Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tlač fotografií na plátno – originálny darček!

4,4 / 5 celopolep.sk Dunajská Lužná  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Martina Perželová Smolková

Dobry den, odberne miesto je len v BA?Dakujem za odpoved

celopolep.sk

Dobrý deň
Áno, odberné miesto je v BA, nákupné centrum AVION, oproti McDonald., vždy v piatok medzi 14.00 a 15.00

Mimo Ba posielame kuriérom DPD alebo po dohode aj Slovesnkou poštou.

Denisa

Dobry den. Prosim vas kde najdem kod ku zlavovemu kuponu. Ci ceny ktoee mate uvedene tu na zlavomate platia aj na vasej stranke? Bo tam su uvedene ceny bez zlavy
Dakujem

celopolep.sk

Dobrý deň
Ďakujeme Vám za Váš dotaz. cenu uvedené na našej stránke www.celopolep.sk sú ceny bez zľavy. Na www.zľavomat.sk sú akciové ceny, ktoré dostanete, keď si zakúpite kupón prestredníctvom portálu www.zľavomat.sk
Tešíme sa na Vašu objednávku a spoluprácu

Jana Vaskova Simkova

Dobry den,
Co by stalo platno s potlacou vo velkosti 100/74 to je obvod uz obrazu. Dakujem velmi pekne s pozdravom .
Jana

Celopolep

Dobry den
Dakujem Vam za Vas dotaz
Cena moze ostat ako pri obraze 100×70 teda 20.90 eur plus kurier Dpd

Prajem pekny den

Filip Fekete

Dobry den chcel by som sa spytat ci by sa nedali upravit rozmery obrazu 100×70 potreboval by som vytlacit rozmer 100×35 2kusy dalo by sa dohodnut alebo popripade ci by ste mi vedeli spravit rozmer 100×40 tiez 2kusy a kolko by to stalo??

Dakujem

Celopolep

Dobrý deň
Ďakujeme Vám za Váš dotaz. Áno, vieme Vám vyrobiť akýkoľvek rozmer, nie je problém,
Takže vieme aj 100×35 alebo 100×40
ak by ste teda chceli 2× 100×40c, kúpte si jeden kupón 100×70 a dostanete 2× obrázok 100×35, resp 100×80.

Prajeme pekný deň

Andrej

Chcem sa spytat kedy budu vyzrebovany vyhercovia vecnych cien za tipy z majstrovstiev v hokeji.dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Andrej,

predpokladáme, že dnes. Sledujte náš blog, kde sa čoskoro dozviete mená výhercov :-)

Katka

Dobrý den chcela by som sa opytat ked si to dnes objednam bude to do štvrtku hotové ??

Celopolep

Dobry den. Ano ked dnes objednate zajtra v utorok posielame k Vam.

Gabriela J.

Dobrý deň, rozmer 210×70 cm je šxv ?
Ďakujem.

Celopolep

Dobrý deň
Ďakujeme Vám za Vašu otázku.
Orientáciu Vám vieme prosposobiť, takže je jedno, či je to 210×70 alebo 70×210cm

Ak by bolo treba, vieme na požiadanie aj iné rozmery.

Tešíme sa na Vašu objednávku

Prajeme pekný slnečný deň

Ivana

Dobry den, chcem sa opytat, ze kde sa nachadza odberne miesto v Ba ?

Celopolep

Dobrý deň, odberné miesto pred Avionom každý piatok 14.00 – 15.00 hod. Vchod od McDonald.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore