Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dezinfekcia klimatizácie či tepovanie interiéru vozidla parou s dezinfekciou

4,7 / 5 DetailKing Slovakia Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Martin

Dobrý deň, chcem sa opýtať či kupón v hodnote 5,99€ zahŕňa aj tepovanie sedadiel alebo len umytie prístrojoveho panela plus klimatizácia. Ďakuje za odpoveď

Detailking Team

Pozdravujem Vás
V CENE VARIANTU:
*Dezinfekcia klimatizácie a interiéru vozidla ozónom
Rýchla a účinná dezinfekcia a odstránenie zápachu z klimatizácie a interiéru vozidla prírodným produktom OZÓNOM v DETAILKING Slovakia
*Trvanie: 10 – 15 minút

Teda v cene nieje tepovanie sedadiel ani umytie prístrojového pa­nela

Juraj

Dobrý deň v prípade, že mám 7miestné auto (VW Sharan) ale mám v ňom namontované len 5 sedadlá, aký variant kupónu platí pre tepovanie?

Detailking Team

Pekný deň, stačí si zakúpiť variant 5 sedadiel. Úložný priestor budeme vysávať, nakoľko v kupóne nieje zahrnuté tepovanie podlahy, stropu a kufra. S pozdravom
Detailking Slovakia

Tomáš

Dobrý deň,

zakúpil som si kupón dezinfekcia klimatizácie a interiéru vozidla ozónom…potreboval by som okrem prác v kupóne aj tepovanie stropu + tepovanie oboch predných dverí (nič viac, zadné dvere nie, ani kufor), len strop a predné dvere zvnútra, nakoľko na týchto miestach mám najviac znečistené dvere (hlavne pri úchytkách) a strop má klasickú „semiš“ látku, na ktorej je vidno znečistenie, koľko by bol doplatok za túto službu?
Ďakujem

Detailking Team

Pozdravujem Vás, pokiaľ správne rozumiem, zakúpil ste si Variant.č.1.: Dezinfekcia klimatizácie a interiéru vozidla ozónom (tento variant zahŕňa, len dezinfekciu nie čistenie)

  • Tepovanie predných dverí (záleží od rozsahu plochy) 10€
  • Tepovanie stropu 10€

V prípade objednania a dohodnutia bližších informácií ma kontaktujte: 0918 875 163

S pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore