Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letný wellness a turistika pod Veľkou Fatrou v apartmánoch hotela Áčko ***

4,4 / 5 Hotel Áčko *** Ružomberok (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Betka Neuschlová

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, či ešte máte voľné ubytovanie v termíne od 8. do 10. augusta.

Ďakujem.

Hotel Áčko ***

Dobrý deň, bohužiaľ už nemáme voľné kapacity. S pozdravom, recepcia Hotel Áčko***

Gabriela

Dobrý večer, chcem sa spýtať, či máte voľný apartmán v čase od 29.7.-31.7. Ďakujem

Hotel Áčko ***

Dobrý deň, bohužiaľ už nemáme voľné kapacity. S pozdravom, recepcia Hotel Áčko***

Roman

dobry večer chcel by som sa spytat ci nemate volne tak koncom augusta pre 4 osoby na 2 noci

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
bohužiaľ už nemáme voľné kapacity.
S pozdravom,
recepcia
Hotel Áčko***

Milan

Dobrý deň,prosím vás dá sa aj s aktívnym vozičkárom?Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Milan,

hotel uvádza, že majú k dispozícii aj bezbariérové izby. Najlepšie ale bude si to overiť priamo v hoteli telefonicky +421 911 531 426 a v prípade záujmu túto požiadavku nahlásiť pri rezervácii pobytu.

Zuzana Dorová

Dobrý deň, chcem sa opýtať či ešte máte voľný nejaký termín pre dve osoby na 4 dni…niekedy od 1.8. do 14.8…Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana,
ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 531 4­26 alebo e-mailom hotelacko@nextra.sk

Renata Bugáňová.

Dobrý deň,mate voľný termín 1.8 do 7.8 na 4 dmi.

Zlavomat.sk

Pekný deň Renáta,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 531 4­26 alebo e-mailom hotelacko@nextra.sk

Jurigová Viera

Dobrý deň! Máte volný termin od 8.8.16 do 12.8.16 pre 2dosp.osoby a 2 deti vo veku 12 a 14 rokov? Dakujem.

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
bohužiaľ už nie.
S pozdravom,
Recepcia
Hotel Áčko***

Renáta

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či máte voľný termín v období 26.7–29.7 pre 4 osoby na 2 noci. Ďakujem

Hotel Áčko ***

Bohužiaľ už nie. S pozdravom Recepcia Hotela Áčko***

Anna Škorvanová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sa k vám dá dostať aj autobusom alebo len autom ? Ďakujem.

Hotel Áčko ***

Dobrý deň, dostanete sa k nám zo železničnej stanice mestskou hromadnou dopravou dvomi možnými linkami, jedna stojí priamo pred hotelom Áčko, čiže zástavka sa volá Hotel Áčko, druhá možnosť je vzdialená len 650m pešo a to je zástavka Katolícka Univerzita. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom a prianím pekného dňa Recepcia Hotel Áčko***

Mária

Dobrý deň. Rada by som sa spýtala na voľný termín okolo 11.7. na 4 dni pre 2 osoby a jedno 3-ročné dieťa. Za Vašu odpoveď Vám vopred ďakujem

Hotel Áčko ***

Dobrý deň, v danom termíne máme bohužiaľ obsadené apartmány.
S pozdravom, recepcia Hotel Áčko***

Hana Zizkova

Dobry vecer,chtela bych se zeptat,mame dite 10mes. bude s nami moct do bazenu a na welness? Dekuji a dale jestli mate volno od 6.7.-9.7.2016, jeden dvouluzkovy pokoj. Dekuji Zizkova

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
v danom termíne máme bohužiaľ obsadené apartmány vyhradené pre zľavomat.
Bazén máte grátis k ubytovaniu. Wellness pre 10 mes. bábätko sa neplatí.
S pozdravom,
recepcia
Hotel Áčko***

Beáta Borková

Dobrý deň našla som Vašu ponuku chcela som sa opýtať či existuje možnosť rezervovať si u Vás rodinný apartmán pre dvoch dospelých a dve deti jedno 9 ročné a druhé 14 ročné a mohli by ste mi povedať koľko by sme doplácali za deti pri pobyte na 4 dni s polpenziou ďakujem

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
máme pre Vás k dispozícii apartmán 2+2(manželské lôžko + 2 x prístelka).
Doplatky:
Ubytovanie: prístelka pre dieťa 14 rokov je v cene 15,– Eur /1 noc
dodatočná prístelka pre dieťa 9 rokov je cene 7,– Eur /1 noc
Polpenzia(raňajky + večere): 6,50 Eur / 1 dieťa do 12 rokov / 1 deň
10,50 Eur / 1 dieťa nad 12 rokov / 1 deň
Poplatok za mestskú daň je v cene 0,70 Eur / 1 osoba / 1 noc – doplácajú aj dospelí aj deti
V prípade záujmu o wellness pre deti:
1 hod vstup je v cene 2,50 Eur / 1 dieťa do 12 rokov
2 hod vstup je v cene 3,50 Eur / 1 dieťa do 12 rokov
1 hod vstup je v cene 5,– Eur / 1 dieťa nad 12 rokov
2 hod vstup je v cene 7,– Eur / 1 dieťa nad 12 rokov

Bazén + fitnes máte všetci grátis. Otvorené v čase od 15:00–21:00 hod denne.
S pozdravom,
recepcia
Hotel Áčko***

Janka Veselovská

Dobrý deň chcem sa opýtať či máte ešte voľný termín od 23 – 26. 6.2016

Hotel Áčko ***

Dobrý deň
Bohužiaľ v danom termíne sme plne obsadený.
Recepcion Hotel Áčko

Kristína Kuricová

Dobrý večer, máte voľný termín od 8.8. do 12.8.?

Zlavomat.sk

Pekný deň Kristína,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 531 4­26 alebo e-mailom hotelacko@nextra.sk

Tatiana

Prosim a ako je to u vad zo psami mame zlateho retriviera ale je vycviceny a nesteka iba na povel dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Tatiana,

domáceho miláčika si môžete vziať so sebou za príplatok 5 Eur / noc. Treba o tom informovať hotel pri vytváraní rezervácie.

Tatiana

Dobry den ,chcela by som sa spytat ci mate na tento pobyt volny termin niekedy od 1.8 do 7.8 vieme prist aj cez tyzden a ci sa da dokupit plna penzia a ci by sme v tom apartmane mohli byt 3 dospely a jedno 6 rocne dieta

Zlavomat.sk



Pekný deň Tatiana,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 531 4­26 alebo e-mailom hotelacko@nextra.sk

Martina Sabolová

Pobyt z polpenziou na 2 noci za119 tak za rtetiu osobu by bol kolko doplatok ten pobyt co je wellness aj z polpenziou dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martina,

doplatok za tretiu osobu poplenzia je 10 €/deň .

Martina Sabolová

Takže kolko by som doplacali za tretiu osobu ale aby mal vsetko ako budeme mať mi dakujem

Hotel Áčko ***

Za ubytovanie 14, eur a podľa toho aké vy chcete služby, nevieme či chcete len raňajky alebo polpenziu.
S pozdravom Hotel Áčko

Janka Juščáková

Dobrý deň, je možné si ten 2 hodinový vstup do výrivky a sáun rozdeliť na dva dni alebo na menej častí, napr po 20 minút?

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
bohužiaľ nie, je to jednorázový vstup.
S pozdravom,
recepcia
Hotel Áčko***

Janka Veselovská

chcem sa opýtať aký veľký je ten bazén dĺžka a hĺbka a či máte ešte voľný termín od 23 – 26.6.

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
dĺžka bazéna je 12,8 m, šírka 5 m, hĺbka 1,4 m. Bohužiaľ termín od 23.-26.6. máme plne obsadený.
S pozdravom,
recepcia
Hotel Áčko***

Martina Sabolová

Dobry deň dá sa aj 3 osoba spolu na izbe sme manželia mame syna 20 rocneho má Dmo a chceme ho mat snami na izbe dakujem

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
áno, na apartmáne je možné ubytovať tretiu osobu. Doplatok za ubytovanie je 15,– Eur / 1 noc.
S pozdravom,
recepcia
Hotel Áčko***

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore