Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre 2 osoby v penzióne Adria na 3 až 4 dni so vstupom na termálne kúpalisko Podhájska! Deti do 11 r. pobyt ZDARMA!

Penzión Adria Podhájska (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jaroslav

Dobrý deň potreboval by som vedieť voľny termín na koniec budúceho týždňa alebo začiatok ďalšieho týždňa ubytovania na tri noci dvaja dospelí a jedno dieťa aby som vedel si zarezervovať podľa toho ubytovanie . Ďakujem Panco

Zlavomat.sk

Pekný deň, Jaroslav

ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo hotel e-mailom alebo telefonicky: zmrvanova@gmail.com +421 905 866 331

Pekný deň :)

KATKA

DOBRY DEN.KED SME DVAJA DOSPELY A DVE DETI JEDNO 4 A DRUHE 2 ROCNE BUDEM PLATIT PRISTIELKY?

Ingrid

Dobry den chcela by som sa spytat ci je volny tein od 1.9 do 3.9 na dve noci pre dospelych a aka by bola cena dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Ingrid,

ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo hotel e-mailom alebo telefonicky: zmrvanova@gmail.com +421 905 866 331

Nikola

Dobry den, mate volny august?

Zlavomat.sk

Pekný deň Nikola,

ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo hotel e-mailom alebo telefonicky: zmrvanova@gmail.com
+421 905 866 331

Radoslav Sokolský

Prosím o info k nasledovnému:

  1. Je možné zakúpiť 2 kupóny na 3 noci a využiť ho naraz? Teda na pobyt na 6 nocí?
  2. Je voľný termín 6.8. – 12.8.2016?
  3. V ponuke je uvedené, že deti do 11 rokov zdarma. Je počet detí obmedzený?
Penzión Adria

Žiaľ, prázdninové termíny sú vypredané.
Mrváňová.

Miriama

Dobry den mate volny termin od 8.8 do 19.8 na tri dni a dve noci pre dvoch ? A za aku cenu . Dakujem

Penzión Adria

Žiaľ, prázdninové termíny sú vypredané. Mrváňová.

Jarmila

Dobrý deň chcem sa opýtať na pobyt na 2noci dve dospelé a jedno dieťa 20mesačne vlastná postielka termín od 22.8 dve noci

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 905 866 3­31 alebo e-mailom na zmrvanova@gmail.com.

Penzión Adria

Žiaľ, prázdninové termíny sú vypredané. Mrváňová.

Denisa Drblíková

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte voľný termín od 16.07.2016–24.07.2016 na hociktoré 4 dni z tohoto dátumu ?

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Denisa,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 905 866 3­31 alebo e-mailom na zmrvanova@gmail.com.

Penzión Adria

Žiaľ, celý jôl máme obsadené.
Mrváňová.

Simona Blehová

Dobry den,aka by bolacena keby ide jeden dospely a 2 deti…jedno ma 7 r a druhe 6 rokov? A bol by mejaky volny termin v juli? Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Blehová,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 905 866 3­31 alebo e-mailom na zmrvanova@gmail.com. Príplatky za deti sú uvedené v dolnej časti ponuky nasledovne:
Dieťa do 11 rokov zadarmo na prístelke (v cene nie je vstup na kúpalisko).
Dieťa od 11 rokov 8€ / noc na prístelke (v cene nie je vstup na kúpalisko).

Penzión Adria

Pani Blehová, žiaľ celý júl máme obsadené.
Mrváňová.

peter pilny

Ako je zabezpečene stravovanie ? Je možné aspoň polpenzia ?

Penzión Adria

Žial ponukame iba ubytovanie bez stravy.

Zuzana

Dobry den, mate volny termin od 9.8 do 14.8. 2 osoby a dieta 4 a 11 rokov? 4r. Dieta spaba s nami, bez pristelky. Poprosim vas kalkulaciu. Poskytujwte aj vecere? Ak aka je cena. Dakujem Zuzana

Penzión Adria

Dobrý deň,
prepáčte mi že odpisujem neskoro. Žiadaný termín je už pasé, no ak by ste mali záujem o nejaký iný a bude voľný rada Vám vyhoviem.
Mrváňová.

Lucia Ťažká

CHcem sa opýtať, ked beriem 3 deti vo veku 9 a 11 rokov a 4 mesačné, kolko by bola cena za deti ked by sme šli na 4 dni čo je kupon 79 uer, je tam cena na kúpalisko len 1×? kolko sa dopláca za deti?

Penzión Adria

Dobrý deň,
za deti sa dopláca 16€/noc. Na kúpalisko máte 1 vstup pre 2 dospelé osoby.
Mrváňová.

Viera Gazdičová

Dobrý deň, mám dve deti vo veku 6 a 9 rokov. Majú obe deti ubytovanie na pristelke zadarmo? Stravu si môžme pripravovať vlastnú v kuchynke? Ďakujem. Viera

Penzión Adria

Dobrý deň,
Zadarmo je iba jedno dieťa.
Za druhé sa dopláca 8€/noc.
V kuchynke si môžete variť .
Mrváňová.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore