Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letná dovolenka na Orave v Hoteli Arman***+ s neobmedzeným vstupom do bazéna a vírivky, platnosť do konca septembra!

4,4 / 5 Hotel Arman***+ Orava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Greifová

Dobrý deň, mala by som zaujem o štvordnový zajazd resp. 3 noci, chcela by som ho uplatniť cez týždeň od 28.8–4.9.2016.Máte vtedy voľné ? Dakujem Greifová

Pavel Konôpka

Dobrý den,chcel by som sa opýtať,či máte volný termín od 22,7 do 29,7 pre 6 osôb-2 dospelé a 4deti od 6 do 13 rokov na tri dni s polpenziou.Da­kujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Pavel,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli. Kontakt na hotel: recepcia@hotelarman.sk +421 433 709 042

Michal

Dobry den chcel by som sa spytat ci je volny termin od 10teho agusta na 4 dni pre dvoch dospelych a jedno dieta

Zlavomat.sk

Pekný deň Michal,
Ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli. Kontakt na hotel: recepcia@hotelarman.sk +421 433 709 042

Veronika

Dobry den funguje vam uz bazen?

Beáta Borková

Dobrý deň chcela by som sa opýtať existuje možnosť ubytovania pre 4 osoby, t.j. dvaja dospelý a dve deti jedno 9 ročné a druhé 14 ročné, s polpenziou na 4 dni

Zlavomat.sk

Pekný deň Beáta,

samozrejme, hotel Vás určite rád privíta aj s deťmi. Príplatky za deti sú uvedené v dolnej časti ponuky:

Dieťa do 2,99 rokov zadarmo bez nároku na lôžko (detská postieľka a raňajky grátis).

Dieťa na prístelke od 3 do 10,99 rokov 25 €/noc, dieťa od 11 do 17 rokov 30 €/noc – cena zahŕňa prístelku, polpenziu, neobmedzený

wellness, neobmedzený vstup do detského kútika a športovej miestnosti.

Ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli. Kontakt na hotel: recepcia@hotelarman.sk
+421 433 709 042

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore