Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Laserová operácia oboch očí metódou EPI-LASIK v zdravotníckom centre PANMED

4,7 / 5 PANMED Nové Zámky  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Michal Kubinec

Dobrý deň, zaujala ma Vaša ponuka na zľavomate a keďže už dlhšie uvažujem nad operáciou krátkozrakosti (moje dioptrie sú –2.75 na oboch očiach) tak moja jediná otázka je len ohľadom doby platnosti kupónu – píšte v ponuke že platí do 28.02.2017. Ja pracujem a žijem v zahraničí (Anglicko) a najbližšie idem na Slovensko 5. marca, či by bolo ešte stále možné využiť túto zľavu. Ďakujem za odpoveď

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem,
Áno, zľavu môžete využiť.

Peter

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je pre mňa vhodná operácia.. PO +3 +3,5 100',ĽO +3 +2,25 100'

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem,
Vo Vašom prípade operácia nie je vhodná.

Emília

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je pre mňa vhodná operácia laserom. Mám 57 rokov a vysoké dioptrie na oboch očiach, pričom jedno je tupozraké.
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
Pre viac informácii prosím kontaktujte poskytovateľa služby telefonicky na +421 356 412 6­18 kde Vám odpovedia na Vaše otázky.
Prajem pekný deň.

Linda

Dobrý deň,
Chcela by som sa spýtať či je operácia vhodná, keď nevidím do diaľky len s dioptriami 1 a 1,5 ? Alebo sa operácia odporúča pri vyšších dioptriách ?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
Pre viac informácii prosím kontaktujte poskytovateľa služby telefonicky na +421 356 412 6­18 kde Vám odpovedia na Vaše otázky.
Prajem pekný deň.

Veronika

Dobrý deň ,prosím Vás cena 679 Eur platí na operáciu oboch očí?Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Veronika

Cena 679,–je pre laserovú refrakčnú operáciu oboch očí excimerovým laserom, v prípade komplikácií dooperovanie ZDARMA.

Prajem pekný deň :)

Milan

Mozem po operacii soferovat auto,alebo po kolkych hodinach,alebo dnoch

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Milan,

Pre viac informácii prosím kontaktujte poskytovateľa služby telefonicky na +421 356 412 6­18 kde Vám odpovedia na Vaše otázky.

Prajem pekný deň.

peter farkas

Dobry den, chcel by som si dat urobit operaciu oci ale predtym by som sa Vas chcel spytat na Vas nazor na tento clanok (nakolko je laserova operacia opisovana v dost kritickom svetle):
 http://stanislavasebenova.blog.sme.sk/c/378450/usa-uvazuje-o-zakaze-laserovych-operacii-oci.html

PANMED, s.r.o.

S operáciami máme dobré skúsenosti aj výsledky. Samozrejme každá operácia predstavuje určitú mieru rizika. Výsledok operácie je podmienený viacerými subjektívnymi aj objektívnymi faktormi, o ktorých pacientov informujeme v rámci dôkladného predoperačného vyšetrenia.

Veronika

Dobry den, chcela by som sa spytat, na zaruku, kolko rokov mi to vydrzi bez okuliarov!
Dakujem

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem, to závisí od Vašich východiskových hodnôt dioptrií, životného štýlu a zrakovej hygieny.

Katarína

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sa dá operovať aj zabehávanie oka spojené s krátkozrakosťou ? Ďakujem.

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem, nie škúlenie sa nedá operovať excimer laserom.

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je možná operácia pri silnej krátkozrakosti v spojení v glaukomom.

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem,
Operácia s danou diagnózou nie je možná

KRISTINA

Dobry den, chcela som sa len informovat ci sa este plati aj za konzultaciu a predoperacne vysetrenie?

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem, za konzultácie a predoperačné vyšetrenie sa neplatí.

Eva

Dobrý deň, robíte operáciu nielen pre občanov SR? Môj priateľ by chcel podstúpiť túto operáciu

PANMED, s.r.o.

Áno, robíme.

Igor

Dobrý.den.Ja by som sa chvel spýtať. Ci sa da operovat u Vas aj tupozrakost ktoru mi diagnostikovali na tento kupon ktory je na Zlavomate uverejnený

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem, odporúčam osobnú konzultáciu.

Jaroslava

Dobrý deň,
prosím vás o informáciu, k uvádzanej akcii. V rámci jednej operácie (teda aj za uvádzanú cenu – kupón) môže byť uskutočnené odstránenie krátkozrakosti aj ďalekozrakosti súčasne (manžel má obidve očné chyby)? Alebo je nutné zakúpiť si dva kupóny, jeden na odstránenie krátkozrakosti a druhý na operáciu ďalekozrakosti. Vopred ďakujem. S pozdravom
J. Magulová

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem,
vo Vašom prípade odporúčam osobnú konzultáciu pred zakúpením kupónu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore