Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

SÚŤAŽ! Oslavujte so Zľavomatom Medzinárodný deň detí a hľadajte odpoveď!

Zlavomat Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Sandra Sandruška

asi si to dievcata vyzsie neprecitaju (julia a maria) ale chcem im odkazat nech niesu zavistlive… ved je to vsetko len o stasti … a mozno by poslali odpoved po 14 hodine a mozno by bolo x ludi rychlejsich… ved je den deti.. usmev na tvar a nevadme sa furt… hned bude svet krajsi…

Júlia Šamajová Masarovichová

Súhlasím s Máriou, je to nefér. Ak ste raz napísali že odpoveď možno poslať až od 15 hodiny, tak ste to tak mali nechať,
aj keď posledná indícia pribudla už 14 hod. Ja som si indície pozerala každú hodinu, ale netušila som, že zmeníte pravidlá počas dňa. Čakala som na 15,00 aby som mohla poslať odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, nakoľko prebehla zmena uverejnenia poslednej indície, kreditmi odmeníme aj tých najšikovnejších súťažiacich, ktorí odpoveď poslali po 15.00 hod. :)

Mária Tokarčíková

Dobrý deň, je to trošku nespravodlivé, keďže tam stále máte napísané, že posledná indícia pribudne o 15 hod a niektorí tu nemohli sedieť celý deň a čakať, ale prišli tesne pred 15… a pritom už zbytočne… Neférove a neprofisonálne jednanie..

Zlavomat.sk

Dobrý deň, nakoľko prebehla zmena uverejnenia poslednej indície, kreditmi odmeníme aj tých najšikovnejších súťažiacich, ktorí odpoveď poslali po 15.00 hod. :)

Val Lilly

poslaneeeeeeee, len 6 indicia nemabhla o 14hod presne :-(

Zlavomat.sk

Dobrý deň, poslednú indíciu sme pridali podľa našich hodiniek o 13.59 min. a 55 s :). Držíme palce pri vyhodnotení!

Agáta Karsayová

Dobrý deň,
rada by som sa informovala kedy a kde budú uverejnený výhercovia, mail som odoslala presne o 14:00 hod. :-)
Ďakujem.
 AK

Zlavomat.sk

Dobrý deň, súťaž vyhodnotíme zajtra. Pekný deň detí prajeme a držíme palce! :)

Lucia

Dobrý deň, takže odpovede môžeme posielať už od 14 tej?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, správnu odpoveď môžete posielať hneď, ako poskladáte celú vetu, na ktorú vás navedie všetkých 6 indícií. Čiže aj od 14.00. :)

Miška

Dobry den,taku otazocku mam :)
Ked o polnoci pribudla 1.indicia, o 10.hodine 2.atd. a indicii je 6,tak ak dobre ratam, posledna pribudne o 14. Alebo bude tych indicii 7? Dakujeeem za odpoved ;) Pekny den

Zlavomat.sk

Dobrý deň, správne, posledná indícia pribudne o 14.00 – indícií je dokopy 6 :) ďakujeme za upozornenie. Pekný deň!

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore