Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skin scrubber, ultrazvuk alebo dermomasážer pre tip-top pleť!

4,4 / 5 Vita Verde Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Monika

Ďakujem veľmi pekne :)

Monika Ráková

Ďakujem za odpoveď, bola som na dovolenke, tak som si ju prečítala len dnes. Ak by som chcela postúpiť to druhé liečebné ošetrenie čo ponúkate, treba si tiež zakúpiť tento kupón, alebo mi stačí dostaviť sa priamo k vám?

Vita Verde

Dobry den, mozte si zakupit kupon, ale v kazdom pripade sa objednajte telefonicky alebo online na https://vitaverde.sk/objednavky a do poznamky (telefonicky recepcnej) napiste, ze mate zaujem o ine osetrenie a ze to mate dohodnute cez Zlavomat s konatelom/ma­jitelom. S pozdravom Peter Simoncic, konatel

Monika

Dobrý deň,

mám na lícach miernu kuperózu, je takýto peeling so skin scrubberom pre mňa vhodný?

Vita Verde

Dobry den, ospravedlnujem sa za neskoru odpoved, mali sme trochu problem s emailami. Vo vseobecnosti skin scrubber nie je vhodny pri kuperoze, pokial vsak nie je velmi rozsirena, tak sa to riesi vynechanim daneho miesta. Ak by ste vsak mala zaujem, mame aj liecebne osetrenie, ktore by sme Vam vedeli ponuknut za rovnaku cenu.
S pozdravom Peter Simoncic, konatel

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore