Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Krásne 4D mihalnice + úprava obočia

4,4 / 5 Profi nechtové štúdio Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Zuzana

Dobry den,skor nez si zakupim voucher chcem sa opytat ci by sa našiel nejaky voľný termin do 16.7. Dakujem Slobodova

Profi nechtové štúdio

Dobry den, bohužiaľ, tento týždeň už nie sú voľne termíny. Voľné termíny mame od 21.07

Vik

Dobrý deň možem sa opýtať ked si dam 4D mihlanicky mozem mat na to alergiu? A da sa pre istotu niečo spravit aby som vedela ci by to malo vedlajsie ucinky stretli ste sa s tym uz niekedy ? Ďakujem

Profi nechtové štúdio

Dobry den,
alergia je to individuálne, ak mate citlivé oči moze sa stat ze sa vam mozu zacat slzit. Dakujem.

Andrea

obrý deň. chcem sa opýtat, že keď mám 3D mihalnice, da sa prejst na 4D mihalnice? aký je medzi nimi rozdiel, dlhsie vydrzia na ociach? je treba dat ich dole a až potom 4D mihalnice, vy ich tiež dávate dole? dakujem za odpoveď.

Profi nechtové štúdio

Dobry den,
ak ste nerobili u nas pred tym, vzdy lepsie odstranit, preto ze v kazdom salone pracuju s inou kvalitou mihalnic. My mame 3D aj 4D. Odstranenie stoji 10 eur. dakujem.

Petra Chrenkova

Dobrý deň? Môžem sa opýtať o aké konkrétnejšie mihalnice ide. Akmam alergiu alebo citlivejšie oči odporúčate mi ich? Alebo radšej nie. Dakujem

Profi nechtové štúdio

dobrý deň, ak su oči veľmi citlivé a slzia može sa stať ze mihalničky rýchlejšie vypadnú. U každého je to individuálne.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore