Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Štýlové okuliare športového dizajnu značky Bollé safety

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Maťa

Dobrý deň,
Zaujal ma model RUSH TWI (bronzové), chcela by som vedieť aký má stupeň tmavosti – či je použiteľný aj na večerné prechádzky do mesta a či chráni oči aj pred vetrom. Bývam v dosť veternej oblasti a potrebovala by som niečo na široký typ tváre, a aby sa to dalo použiť aj po zotmení. Ktorý model by ste mi mohli odporučiť?
Ďakujem.

Bollé safety

dobry den prajem. Model Rush TWI ma bronzovy odtien, ktory dokaze eliminovat sedu farbu od bielej. Preto je vhodny na prechadzky za sera, rano, vecer, za hmly a pod. Model Rush je dostatocne velky a chrani oci zo vsetkych stran. Je vsak velmi lahky a pohodlny aj vdaka silikonovym nosnikom sa da nosit prakticky cely den. Doporucujeme jeho kupu :-)

Adriana

Z akého materiálu sú vyrobené sklá okuliarov. Ďakujem

Bollé safety

dobry den, zorniky okuliarov su vyrobene z polykarbonatu. Viac informacii najdete na
 http://www.bolle-safety.sk/technologie/

Renata Džukova

dobry den to su damske dakujem

Roman

dobry den, 78% zakaznikov na tento model su damy

Sasi

dajú sa okuliare nastaviť na požadovanú veľkosť v prípade, že sú široké na tvári ?

Roman

dobry den, model Rush sa zial neda nastavit na uzsi model modifikaciou noziciek
v takom pripade doporucujem bud model Contour alebo Tracker – kampane bezia pod Zlavomat dakujem

Jarmila Majerova

Ako môžem uplatni 50Kreditov zo zlavomatu

Roman Kovacik

dobry den, toto je skor otazka na spol. Zlavomat :-)

Zlavomat.sk

Pekný deň Jarmila,

pri výbere spôsobu platby stačí zaškrtnúť políčko „uplatniť kredity“. Následne sa Vám hodnota objednávky zníži o hodnotu kreditov. Pre uplatnenie kreditov je potrebné, aby ste boli prihlásená.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore