Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rodinný vstup do opálových baní Libanka

4,8 / 5 Slovenské opálové bane Červenica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Olga Kulcsarova

Čo sa prosím, myslí pod „rodinou“ ?

Opálové bane Libanka

Rodinný vstup do Slovenských opálových baní je určený pre dve dospelé osoby a tri deti. Byť v príbuzenskom vzťahu nie je podmienkou na návštevu s kupónom.

Miroslava Surabova

Dobrý deň
Prosím vás o podrobnosti ohľadom ponorov. Stačí certifikát padi deep a nitrox a cca 200 ponorov alebo je potrebný aj certifikát cave?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Miroslava

informujte sa prosím na slovakiaopal@slovakiaopal.com alebo na tel. čísle 0948 450 321 a určite Vám radi poskytnú túto informáciu. :)
Prajem pekný deň.

Drahoslav Samson

Dobry den, ospravedlnujem sa, ale neviem urcit serioznost Vasej odpovede, ja som to myslel vazne, mozu ist do bane aj psy ?

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
môžete si vziať so sebou aj psíkov. V bani je úplná tma, vlhko a 5°C. Treba zvážiť, či psíka na takéto miesto vziať a ako sa tam bude cítiť. V bani už psy boli a nebol s nimi žiaden problém. Záleží od povahy psov. Ak by boli psy počas prehliadky nespokojné, vyvedieme Vás aj v priebehu prehliadky na požiadanie von z bane. Iveta

Drahoslav Samson

Dobry den.
Mozu ist na kupon do bane 2 dospeli plus 3 psiky ??? My ich berieme ako nase deti.

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
samozrejme, môžu. Ale pripomíname pevnú obuv :)
 Iveta

Gabriela

Dobrý večer,
chcem sa opýtať ako postupovať pri rezervácii termínu. Pri online rezervácii na stanovený dátum a hodinu mi možnosť pri rezervácii dáva len platenie v hotovosti na mieste , bankovým prevodom, CardPay , Pay Pal a možnosť využitia voucheru tam nie je. Tak ako postupovať mám zakúpené 2 ks voucherov to je 10 ľudí.

Zlavomat.sk

Pekný deň Gabriela, voucher si uplatníte podľa pokynov: Rezerváciu je potrebné urobiť min. 24 hodín vopred na tel. č. 0948 450 321 alebo e-mailom na slovakiaopal@slovakiaopal.com.
Pri rezervácii je potrebné uviesť kód voucheru.

Monika

Dobrý deň.
Chcela by som sa opýtať, koľko členné skupiny chodia na prehliadku a od ktorej hodiny začínajú prehliadky v pracovných dňoch a počas víkendov. Ďakujem.

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
Prehliadky sú každý deň aj cez víkendy. Je potrebné sa len objednať dopredu. prehliadky sú o 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 15:30.
 Iveta

Gabriela

Dobrý deň
môže ísť miesto dospelého dieťa, čiže 1 dospelý a 4 deti.

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
za osobu navyše mimo kupónu sa dopláca na mieste 10,–€.
 Iveta

Alena Gablíková

Dobry den, chcem sa spytat, ci je mozne namiesto tych troch deti (kedze ziadne zatial nemame) vziat tretiu dospelu osobu? (vyskovo zapada medzi deti :D)

Opálové bane Libanka

V prípade ak sa tretia osoba správa ako dieťa, je oblečená ako dieťa a sprievodca zhodnotí, že túto osobu možno zaradiť medzi deti, je možné aby išla na jeden kupón s Vami. V prípade, ak daná osoba už nenosí plienky viac ako 20 rokov a je samostatne zárobkovo činná, môže si doplatiť vstup k Vášmu kupónu, čo činí 10,–€ :) slovakiaopal@slovakiaopal.com
 Iveta

Monika

Dobrý deň. Je možné na voucher 2 dospelí + 3 deti vziať aj deti, ktoré nie sú naše vlastné? napr. deti známych?

Opálové bane Libanka

Samozrejme môžete so sebou vziať aj deti od susedov. Tešíme sa na vašu návštevu.

 Iveta

Zlatica

Pekný večer , kúpim si u vás 1 voucher to znamená že môžem ísť na prehliadku ja s priateľom a môj 18 ročný syn a jeho tiež 18 ročná priateľka ? budete ich brať ako deti ? Ďakujem

Opálové bane Libanka

Dobrý deň, áno, rátajú sa ako deti. Iveta

Zuzana Durajova

Dobrý deň sme rodina so šiestimi deťmi, t.j. 2 rodičia a šesť detí (jeden už má 18). Treba nám dva vouchery? Ďakujem

Opálové bane Libanka

Áno, je potrebný ešte jeden voucher, jedná sa o zľavu pre dve dospelé osoby a tri deti.

Mária Suchá

Dá sa prechádzať po bani aj s kočiarom?

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
dá sa prechádzať aj s kočiarom. Na prehliadkovej trase je 9 schodov a cez tie kočiar vieme preniesť.
 Iveta

Lívia

Dobrý deň, zaujimalo by ma, od koľkých rokov je vstup zdarma. A či sa chodí peši, kvôli starším osobám, prípadne vstup s komisárom či je možný.Dakujem

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,

vstup zdarma nie je pre nikoho. V Slovenských opálových baniach sa chodí peši. Prehliadku zvládajú bežne aj staršie osoby a aj osoby so zdravotným postihnutím. Počas prehliadky je potrebné zvládnuť 9 schodov. Ostatné časti prehliadkovej trasy sú upravené tak, aby boli zdolateľné pre všetky osoby.
Iveta

Matej

Dobrý deň, ak sme partia 4 ľudí ( dospelých ), postačí jeden poukaz alebo treba dokúpiť ďalší poukaz? Prípadne: dajú sa na mieste dokúpiť vstupenky?
Ďakujem vopred za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň Matej, 1 vstupenka je platná pre 2 dospelé osoby. Dokúpenie vstupeniek je samozrejme možné aj na mieste podla cenníka partnera.

michal

dobrý deň, viete mi povedať koľko by stálo potápanie v bani pre dve osoby a akou formou objednávky sa môžem rezervovať ďakujem

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,

potápanie sa realizuje cez Petra Kubičku – www.kubi.sk

Maria

Dobry den,ak zakupim voucher,2+3 de­ti(12,18,19) plati to aj takto pripadne ,2 dosp. /2 deti (12,18).Dakujem za odpoved

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
Vek detí nekontrolujeme. Samozrejme, môžete vziať aj dieťa nad 18 rokov na spoločný voucher :)
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Boris

Na prehliadku dostane každý svietidlo?
Je možné fotografovať?

Iveta

Na prehliadke dostane každý svetlo a fotografovanie je dovolené – bez akýchkoľvek príplatkov.

Anna Pecková

Je tam samostatná doprava, alebo spoločne autobusom? Kde sú nástupné miesta?

Tibor

Annka, zatiaľ sa jedná o samostatnú dopravu. cca od 01.07.2016 bude zriadená nová autobusová zástavka SAD nad obcou Červenica na parkovisku Slovenských opálových baní pri štôlni JOZEF.

Mária

Dobrý deň, môžem sa opýtať, keby sme boli len 2 dospelé osoby? Bez detí, aj tak by sa dalo?

Iveta

Áno, samozrejme môžete ísť na prehliadku aj dvaja bez detí.

Katarína

Čo sa myslí pod pojmom deti? Ak by som kúpila 1 voucher, môžeme ísť na výlet s rodičmi ja (23 rokov) a brat (26 rokov)?… alebo ste mali na mysli skôr malé deti?

Ivan

Katarína, všetci sme dieťaťom mamky, ale je zaužívaný pojem do 18 rokov potom je to skoro dospelý človek vid tabuľka. Musím podotknúť, že chlapi dospievajúcu neskôr a tam by som dvihol hranicu dospievania až na 25 prípadne 50 rokov. :)
Členenie dospelosti podľa Hartla, 1993
od 0 – 17 deti
od 18 – 24 mladí dospelí
25 – 44 mladší stredný vek
45 – 64 starší stredný vek
65 – 74 starší dospelý vek
75 – starci, toto obdobie sa tiež označuje ako kardinálsky vek

Janka

Je potapanie v cene?ak nie, tak kolko stoji navsteva bane s potapanim

Iveta

Dobrý deň, potápať v Slovenských opálových baniach môže len úzka skupina ľudí čo má na to odbornú špecializáciu.

Ivan

Veľmi pútavá ponuka. Samozrejme potápanie nie je v cene 19,90EUR

Zdenka Jankurová

Kto a za akých podmienok sa može potápať?

Iveta

Dobrý deň, potápať v Slovenských opálových baniach môže len úzka skupina ľudí čo má na to odbornú špecializáciu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore