Ponuku Balíčky kondómov pre bezpečný sex môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Balíčky kondómov pre bezpečný sex

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Lacike Orol

Dobry den
Chcem si objednat balicek cez zlavomat
Durex Be Safe balíček – 54 kondómov Durex a Pasante 13,99 €

Chcem sa spitat ci sa da zamenit 10× Durex Ambassador Glyder – klasické kvalitné Durex kondómy za iny z inej kategorie.napr Pasante Delay ,EXS Max Protection
Na tie som zviknuty .
Dakujem za kladne vybavenie mojej ziadosti . chcem ich zajtra objednat.

Kupsikondom.sk

Dobrý deň, zloženie balíčkov nie je možné meniť. Ak máte záujem o iné kondómy, je možné ich zakúpiť cez náš obchod www.kupsikondom.sk

S pozdravom a prianím príjemného dňa,

Milan Žila
 www.kupsikondom.sk

Dáša Baranová

dobry den ,

chcem sa opytat kto bude napisany ako odosielatel, v pripade ze balicek prebera niekto iny ako ja… je to diskretne, ci hned bude kazdy vediet co som si objednala ?

Kupsikondom.sk

Dobrý deň,

na diskrétnosť sa môžete spoľahnúť. Všetky naše objednávky sú zabalené v kartónových krabičkách, ktoré sú navyše zabalené do nepriehľadnej bublinkovej obálky alebo fólie. Všetko bez uvedenia obsahu a bez názvu alebo loga obchodu. Ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Slovak Healthcare.
Ak Vám doručenie na adresu nevyhovuje, môžeme Vám zásielku poslať aj na pobočku pošty, ktorú si vyberiete. O zásielke tak dostanete informáciu prostredníctvom e-mailu a SMS a následne si ju pôjdete vyzdvihnúť na poštu. Ak máte záujem o doručenie na poštu, napíšte nám na info@kupsikondom.sk

S pozdravom a prianím príjemného dňa,

Milan Žila
 www.kupsikondom.sk

Karolína Benčová

Dobrý den, kto by bol uvedeny ako odosielatel? je to diskretne?

Kupsikondom.sk

Dobrý deň,

na diskrétnosť sa môžete spoľahnúť. Všetky naše objednávky sú zabalené v kartónových krabičkách, ktoré sú navyše zabalené do nepriehľadnej bublinkovej obálky alebo fólie. Všetko bez uvedenia obsahu a bez názvu alebo loga obchodu. Ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Slovak Healthcare.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

S pozdravom a prianím príjemného dňa,

Milan Žila
 www.kupsikondom.sk

Boris C.

Dobrý deň,

v popise máte, že cena je vrátane poštovného, avšak pri kúpe kupónu automaticky nahadzuje, ďalší poplatok za poštovné. Ako to teda je?

Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň Boris,

cena nie je vrátane poštovného. Poštovné je 1,99 Eur a tovar doručuje Slovenská pošta. Informácia je uvedená v pravom stĺpci ponuky.

Kristian S.

Dorucuje to kurier alebo to ostava na poste a treba to vyzdvihnut? Dakujem vopred za odpoved.

Kupsikondom.sk

Dobry den, balicky dorucuje postovy kurier. Prajeme pekny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore