Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Smoothie Obezín s lahodnými príchuťami …a kilá pôjdu dole!

3,8 / 5 Chudneme.sk

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Martina

Dobrý deň,ja som sa chcela opýtať,ci to neobsahuje laktózu,lebo mám alergiu.dakujem

Chudneme.sk

Dobrý deň,

výrobok laktózu neobsahuje.

Juraj

Dakujem za odpoved. Len sa chcem este uistit – tie hodnoty su na jeden kelimok, ano? Alebo na 100g, resp. 100ml?

Chudneme.sk

Hodnoty sú uvedené na 1 kelímok, teda energetická hodnota v 11g.

Juraj

Dobry den,

mohli by ste uviest nutricne hodnoty vyrobku, prosim?

Dakujem.

Chudneme.sk

Dobrý deň,
Smoothie COCO/REDBERRY – Energia 17,7kcal/74Kj ; tuky 0,06g; z toho nmk/nmk* 0g; sacharidy 3,8g; z toho cukry 2,5g; bielkoviny 1,15g.

Smoothie MATCHA/GREEN – Energia 48,6 kcal/197,3Kj; tuky 3g, z toho nmk/nmk* 0,7g; sacharidy 4,3g z toho cukry 2,3g; bielkoviny 1,8g

Zdravý ENERGY DRINK – Energia 41,4 kcal/173,8 Kj; tuky 0,2g; z toho nmk/nmk* 0g; sacharidy 8,1g z toho cukry 6,1g; bielkoviny 1,1g / * nenasýtené mastné kyseliny

Zuzana

Zdravim. Nápoje sa užívajú ako nahrada stravy? Koľkokrát za deň by sa mali vypiť? v jednej objednavke su 3? Ďakujem

Chudneme.sk

Dobrý deň,
Zdravé drinky a smoothies obsahujú zložku glukomaman, ktorá sa použivať pri redukčných diétach.
Avšak nie je možne s nimi úplne nahradiť stravu. Môže sa piť až 3–5× denne v ľubovolnej kombinácii.
Energy drink vzhľadom na obsah guarany a Matcha neodporúčame vo večerných hodinách.
1 balenie obsahuje 3ks (z každej varianty 1ks)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore