Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Pobyt s neobmedzeným vstupom do TOP wellness sveta v prekrásnom areáli Masarykov dvor*** a možnosťami unikátnych výletov v Podpoľaní

4,6 / 5 Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor Pohronie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Miriama Babičová

Dobrý večer, chcela by som sa informovať, či sa priamo v hoteli nachádza detský kútik. dakujem krásne za odpoveď :-)

Peter

Dobrý deň, chcem sa opýtať či mate 3postelove izby pre3 dospelé osoby ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Peter,

3. dospelú osobu je možné ubytovať na prístelke za doplatok 35 Eur / noc ( aj s polpenziou a vstupom do wellness).

Tomáš

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či je voľný termín od 30.6 do 2.7? Za odpoveď vopred ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Tomáš,

ohľadom voľného termínu sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 455 244 6­00 prípadne e-mailom: mail@mdvor.sk

Eva

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či má hotel fitnes, dakujem

Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor

Dobrý deň,
fitnes vo výbave aktuálne nemáme. Ale máme zaujímavý welless a okolie poskytuje množstvo možností na športové vyžitie.!
Pekný deň!

Zuzana

Dobry den,chcem sa spytat akym sposobom su podavane ranajky a večere,je možnost vyberu jedal?

Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor

Dobrý deň,
raňajky sú podávané formou bufetových stolov a na večeru je možnosť výberu z troch jedál.
Pekný deň!

Lenka

Pekný deň prajem chcem sa opitat či máte voľný termín od 11.07 do 17.07 ďakujem

Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za meškajúcu odpoveď, žiaľ nedalo sa nám pripojiť do systému. Vo Vami vybranom termíne máme k dispozícii voľnú kapacitu na izbe, ktorá má štandardnú kvalitu, ale nemá k dispozícii minibar, v prípade, ak by Vám tento variant vyhovoval kontaktujte prosím našu recepciu na recepcia@mdvor.sk, alebo 045 5244 600. Ďa­kujeme.

Viera Felixova

Dobry den, chcem si kupit pobyt vo Vasom zariadeni a zaujima ma ci mate volny termin od 11.07. do 15.07.2016, jedna sa o pobyt 5 dni 4noci pre dve osoby. Dakujem za skoru odpoved.

Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za meškajúcu odpoveď, žiaľ nedalo sa nám pripojiť do systému. Vo Vami vybranom termíne máme k dispozícii voľnú kapacitu na izbe, ktorá má štandardnú kvalitu, ale nemá k dispozícii minibar, v prípade, ak by Vám tento variant vyhovoval kontaktujte prosím našu recepciu na recepcia@mdvor.sk, alebo 045 5244 600. Ďa­kujeme.

Mária Siváčková

Pekný deň, chcela by som vedieť cenu pobytu pre jednu osobu na viac dní, Možnosť plnej penzie, prípadne pri zistení nadmernosti porcií stravy možnosť platenia polovičných porcií. Ďakujem za odpoveď.

Petra Kalmanová

Dobrý večer keďže nie je konkretizovane v popise rada by som sa spýtala či cena voucheru platí aj cez víkend alebo je nejaký doplatok. Ďakujem Petra

Zlavomat.sk

Pekný deň Petra,

voucher je platný aj cez víkendy.

Zuzana Bartošová

Dobrý deň, chcem sa opýtať či pri zľavovom kupone je možné doplatiť si novomanželsky apartmán, vopred ďakujem za odpoveď Zuzana

Michaela Rašková

pekný deň, chcem sa opýtať čo obsahuje výbava apartmánu pre doplatenie. a či je možné si rezervovať vírivku. Ďakujem za skorú odpoveď

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore