Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Lastminute! Zahájenie leta s Bralkom vo Wellness Hoteli Remata*** 17. – 19. 6. 2016

4,3 / 5 Horský hotel Remata*** Bojnice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Viktoria

Dobrý deň,
zaujala ma Vaša ponuka služieb, a rada by som sa informovala ohľadne ubytovania rodiny – sme 4 členná rodina 2 dospelý a 2 deti (3,5 ročné a 7,5 ročné)
Aká by bola finálna cena, radi by sme mali pre obe deti aspoň prístelku a stravovanie vo forme polpenzie pre všetkých.
Vopred Vám veľmi pekne Ďakujem za odpoveď

Viktoria

Horský hotel Remata***

Dobrý deň,

ubytovanie s 2 prísteľkami je možné v izbe business:
2 dospelé osoby 150 €
jedno dieťa do 12r na prísteľke všetky služby bezplatne
druhé dieťa na prísteľke so stravovanie a ostatnými hotel.službami v cene 25 € / noc = 50 €

Peter

Dobrý deň.Chcel by som sa vás spýtať čo by stalo u vás 3 dospelé osoby jedno dieťa do 5 rokou ktoré by spalo s nami a jedno dieťa do 2 rokou v postieľke na dve noci od 15.7.16 do 17.7.16 Vopred Ďakujem

Horský hotel Remata***

Dobrý deň,

ubytovanie v izbe lux by bolo v cene 138 € / 2 osoby
jedno dieťa do 12 rokov zadarmo
príplatok za detskú postieľku je 3,5 € / noc = 7 €

Peter

Dobrý deň.Chcel by som sa vás spýtať čo by stalo u vás 3 dospelé osoby jedno dieťa do 5 rokou ktoré by spalo s nami a jedno dieťa do 2 rokou v postieľke na dve noci od 15.7.16 do 17.7.16 Vopred Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Peter,

pobyt v tomto termíne žiaľ momentálne neponúkame. V ponuke je termín 17.6. – 19.6.2016. Deti do 6 rokov majú pobyt bez nároku na služby zdarma.

Emil

Do.den. je tam tepla pramenita liečivá voda.alebo chlorvoda zohrevana ???????
 Ďaka

recepcia hotela

Dobrý den Na hoteli nedisponujeme termálnym prameňom. Bazén je napúšťaný z vodovodu a štandardne upravovaný. Voda je vyhrievaná na cca 30°C s pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore