Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Exkluzívne ubytovanie a wellness v Panorama Hotel Prague****

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Panorama Hotel Praha Praha - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Rastislava

Dobrý deň, moja otazka je . Je termín fixný 4.9.na voucher? Plánujeme ísť do Prahy 16 – 18.9. štyria dospelý. Ďakujem. Prajem pekný deň. 🤗

Paulina

Doby den chcela by som sa opytat ci mate volny termin 6.8–7.8 2016 aj som pisala na mail ale nikto mi zatial neodpisa dakujem

alena

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako je vzdialený hotel od centra mesta ?
S pozdravom Alena

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Kožejová,

Panorama Hotel Prague sa nachádza v pokojnej oblasti neďaleko centra. (max 15 min)

Prajem pekný deň.

Kristína Klimová

Dobrý deň!
Chcela by som sa informovať, či máte voľnú dvojlôžkovú izbu v termíne od 5.8.-7.8.
A či sú tam ešte nejaké doplatky vrámci ubytovania pre 2 dospelé osoby alebo je všetko v cene voucheru.
Ďakujem.
S pozdravom
Kristína Klimová

Zlavomat.sk

Pekný deň Kristína,

ohľadom voľných termínov kontaktujte priamo hotel e-mailom alebo telefonicky: bookings@panoramahotelprague.com +420 261 161 111

Mirka Osadska

Dobry den. Chcem sa opytat chceli by sme ubytovanie na dve noci dvaja dospeli a dve deti vo veku 6 a 9 rokov na termin 12 – 14.8 aka by bola cena a mate volne? Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Mirka,

ohľadom voľných termínov kontaktujte priamo hotel e-mailom alebo telefonicky: bookings@panoramahotelprague.com +420 261 161 1­11. Taktiež je potrebné si priamo overiť dostupnosť prísteliek. 6– ročné dieťa má pobyt zdarma (bez nároku na lôžko a služby). 9-ročné dieťa je za doplatok 15 Eur / noc.

maria

Dobry den. Bolo by mozne sa ubytovat v termine od 25.7–27.7. 2016 2 dospeli a 2 deti 8, 10 rokov? Je mozna len jedna pristelka, celkova cena by bola 150 eur? 180 eur? Dakujem. maria

Zlavomat.sk

Pekný deň Mária,

ohľadom voľných termínov kontaktujte priamo hotel e-mailom alebo telefonicky: bookings@panoramahotelprague.com
+420 261 161 1­11. Taktiež je potrebné si priamo overiť dostupnosť prísteliek. Za deti sa dopláca 15 Eur / osoba / noc

Martina

Chcela by som sa spýtať bola by možnosť predĺženia na 3 noci, a ak áno, aká by bola cena dopladku? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Martina, ak máte záujem o pobyt na 3 noci, môžete si zakúpiť 1 voucher na 2 noci a 1 voucher na jednu noc a takto si predĺžiť pobyt :)

Martin Estočák

Dobry den,

chcel by som sa spytat, chceli by sme uplatnit voucher, no check-in je az ve 14.00, a check out dalsi den 12.00. Nebolo by mozno spravit niekedy doobedu check-in a check out poobede? Som poberatelom newslettrov od Vas, Vopred dakujeme za odpoved

Zlavomat.sk

Pekný deň Martin,

čas check-inu a check-outu si určuje hotel. Skúste ich kontaktovať telefonicky na +420 261 161 111

brani

Dobry den ponukate ubytovanie 2 dospely plus dieta 14,5 roka? Dakujem

Panorama Hotel Prague****

Dobrý den,
pristylka na pokoj pro 14,5 dite – 30 EUR / noc.

S pozdravem,
 Xeniya

Janko

Dobrý deň,
chceli by sme sa u Vás ubytovať v termíne 19. –21. 7. 2016. Pôjdeme na výlet s vnúčatami. Je možné ubytovať nás spoločne v jednej izbe? Aká bude cenová kalkulácia?
Obsadenie: 2 dospelí, 1 dieťa vo veku 6,41 rokov a 1 dieťa vo veku 9,41 rokov.
Ďakujem.

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

Děkujeme za dotaz.
Z důvodu velikosti pokoje Vám můžeme nabídnout pouze jednu přistýlku, cena za přistýlku činí 15 € / noc.
S pozdravem,
Veronika Kaštylová


Monika

Dobrý deň,
chcela som sa opýtať:
■Deti 0–6,99 rokov zadarmo (bez nároku na lôžko a služby).
Či sa za raňajky v tomto prípade pre deti dopláca, ak áno koľko, alebo či sú za takéto deti iné doplatky. Ďakujem.

Xeniya

Dobrý den,

pokud budete chtit pro ditě snidane, tak to bude stat 10 EUR.

Jinak mužete objednat přistýlku za 15 EUR a to zahrnuje snidaně.

S pozdravem,
 Xeniya

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore