Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Chia semienka – jedlo budúcnosti 500 a 1000g v atraktívnom balení

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Ing.Eva Jůzová Košice,Muškátová 24

Prečo ste mi nedoručili zaplatenú objednávku CHIA semienka ?

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

skúste prosím kontaktovať priamo dodávateľa ohľadom stavu Vašej objednávky, alebo nám napíšte na podpora@zlavomat.sk a preveríme to :)

luda

dobry den, mam chia semienka-salvia hispanska,ked ich dam do jogurtu, alebo ineho pokrmu, mali by napucat, ale nie su take rovnake.ked si ich dam tak ma boli trocha zaludok, no proste necitim sa dobre aj v crevach to akosi buble, asi ich nemozem.

Mona

Zdravim.pri kupe kuponu a nasledne zadanie do zasielkowne uz netreba mailovu objednavku predajcovi? Vdaka

Zlavomat.sk

Pekný deň Mona,

netreba :) Vaša objednávka bude po zaplatení automaticky spracovaná dodávateľom a zaslaná na Vami zadanú adresu

Marianna

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať či je zásielkovňa aj v okolí Žiaru nad Hronom.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň,

zasielam Vám odkaz na všetky pobočky Zásielkovní zoradené podľa abecedy: https://www.zasielkovna.sk/pobocky?limit=all&do=Update V Žiari n. Hronom je na adrese SNP 111

Anna

UPOZORNENIE od GOOGLE: websranky vyrobcu Biopotraviny LOLILA, Dun.Lužná" obsahuju nebezpecný sw-MALVER a preto sa nedoporucuje ich bezne /bez aktualnej SW antivirOCHRANY/ navstevovať…!!! Upozornite na to Vásho dodávatela tovaru./ A*P/

Ernest

Rad by som vedel ODPOVED: /posledne polozenu aj pani ORIESKOVOU Zuzkou/..AKO je garantovana kvalita a deklarované vlastnosti tohto-ponukaneho výrobku- CHIA semiacko, ked v texte neuvadzate konkretneho vyrobcu alebo Certifikacnu autoritu pre EU- SK – CZ…/
Pozn…v mediach SK-SRO prebehlo INFO, ze sa jedna o bezcennú surovinu a je lepsie potom konzumovat náš klasický mak /modrý alebo lepsie biely /
Dakujem za Vasu odpoveď…GR*/

Zuzana Oriešková

Aká je záruka kvality semiačok Chia? Zuzana

Daniela

Dobrý deň,
aký je prosím dátum spotreby ponúkaných CHIA semienok. Ďakujem za odpoveď.
Daniela

BIOpotravinyLOLILA

29.03.2017

Martina Maslenkova

Dobrý deń,

mám zaujem si zakúpiť chia semienka. Chcem si zvolit osobný odber zásielkovňa a po zadaní mesta mi vyskočí hláška : Ospravedlňujeme sa, došlo k chybe. Prosím, obnovte stránku.

Viete mi s tým pomoct?

S pozdravom Martina

Zlavomat.sk

Pekný deň Martina, overili sme proces nákupu a všetko sa javí byť v poriadku. Ak Vám problém pretrváva, kontaktuje prosím našu zákaznícku podporu na čísle +421 232 117 3­21. Pomôžeme Vám s objednávkou. Ďakujeme za pochopenie.

Mária

Dobrý deň, ako, kde a čo zadať, ak chcem objednať chia semienka a kokosový olej v jednej objednávke v rámci jedného poštovného?
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Mária,
stačí, ak vložíte do košíka oba produkty a poštovné budete platiť iba raz.
Pekný deň

Janka Pivovarnikova

Je zasielkovna aj v Presove?

Zlavomat.sk

Pekný deň Janka,

áno, v Prešove sú dve Zásielkovne. Zasielam Vám odkaz na zoznam všetkých pobočiek Zásielkovní zoradených abecedne. Nájdete tam aj adresy v Prešove: http://www.zasielkovna.sk/kontakty-na-pobocky

Janka Pivovarnikova

Dobry den, ako je najlepsie s cim, konzumovat chia pre co najlepsi ucinok. Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Janka,
semienka sú veľmi malé a nemajú žiadnu chuť, preto nimi môžete vylepšiť ranný jogurt, müsli, domáci chlieb, šalát alebo akékoľvek vaše obľúbené jedlo. Výsledná chuť sa nezmení, len váš pokrm bude bohatší na cenné živiny :)

Majka

Este poprosim odpoved na to postovne (ci je limitované nejakym mnozstvom). Dakujem

BIOpotraviny LOLILA Patrik

asi do 10kg

Majka

Dobry den, kolko balickov chia (1000g) si mozem objednat v ramci jedneho postovneho?
500g balicky mate uz nadobro vypredane?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Majka,
znova sme doplnili skladové zásoby :)
Pekný deň

Barbora

Dobrý deň, chcem sa spýtať, kde nájdem kupón na vaše produkty, lebo chcela by som si objednať chia a kokosový cukor. ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Barbora,

pokiaľ máte záujem o tento tovar, stačí si v pravom hornom rohu vybrať variant, kliknúť na zelené tlačítko „kúpiť za“. Následne vyplníte Vašu adresu a spôsob platby. Po zaplatení bude Vaša objednávka spracovaná dodávateľom a zaslaná na Vami zvolenú adresu. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť aj e-mailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na +421 232 117 321

Adriana

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, kde nájdem zoznam Zásielkovní. Poprípade je kde sú v okrese Skalica. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Adriana,
zoznam nájdete na stránke Zasielkovna.sk, prípadne sa Vám zobrazí v košíku.
Prajem pekný deň.

Zlavomat.sk

Dobrý večer Adriana,

v Skalici sa nachádza zasielkovňa na tejto adrese: Potočná 8, Skalica – Kvetinový dom Fantasi

Všetky zasielkovne sa Vám zobrazia pri realizovaní objednávky. :)

Iduš

Dobrý deň.
prosím o info, kde v Košiciach sú zásielkovne?
ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Iduš,

môžete si vybrať z 3 zásielkovní v Košiciach, ktoré sa Vám zobrazia pri realizovaní objednávky.
Nech sa páči:

Poštova 3, Košice – COPYCENTRUM

Staničné námestie 11, Košice – Minipotraviny – železničná stanica

Toryská 3, Košice – Košice, Toryská 3 – Kvetinárstvo

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore