Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Elegantné dámske peňaženky z pravej kože

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Ludas Péter

Dobry den objednal som penazenku a chcem sa spytat ci voucher treba niekde zadat?

Modnisperky.com

Dobrý den, není potřeba již dále kupon zadávat

Eva Horkava, zilina

Dobry den,
Je mozne priamo u vas v Roznove zakupit penazenku v tejto zlavnanej cene? Ideme tam na dovlenku.

Modnisperky.com

Dobrý den, bohužel v Rožnově není prodejna, pouze z tama posíláme zboží. Navíc Zlavomat neumožnuje nákup v akční ceně mimo Zlavomat

Ľubka Rimska

Dnes mi dosla penazenka a chcela by som ju vratit,ako mam postupovat?Dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Pekný deň Ľubka,

v prípade, že chcete tovar vrátiť, môžete ho zaslať spať na adresu dodávateľa Jiří Zezula, Post Box , Ustredie 60, 023 56 Makov. Tovar odporúčame zaslať doporučene, aby sa náhodou nestratil na pošte.

Modnisperky.com

Dobrý den, stačí poslat zpět na SK adresu co byla na obálce, tedy Jiří Zezula, Post box, Ústredie 60, 02356 Makov

Margita, Lida Rexová

Takúto peňaženku som dostala na Vianoce. Nezdá sa mi, že je z pravej kože, ale z koženky (eko-kože), ktorá sa skoro opotrebuje.

Zlavomat.sk

Dobrý den, peněženky jsou kožené, v kvalitním provedení, o čemž svědčí přes 20tis. prodaných kusů a skvělé hodnocení našich zákazníků. Veškeré zboží na Slevomatu-Zľavomate, prochází několikastupňoovou kontrolou.

prodejce

Dobrý den, nevím bohužel od koho jste peněženku kupovala zda-li od nás či někde jinde, ale peněženku jsem nechali testovat na pravost kůže a zároveň nám i výrobce poskytl atest na pravost.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore