Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Čistá šťava ALOE VERA – SANCT BERNHARD

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Lubica Rimska

Dobry den,ak rozkliknete stranku,kde sa objednava aloe vera..
https://www.zlavomat.sk/zlava/575849-cista-stava-aloe-vera-sanct-bernhard
na pravo je napisane…
V CENE:
1 × 99,7% Čistá šťava Aloe vera
Značka: SANCT BERNHARD
Výrobok nemeckej spoločnosti
Objem: 1 liter
Balíček kozmetických vzoriek ako bonus

Naturonline

Dobrý deň, ďakujeme kráse za upozornenie. Nakoľko neviem o koz. balíčkoch k šťave – sme to už riešili s našim partnerom zlavomatom a táto chybná informácia bude stiahnutá a zákazníkom bude zaslaný mail o tom, že to bol omyl, ktorý sa prehliadol. Veľmi ma to mrzí. V prípade, že si budete od Nás ešte objednávať určite Vám pribalíme darček za vzniknuté nedorozumenie sa ešte raz ospravedlňujeme. Prajeme krásny deň NATURonline

LUBICA RIMSKA

Dobrý deň,dnes mi došla aloe vera,ale žiadny balíček kozm.vzoriek mi neprišiel.Ďakujem

Naturonline

Dobrý deň, Celkom nerozumiem aký balíček kozmetických vzoriek? My ku kupónu, ktorý sa kupuje prostr. zlavomatu neposielame žiadny kozmetický balíček a ani nemáme kozmetické balíčky v ponuke. Rada by som Vám odpovedala, ale neviem kde ste k takejto nepravdivej informácii prišli. Pokiaľ si naši zákazníci objednávajú tovar priamo cez stránku www.naturonline.sk samozrejme nad určité sumy máme v ponuke darček k nákupu, čím väčšia suma tým sú aj iné možnosti výberu darčeka. Ale pri objednávkach cez zl. portál už je zľava aj na samotnom výrobku. Prajem pekný deň NATURonline

Elena Repíková

Dobrý deň, prečo som platila za Aloe aj Zľavomatu a 13,90 eur aj kuriérovi?

www.naturonline.sk

Dobrý deň pani Repíková, po našom príjemnom tel. Vám odpovedám opäť. Nastal omyl z mojej za čo sa Vám ešte raz veľmi ospravedlňujem. Som rada, že sme to vyriešili v prospech Vašej spokojnosti. Prajem krásny deň. S pozdravom Mekýšová – naturonline.sk

Andrea Farkašová

Je mozny aj osobny odber?

www.naturonline.sk

Dobrý deň, samozrejme, že je možný aj osobný odber. V Bánovciach nad Bebravou máme kamennú predajňu, kde si tovar môžete vyzdvihnúť. Pekný deň.

Eva Smereková

ako mám uplatniť kredity?

Zlavomat.sk

Pekný deň Eva,

keď budete mať záujem o niektorú ponuku, kliknete na zelené tlačítko „Kúpiť za“ pri vybranej ponuke a zvolíte si variantu voucheru, ak je k dispozícii. V košíku potom vyplníte svoju e-mailovú adresu, počet voucherov a ako spôsob platby zvolíte možnosť „Chcem uplatniť XY kreditov“. Následne sa Vám hodnota objednávky zníži o hodnotu Vašich kreditov. 25 kreditov má hodnotu 1€. Pre uplatnenie kreditov je potrebné, aby ste boli prihlásená do Vášho účtu.

Peter

chýba mi zloženie šťavy ALOE VERA – Sanct Bernhard

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter,

zloženie: Aloe-Vera-šťava (99,7 %), konzervačné látky (Natriumbenzoat, Kaliumsorbat), kyselina citrónová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore