Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre 2 osoby v tichom lesnom prostredí v Hoteli Ružbachy

4,4 / 5 Ružbašský dvor II. Pieniny (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jozef Jozef

Dobry den. Mate volnu izbu od 14.9. – 16.9? Dakujem za odpoved.

Hotel Ružbachy

Dobrý deň. Áno máme voľnú izbu. Rezervovať si ju môžete na emailovej adrese hotelružbachy@hotelružbachy.sk

Jozef

Dobrý deň, mám záujem o zakúpenie voucheru k ubytovaniu, preto Vás prosím o uvedenie možnej rezervácie v termíne od 30.8. do 2.9.2016 na počet 4dni/3noci/ pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa vo veku 11r.. S pozdravom Jozef, Košice.

Hotel Ružbachy

Dobrý deň. Momentalne by to bolo možné, pre upresnenie a potvrdenie rezervácie poprosím kontaktovať čím skôr emailom na hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk
S pozdravom Ružbašský dvor

Anna J

Dobrý deň, chcela by som sa informovať o voľnom termíne od 20.-29.08.2016 na 3 dni pre 3 dospelé osoby + 1 dieťa 11 r. ďakujem za odpoveď

Hotel Ružbachy

Dobrý deň od 27. – 31.08.2016 máme ešte voľné. Bližšie informácie a záväznú rezerváciu na e-mailovej adrese hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk S pozdravom Ružbašský dvor.

Martina

Dobrý deň, chcem sa opýtať či máte voľné na 2 až 3 noci v termíne od 13.8 do19.8 pre 2 dospelých a dve deti /10,13 rokov/. Ďakujem

Hotel Ružbachy

Dobrý večer.
Momentálne máme voľnú izbu od 14.8 do 19.8. Ak máte záujem tak treba si izbu rezervovať čo najskôr na emailovej adrese hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk.
S pozdravom Ružbašský dvor

Lubica

Dobrý deň
chcem sa spýtať čo máte voľné v termíne od .8.8.-.11.8.2016 pre pobyt cez zľavomat pre 2 osoby ale s možnostou prístelky, nakoľko mám ešte dieťa vo veku 15 rokov
S pozdravom

miroslav grečko

dobrý večer máte voľné termíny od 5.8.2016 do 7.8.2016 pre dve dospelé osoby a dve deti vo veku 11 a 13 rokov a koľko by sa doplácalo na dve deti ?

Petra Klimkova

Dobry vecer, mate na termin 6–8.8 nejake volne izby ? Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Petra,

ďakujeme za Váš záujem. O voľných termínoch sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle +421 905 295 1­47 alebo e-mailom hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk

Hotel Ružbachy

Dobrý večer, daný termín mame obsadený, radi vás privítame v inom termíne. S pozdravom Ružbašský dvor.

Anton Hanzalík

Dobrý deň..da sa k vam dostat inak ako autom…vlak,bus?

Hotel Ružbachy

Dobrý večer. Áno dá sa dostať.

Ďuri Jaško

Dobrý je ešte voľný termín 23.7, 24,7. a 25.7?

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

ďakujeme za Váš záujem :) o voľných termínoch sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle +421 905 295 1­47 alebo e-mailom hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk

Hotel Ružbachy

Dobrý večer. Júlove termíny mame plne obsadené.

Iveta Apolenová

Dobrý večer… Chcela by som sa spýtať, koľko by vyšiel pobyt vo vašom zariadení pre dvoch dospelých a jedno dieťa vo veku 14 rokov s polpenziou na 3 noci. A chcela by som sa spýtať aký termín máte voľný v auguste. vyhovuje nám čokoľvek. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Iveta,

ďakujeme za Váš záujem :) voucher pre 2 dospelé osoby na 3 noci je v cene 129 Eur. O príplatku za dieťa a o voľných termínoch sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle +421 905 295 1­47 alebo e-mailom hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk

Lenka Hercegova

Dobrý večer. Chcela by som sa opýtať, či máte voľný termín v dňoch od 5.7. do do 9.7. … chceli by sme prísť, len na 3dni/2noci. Ďakujem

Hotel Ružbachy

Dobrý deň. Júlové termíny máme plne obsadene, radi vás privítame v inom termíne. S pozdravom Ružbašský dvor.

Janka

Dobrý deň. Chcela by som sa informovať ,či máte voľný termín v rozmedzí od 22.6. do 6.8. V tomto termíne by sme chceli si zakúpiť voucher na 2noci a 3dni..Dve detičky 2 a 8 rôčkov a 2 dospelí.Uby­tovanie je možné iba v izbe alebo aj v apartmánoch?Ďa­kujem

Hotel Ružbachy

Dobrý deň. Od 1.8 do 6.8 máme volne a je možne ubytovanie aj v apartmánoch. S pozdravom Ružbašský dvor.

maja

Dobrý chcem sa opýtať koľko by nás vyšiel pobyt na 2 noci- 2 dospelý a 2 deti- 10 a 13 ročné.

Hotel Ružbachy

Dobrý deň. Vyšlo by vás to 113 eur. S pozdravom Ružbašský dvor.

Hela

Dobrý večer . Chcela by som sa spýtať či mate voľný termín od 20.7 – 24.7. pre 2 dospelý a 2 deti 5 a 7 rokov

Hotel Ružbachy

Dobrý deň. V danom termíne mame všetko obsadené. Radi vás privítame v inom termíne. S pozdravom Ružbašský dvor.

Maria

Dobry den , chcela by som sa opytat ci mate volne miesta v termine od12.7 do 16.7 t.j. pobyt na 5 dni (4 noci)

Hotel Ružbachy

Dobrý deň. O koľko osôb sa jedná? Pre urýchlenie komunikácie nás kontaktujte na tel. čísle 0905 295 147 alebo na e-mail hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk

Katarina

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či dokážete zabezpečiť aj bezlepkovú stravu.

Hotel Ružbachy

Dobrý deň, áno dokážeme zabezpečiť aj bezlepkovú stravu. S pozdravom Ružbašský dvor.

Jaroslav

Dakujem pekne za odpoved,uz som posielal peniaze bankovým prevodom,dufam,ze vsetko prebehne v poriadku…:-)

Hotel Ružbachy

Tešíme sa na vašu návštevu. S pozdravom Ružbašský dvor.

Elena Benova

Dobrý deň,máte voĺný termín pre dve dospelé osoby od1.7–3.7 a od26.8–28.8 .:-D

Zlavomat.sk

Pekný deň Elena,

pre urýchlenie komunikácie sa môžete ohľadom voľných termínov informovať aj telefonicky priamo v hoteli na čísle +421 905 295 147

Jaroslav

Dobrý deň…Chcem sa Vas prosim opýtať,či máte voľný termín od 11.7.2016 do 15.7.2016 pre dve osoby…?…Dakujem vopred za odpoved…:-)

Hotel Ružbachy

Dobrý večer, v danom termíne mame voľné. Záväznú rezerváciu je potrebné potvrdiť po zakúpení kupónu na e-mailovej adrese hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk s pozdravom Ružbašský dvor.

Petra

Dobrý deň,chcem sa len informovať či som správne pochopila Vašu kalkuláciu.5 dňový pobyt s dvoma deti vo veku nad 6 rokov by u Vás vyšiel 229 eur?ďakujem za odpoveď s pozdravom Petra Kolesarová

Hotel Ružbachy

Dobrý deň, cena za 5 dňový pobyt s dvoma deťmi do 12 rokov by vyšiel 217 eur. Bližšie informácie na tel. čísle 905 295 147 alebo na e-mailovej adrese hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk s pozdravom Ružbašský dvor.

Zdenka

Dobrý deň.
S priateľom máme záujem o pobyt v tomto hoteli v termíne od 18. do 21.8. 2016, radi by sme preto vedeli, či je to v tomto termíne možné.
Ďakujem za prípadnú odpoveď.

Hotel Ružbachy

Dobrý večer, v danom termíne mame voľné. Záväznú rezerváciu je potrebné potvrdiť po zakúpení kupónu na e-mailovej adrese hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk

Renata

Dobry den, termin 15–17.7 mate volny? A aka by bola cena 2 dospely a 2 deti vo veku 4 roky a druhe 6 mesiacov ? Dakujem

Hotel Ružbachy

Dobrý večer, v danom termíne mame voľné. Záväznú rezerváciu je potrebné potvrdiť po zakúpení kupónu na e-mailovej adrese hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk. Cena by bola 89 eur.

Anna

Dobrý deň. Chcem sa informovať, či máte voľné izby v termíne od 22.6.-24.6. Vopred ďakujem za odpoveď a prajem pekný zvyšok dňa.

Hotel Ružbachy

Dobrý večer v danom termíne máme voľné izby.

Emília Knotkova

Dobrý deň prosím vás mali by ste volny termín od 8.8 na päť dní koľko by to vyšlo??? Deti mam tri vo veku 2,8,9 rokov aká by bola cena

Hotel Ružbachy

Dobrý večer, mame na ten termín voľne, 2 ročne dieťa to ma zdarma 8 a 9 ročne si doplácajú polpenziu 6 eur na deň a pobyt na 5 dni pre dve osoby stojí 169 eur. Bližšie informácie vám poskytneme na tel. čísle 0905 295 147.

Simona Petrušová

je možné ubytovanie pre 2 dosp. os a 3 deti 5,6,10? aká je cena

Hotel Ružbachy

Dobrý deň, je to možne podľa toho o aký termín sa jedna, cena zaleží podľa počtu noci. Deti do 6 rokov to majú zdarma a dieťa do 12 rokov si dopláca polpenziu na mieste 6€/deň. Rezerváciu je potrebné urobiť na e-mail: hotelruzbachy@hotelruzbachy.sk

Valika

Dobry den, kolko by stal tento pobyt s dvoma detmi 10 a 4 roky?

Hotel Ružbachy

Dobry deň, dieťa do 6 rokov to ma zdarma a dieťa do 12 rokov si dopláca polpenziu 6€ na deň. S pozdravom Ružbasšký dvor.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore