlňujem za neskorú reakciu. V cene máte fotografie podľa výberu a vlastne podľa toho, ktorý voucher si zakúpite. " surove " neupravené fotečky bohužiaľ nedávam…dá sa dohodnúť , že fotečky, ktoré vyberiete naviac aspoň základne upravím.

Nikola Blahušiaková

Dobrý deň,
Chcela by som sa poinformovať či na jeden voucher môžu byť fotení dvaja ľudia alebo každý si musí zakúpiť osobitný voucher?
Ďakujem

Tatiana

Dobrý večer, ja som si vôbec nevšimla že je tu nejaká diskusia, až ma zľavomat upozornil, tak sa ospravedlňujem za neskorú reakciu. Na voucher sa môžete fotiť aj viacerý je to vlastne hodinka fotenia a v tom podľa Vášho výberu počet fotografií.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore