Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálne ANTIAKNÉ ošetrenie pleti

4,8 / 5 Studio Kairos Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Iveta

Dobry den, chcela by som sa opytat aky casovy odstup by mal byt medzi osetrenim u Vas a mikroihlickovou frakcnou radiofrekvenciou a diamantovou mikrodermabaziou. Dakujem.

Studio Kairos

Dobry den, odporucam dodrzat casovy odstup idealny pre dalsie vyssie spominane osetrenia, teda cca 3–4 tyzdne. Idealne neaplikovat v case vysokeho slnecneho ziarenia.
S pozdravom, Petra

Bernadeta Domenyova

Dobrý deň.Chcela by som sa spýtať či toto čistenie môže absolvovať môj syn má 14 rokov.Ďakujem za odpoveď

Petra

Dobry den, ano, toto osetrenie je vhodne aj pre 14 rocneho klienta.
S pozdravom,

Romana

Ďakujem za ochotu a promptné vyriešenie problému.

Petra

S radostou :)

Romana

Dobrý deň, ako sa môžem objednať na túto procedúru? Už sa o to pokúšam pár dní, číslo je nedostupné, na mail mi nikto neodpovedá. Podarilo sa niekomu objednať? ďakujem

Petra

Dobry den, telefonne cislo 0904 544 045 je dostupne. Tyzden bolo vypnute z titulu cesty mimo SK. Na vsetky emaily boli odpovede poslane. S pozdravom,

Petra

Ospravedlnujem sa, predsa len sa pustala odkazovka, aj ked bol telefon zapnuty. Ospravedlnujem sa za komplikacie, uz by to malo fungovat.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore