Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Kvalitné dioptrické sklá, možnosť vyšetrenia zraku a zľava na značkové rámy

4,8 / 5 IDEALOPTIK (2 pobočky) Bratislava - Podunajské Biskupice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Vladimíra Lišková

Dobry den. Kolegyna si nedavno dala urobit okuliare a dali jej skla ktore maju taky modry odlesk, neviem ako presne sa to vola ale ma to chranit oci pred skodlivym ziarenim z monitorov. Daju sa u Vas zakupit aj taketo ramy, resp. su v cene kuponu? Ak nie kolko by stalo si tuto vlastnost priplatit? Dakujem pekne.

IDEALOPTIK

Dobry den, ano vieme aj taketo skla objednat, cena je ale vyssia. je mozne na ne uplatnit kupon a doplatok ku kuponu by bol 34€.
Pekny den

Slavomíra

Dobry den prajem,
ta akcia plati aj na detske ramy a na skla?
Dakujem a ostavam s pozdravom.

IDEALOPTIK

Dobry den prajem,
ano akcia plati aj na detske ramy a na skla, len detske ramy mame len v optike na Trojičnom namesti 13 v Podunajskych Biskupiciach.
Pekny den.

Simi

Dobrý večer, v zľave je jeden pár dioptrických skiel a na rám je 40% (na druhý 100%) chcela by som sa opýtať koľko stoja (by stálo) osadenie skiel do druhého rámu?
Za odpoveď vopred ďakujem, s pozdravom Simi

IDEALOPTIK

Dobry den,
osadenie skiel, teda cena prace by bola 5€, a na par skiel do tohoto ramu mate zlavu 35% .

Pekny den.

silvia

Dobry den, maju skla aj UV filter?

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, skla maju 7-vrstiev antireflexu, hydrofobnu upravu, tvrdenie a uv filter.

Pekny den.

Anička

Dobry večer očne vyšetrenie je v cene? Ak pridem s dcerou potrebuje vysetrenie.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
ano ocne vysetrenie mate moznost vyuzit vramci kuponu v cene, a vysetrenie pre dceru je mozne od 18 rokov.

Pekny den.

Dada

Dobrý deň, môžete mi osadiť sklá do mnou prinesených rámov? Ďakujem.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, ano mozeme Vam osadit dioptricke skla aj do Vaseho ramu kde je to spoplatnene sumou 5€ do celoramov a silonov a 15€ do vrtaneho ramu.
Pekny den prajeme.

Ľubo

Dobrý deň, mám problémy so sietnicou, sklovcom a šošovkami. Preto je problematické nastaviť mi ideálne dioptrie. Hľadám skúseného očného lekára, ktorý by mi vedel dioptrie nastaviť.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, odporucame Vam doktora vedla nasej optiky s vybavenim ambulancie ktore mozu zavidiet aj nemocnice. Ak by ste mali zaujem tel kontakt na objednanie: 02/49202507

Pekny den.

Mária Dubravska

Dobrý deň chcela by som sa opýtať koľko je cca doplatok pri multifokalnych resp.bifokalnych sklach. Ďakujem

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, pri multifokalnych a aj bifokalnych sklach je potrebne bližšie informacie ohladom skiel a preto by bolo lepsie nas kontaktovat aby sme vedeli presne specifikacie.
Dakujeme a pekny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore