Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Slávnostné promočné dvojchodové alebo štvorchodové menu a bowling

4,6 / 5 Reštaurácia Bowling Erika Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lucia

Dobrý deň mate ešte voľný termin 6.7.2016 o 11:00 pre 13 ľudia plus 1 dieťa ? A máte k dispozicii aj nejaký salónik ?

Reštaurácia Bowling Erika

Dobrý deň prajeme, na 6.7. Vám vieme pripraviť stôl v reštaurácii,na­koľko salónik je už obsadený.Rezerváciu prosím potvrďte na čísle 0901790404.Ďakujeme Bowling Erika

dana

Dobry den. Chcem sa opytat na promocne menu na 27.6.3016 ? Je mozna rezervacia na cca 10 ludi? Dakujem

Reštaurácia Bowling Erika

Dobrý deň prajem,rezervácia je zatiaľ na tento deň možná.Rezerváciu prosím potvrďte na čísle 0901790404 alebo mailom bowlingerika@gmail.com .Bowling Erika

Jana

Dobrý deň, chcem sa opýtať či promočné menu môžeme využiť aj na oslavu narodenín? Máte ešte voľné miesta 18.6 pre 7 ľudí a jedno dieťa? Ďakujem.

Reštaurácia Bowling Erika

Dobrý deň prajem,rezervácia je zatiaľ na tento deň možná ako aj využitie kupónov na oslavu narodenín.Rezer­váciu prosím porvrďte na čísle 0901790404 alebo mailom bowlingerika@gmail.com .Bowling Erika

Viktória

Dobrý deň, prosím Vás na 9.6. máte ešte nejaký stôl na obed voľný pre 4 osoby?

Reštaurácia Bowling Erika

Dobrý deň prajem, zatiaľ je rezervácia možná prosím potvrďte ju buď na čísle 0901790404 alebo mailom bowlingerika@gmail.com.Bowling Erika

Lenka Cienka

OPRAVA: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľné miesta približne pre 20 ľudí, najlepšie by bolo v salóniku na 21.6.2016 ? ďakujem za odpoveď.

Reštaurácia Bowling Erika

Dobrý deň prajeme, odpoveď máte na svojom maily.Bowling Erika

Viktória

Dobrý deň, máte ešte voľný nejaký stôl pre 4 ľudí na promočne menu vo štvrtok 9.6.2016?

Zlavomat.sk

Pekný deň Viktória,

informovať sa môžete aj priamo v reštaurácii na tel. čísle 0901 790 404 alebo +421 556 441 043.

Viktória

Pekný deň, chcela by som sa informovať, či ta hodina bowlingu sa dá využiť aj inokedy, či iba v ten deň vrámci obedu? Za Vašu odpoveď vopred ďakujem.

Bowling Erika

Dobrý deň prajeme, bowling sa dá využiť aj iný deň .Bowling Erika

Peter Balušík

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, či máte ešte voľné kapacity na 12/06/2016 na obed a či je možné mať túto akciu v salóniku. Ďakujem veľmi pekne.

Bowling Erika

Dobrý deň prajeme, tento termín je zatiaľ voľný ako aj salónik.Termín prosím potvrďte na našom čísle 0901790404.Ďakujeme Bowling Erika

Roland

Dobrý, zaujímalo by ma aký je minimálny počet ľudí na toto menu, napr. či aj pre dvoch to viete pripraviť a vedia si pritom zahrať bowling na hodinu alebo musí byť aspoň 10 ľudí, nie je to totiž uvedené, ďakujem :)

Bowling Erika

Dobrý deň prajeme,akcia nie je takto obmedzovaná čiže viete prísť aj dvaja.

Vladimíra

Prajem pekny den, zaujimalo by ma ako je to s detskym menu? Staci doobjednat a doplatit na mieste? Dakujem.

Bowling Erika

Dobrý deň prajeme, tak ako komplet promočné menu aj detské menu je potrebné nahlásiť vopred,ktoré potom doplatíte priamo u nás.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore