Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Slovensko – Francúzsko! Viete, kto vyhrá? Máme pre vás kredity!

4,9 / 5 Zlavomat Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Peter Poor

DObry den, pri platbe mi vypisuje toto :

Bohužiaľ sa nepodarilo overiť Vašu transakciu u vydavateľa karty. Skúste, prosím, transakciu previesť znova a v prípade pretrvávajúcich problémov kontaktujte banku, ktorá Vašu kartu vydala.

Kamil Harsanyi

To myslite vazne, ze tu namiesto odpovede mazete komentare?

Standa

Tiez viem ze tam bolo viac ako 4500 divakov a bol som prekvapeny ze mi neboli pripisane kredity.odkial ste zobrali ze bolo menej ako 4500 divakov? Stan­da

Kamil Haršányi

To nie je pravda, co tvrdite vyssie… pocet divakov bol presne 4725, co je o 225 viac ako 4500… Zdroj: http://hokej.rtvs.sk/novinky/106316-uf-vyhrali-sme-nad-madarskom

Michaela

Dobry den, vcera som tipovala na zapas s madarskom ze bude viac ako 4500 divakov a ako som videla, divakov bolo viac ako 4700. Kedy mi budu pripisane kredity na ucet?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Michaela,
žiaľ počet divákov nepresiahol hranicu 4500. Držíme palce v ďalších zápasoch. V prípade, že budete mať úspešnú stávku, bude vyhodnotená na druhý deň, rovnako tak sa pripíšu aj kredity.

Prajeme pekný deň.

Erik Magut

dobrý deň, chcela by som sa opýtať či mám kúpený kupon aj aktivovať? či to len v prípade výhry? ďakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Pekný deň Erik, nie je potrebné kód aktivovať. V prípade výhry budú Vaše kredity pripísané na účet automaticky najbližší pracovný deň.

Lenka

Dobrý deň, chcem sa spýtať či v prípade výhry kreditov je ich využitie časovo limitované.

Zlavomat.sk

Pekný deň Lenka, presne ako píšete. Kredity budú časovo limitované. Všetky informácie si viete overiť priamo na Vašom účte – https://www.zlavomat.sk/ucet/kredity

Andrej Garčár

Zakupil som voucher prisiel mi kod mam ho niekam odoslat?

Zlavomat.sk

Pekný deň Andrej, nemusíte robiť nič. Stačí len počkať na výsledok zápasu a ak bude Váš tip správny, najbližší pracovný deň Vám pripíšeme kredity.

Jaroslav Z.

Dobry den. Do akeho casu po zapase budu pripisane kredity na konto? Dakujem za info.

Zlavomat.sk

Pekný deň Jaroslav, kredity budú v prípade úspešnej prognózy pripísané na váš účet na druhý deň ráno

Lucia Dobrá

Dobrý deň, chcem sa opýtať stačí ked to len rezervujem?

Zlavomat.sk

Pekný deň Lucia, rezerváciou vytvoríte objednávku, ktorú je potrebné uhradiť. Až potom je Vaša objednávka platná a zaradená do súťaže.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore