Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relax pod Spišským hradom s polpenziou

4,0 / 5 Penzión Podzámok Spiš (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lucia Jakubíková

Dobrý večer, chcem sa spýtať,či máte voľný termín pre dve osoby v termíne od 29.8. do 3.9. Chcela by som si zakúpiť dva vouchery na tri noci.

Penzion Podzámok

Bohužiaľ, 1.9.2016 sme plne obsadení.

Lenka Kyselová

Dobrý deň,
chcela by som vedieť cenu pre dve dospelé osoby a dve deti 5,5 a 6,5 ročné na tri noci v termíne 5.8–8.8.2016. ďakujem veľmi pekne

Penzion Podzámok

Dobrý večer,
v auguste máme voľné ešte tieto termíny :
2-dňové : 1.8.-3.8., 4.8.-6.8.,
3-dňové : 4.8.-8.8., 12.8.-16.8., 22.8–31.8..
S pozdravom
Anna Sýkorová, Penzión PODZÁMOK Spišské Podhradie

Anna Ferkova

Dobry den. Chcem sa spýtať, či máte volny termín 22.6.-24.6. a či my po zakúpení kupóna viete zarezervovať izbu s vlastným wc a kúpeľňou. Vopred ďakujem za odpoveď a prajem príjemný zvyšok dňa.

Penzion Podzámok

Dobrý deň, bohužiaľ termín je už obsadení. Voľný termín je od SO 25.6.16–27.6.2016/2 noci
alebo od 18.6.-22.6.2016 . Pred zakúpením je potrebné overiť si voľné izby a urobiť predbežnú
rezerváciu, následne zakúpiť voucher a oznámiť jeho číslo. Potom bude vaša rezervácia záväzná.
S pozdravom, Penzion Podzámok.

Róbert

Dobrý deň,
vaša ponuka na zľavomate ma zaujala.
chcel by som sa informovať o dostupnosti voľného termínu na 2 noci pre 2 osoby v období 18.7 – 31.7.2016. Prosím o odpoveď na robertfernich@gmail.com
prajem pekný a úspešný deň
 Róbert

Zlavomat.sk

Pekný deň Róbert,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať ja priamo v hoteli telefonicky na čísle +421 534 541 755

Robert

Dobrý deň, píšete, že súčasťou Voucheru je požičanie bycikla. Myslí sa tým požičanie v rámci celého pobytu zdarma, alebo 1× požičanie pre dve osoby (teda len v 1 deň zdarma)? Ďakujem

Penzion Podzámok

Dobrý deň,
zapožičanie bicykla je 1×/1 deň zdarma.
S pozdravom, Kukurová, Penzion Podzámok.

Mackulinová Blanka

Dobrý deň poprosila by som vás o voľné izby v mesiaci jún…ak by sme si zakúpili voucher 2 rodiny s deťmi…1 rodina 2 dospelí a 2 deti 3 a 6 ročne…2 rodina 2 dospelí a 2 deti 5 a 10 ročne…je vhodné pre 4 členku rodinu kúpiť 2 voucher alebo im doplatiť ubytovanie a stravovanie… Vopred ďakujem Mackulinová

Kukurová

Dobrý deň,
vo vami uvedenom prípade je pre vás výhodnejšie si zakúpiť pre každú rodinu po 2 vouchery výjde vás to lacnejšie. Platí to ale pre prípad, že sa jedná o 4 posteľovú izbu. Ak by ste chceli pre tieto deti zvlášť dvojposteľovú izbu platia sa už pultové ceny.
Kukurová, Penzion Podzámok.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore