Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dovolenka v Bulharsku! 12 dňový autobusový zájazd do Primorska s ubytovaním v Penzióne Pavel

4,4 / 5 CK ALFA TRAVEL Primorsko - Bulharsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Lucia

Dobrý deň. Cena je aj s dopravou?
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Lucia,
áno, cena zahŕňa ja autobusovú dopravu.

Eva

Dobrý
Chcela by som sa spýtať aké kupóny si mam zakúpiť keď je 1dospelá osoba a 1dieta 10rocne. Vopred ďakujem.

CK ALFA TRAVEL

Dobrý deň prajem, v prípade záujmu o zájazd potrebujete si zakúpiť 2 kupóny po 179 Euro. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na alfatravel@alfatravel.sk. Radi Vám odpovieme na Vaše doplňujúce otázky.

Silvia Bodnarova-mateszova

Dobry den chcela vy som sa spýtať ze kolko kupóny treba kúpiť ked by sme išli 2dospeli a 1dieťa

CK Alfa Travel

Dobrý deň Silvia,

v prípade záujmu o dovolenku ak by ste išli 2 dospelé osoby + 1dieťa , si musíte zakúpiť 2 kupóny za 179 Euro a 1 kupón v hodnote 149 Euro.
V prípade akychkolvek otazok nas kontaktujte mailom na alfatravel@alfatravel.sk Radi Vam odpovieme na Vase doplnujuce otazky.

Želka

Dobrý deň, prosím Vás ako dlho trvá cesta a prestávky. Ide sa v noci?ĎAkujem za info.

CK Alfa Travel

Dobry den prajem,cesta trva cca 20 hod,prestavky su kazde 4 hod. 20min.V pripade akychkolvek otazok nas kontaktujte mailom na alfatravel@alfatravel.sk Radi Vam odpovieme na Vase doplnujuce otazky.

Nikol

Dobry den chcela by som sa spytat ci mate aj nejaky termin od 1.8. ???? Dakujem

CK Alfa Travel


Dobry den prajem, tesi nas Vas zaujem o Bulharsko. V pripade zaujmu o zajazd v inom termine si pozrite http://www.alfatravel.sk/hotel.php?id=5&resort=1&hotel=14 V pripade akychkolvek otazok nas kontaktujte mailom na alfatravel@alfatravel.sk Radi Vam odpovieme na Vase doplnujuce otazky.

Denisa

Dobry den, zaujimalo by ma, ze ked pojdeme 4 kamarati, tak si mozme objednat 2 kupony za 179 eur a 2 kupony za 149 eur? A zaroven sa chcem opytat, ci je potrebne mat cestovny pas, alebo je mozne cestovat ak na obciansky preukaz? Dakujem

CK Alfa Travel

Dobry den prajem,
mozete si kupit 2 kupony za 179 a 2 za 149. Budete mat k dispozicii jednu izbu s 1 pristelkou. Ak su na izbe 4 osoby, pristelkou sa rozumie roztahovacia pohovka.
Na cestu do Bulharska staci aj platny obciansky preukaz. chodime cez Madarsko, Srbsko . Nepotrebujete pas.
V pripade akychkolvek otazok nas kontaktujte mailom na alfatravel@alfatravel.sk Radi Vam odpovieme na Vase doplnujuce otazky.

alena

Dobry den,
ako si mam zarezervovat / kupit vouchre ak chceme ist 4clenna rodina /2dospely a 2 deti-5 a 12r/?

CK Alfa Travel

Dobry den prajem, tesi nas Vas zaujem o Bulharsko.
V pripade zaujmu o zajazd, si musite kupit 2 kupony za 169 Euro a 2 za 149 (dieta na pristelku)
Po zakupeni kuponu, nam preposlete mailom cisla kuponov, alebo priamo kupony a my Vam zasleme prihlasku na zajazd mailom.
V pripade akychkolvek otazok nas kontaktujte mailom na alfatravel@alfatravel.sk Radi Vam odpovieme na Vase doplnujuce otazky.

CK Alfa Travel

Pani Alena, ta hodnota kuponu pre dospelu osobu je 179 Euro a dieta na pristelke je 149 Euro.
V prvej odpovedi sa stal preklep.
Takze Vy potrebujete 2 kupony za 179 Euro a 2 za 149 Euro.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore