Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Mesačný vstup do FUN PARKU za polovicu! Neobmedzená zábava pre vaše deti!

4,3 / 5 FUN PARK Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
zuzana popcakova

Dobry den. Uvazujem si kupit voutcher no pise sa tu ze plati len do 30.6.2016. Ako to mam chapat? Ked si ho objednam tak ho uz nestihnem vyuzit na 30 dni kedze 30.6.2016 je uz za chvilu. Ci to dovtedy musim urobit prvy vstup a potom sa mi zacne ratat 30 dni?
Dakujem
 Zuzana

Fun Park

Presne tak,dovtedy musite mat prvy vstup

Mato

dobry den.voucher uz mame zakupeny a chystame sa k vam.treba doniest vytlaceny voucher,alebo staci ukazat sms ci napisany kod na papieri?

Fun Park

Staci ukazat cislo

Mato

ani casovo nieje ten vstup obmedzeny?mozme ostat hodinu,dve,ho­cikolko v ramci jedneho vstupu?

Fun Park

Mozte byt kolko chcete

Mato Tomko

sprievod mam na mysli dospelu osobu,lebo maly ma prave teraz 3roky..ci aj obaja rodicia mozu s nim prist na ten voucher ci ako to je?

Fun Park

Dobrý den, za rodiča a dieta do 1 roka sa u nás vstupné neplatí. Aj celá rodina mozte prist :D neobmedzene pocas 30 dní od prvej návstevy

Mato

dobry den..za ten voucher 5,99e ma vstup 1dieta neobmedzene aj kazdy den pocas jedneho mesiaca a aj dospeli ako sprievod tohto dietata?tak to mam tomu rozumiet?

Zlavomat.sk

Pekný deň,

vstupenka je platná pre 1 dieťa a platí neobmedzene počas 30 dní od prvej návštevy. Za rodiča a dieťa do 1 roka sa vstupné neplatí.

Katarina

bude platit vstup aj na smykalky wonku?

Fun Park

Zvazujeme,ci zahradu s nafukovackami otvoríme..ak ano,určite sa nebude nic doplacat..

Lil

Je mozne nechat deti aj bez nasho dozoru a k ano tak od akeho veku? kedy cca budu nafuknute smykalky vonku?

Fun Park

Dobry den, bezne je mozné nechat deti od 3rokov na dobu max 3 hodiny podla cenníka na nasej stranke www.fun-park.sk „Sluzba dozoru“. Ponúkame aj opateru detí, info o nej nájdete rovnako na stránke medzi NOVINKAMI. Nafukovacky zatial neplanujeme umiestnit na záhradu..uvidíme ako sa to este vyvinie..

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore