Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dovolenka v Taliansku pre 4 osoby

4,5 / 5 ITAL TRAVEL Taliansko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Michaela

Môžem sa opýtať aký je rozdiel medzi mobilhouse wc a iba karavan a wc? Ďakujem Michaela

ITAL TRAVEL

Dobry vecer,
mobilhaus ma vo vybave aj sprchu okrem WC a karavan len WC.
Ak by ste mali dalsie otazky,pokojne piste,rada Vam ich zodpoviem.
Prajem pekny vecer.
Marcela Mikulaskova

palo

…este sa chcem spytat, ci je cesta do kempu nejak obzvlast narocna alebo je to viacmenej po dialniciach. Isli by sme prvykrat autom, tak preto sa pytam…ci sa da nejak dohovorit v pripade nejakych problemov.. …hlavne teda v Taliansku. Dakujem.

ITAL TRAVEL

Dobry den, cesta sem do kempu vedie po dialniciach. Az pri Venezii sa konci a pokracuje normalnou cestou. Neviem,akymi jazykmi hovorite,preto je pre mna obtiazne odpovedat na druhu cast Vasej otazky. Taliani hovoria malo cudzimi jazykmi. Ale vzdy su ochotni pomoct. Preto si myslim,ze nebudete mat problemy.
Prajem pekny den.
Marcela Mikulaskova

palo

Dobry den.Chcem sa spytat na 4 miestny (2dosp+2deti) karavan s WC alebo mobilhouse s WC v termine od 6.8, ci je dostupny.....alebo len tento termin na zlavomate. Ak by bol ten mobilhouse s WC,aka by bola kalkulacia.Dakujem.

ITAL TRAVEL

Dobry den, dakujem za Vasu otazku. Mobilhausy s WC su vypredane do konca augusta. Karavan s WC je dostupny od 6.8.-13.8.16 a je posledny volny. Okrem tohot terminu je volny posledny karavan od 27.8.-3.916. Prajem pekny den :-)
Marcela Mikulaskova

Janka

Dobrý den ta cena je za jednu osobu ci za cely karavan.....my sme dve kamosky a deti vo veku 4,6,7 rokov.zau­jimala by nas tato ponuka

ITAL TRAVEL

Dobry den, uvedena cena je za cely karavan za cely tyzden. Sme radi, ze Vas oslovila nasa ponuka :-)
Marcela Mikulaskova

Lucia

Dobry vecer, prosim Vas, ako velke su tie poschodove postele? Klasika dlzka200cm?dakujem za odpoved a prajem pekny vecer

ITAL TRAVEL

Dobry vecer,
poschodova postel ma rozmery 175 cm x 60 cm.
Prajem pekny vecer.
Marcela Mikulaskova

Alžbeta

Dobrý den viem že táto otázka tu už bola ale konkrétna odpoveď tu nebola. Môžme alebo nemôžme sa ubytovať aj 4 dospelí. Ďakujem za konkrétnu odpoveď.

ITAL TRAVEL

Dobry vecer, toto ubytovanie nie je vhodne pre 4 dospele osoby. Na stranke mame ine ubytovacie zariadenia pre 4 dospelakov :-)
Prajem pekny vecer.
Marcela Mikulaskova

L. Vavrovska

Dobry den,
chtela bych objenat karavan pro 4 osoby v termine 6.8 – 13.8, jde o tri dospeli – moje rodice, ja a malou dcerku, je to mozne? Dekuji za rychle odpoved
Vavrovska

ITAL TRAVEL

Dobry den,
Poprosim Vas zakupit si voucher vo Vami uvadzanom termine. Dakujem vopred a prajem pekny den.
Marcela Mikulaskova

katarina sučansl

Dobry den cc od teraz za tyzden je volny karavan?

ITAL TRAVEL

Dobry den, karavany mame sice obsadene vo Vami spominanom termine,ale na nasej stranke www.italtravel.sk si mozte vybrat aj z inych ubyt.zariadeni. Ak si nieco vyberiete,napiste mi,prosim,mail. Prajem pekny den.
Marcela Mikulaskova

katarina sučanská

Dobry den cca od teraz za tyzden je volny karavan? Turnus zacina asi v sobotu aj konci?

ITAL TRAVEL

Áno, turnusy sú od soboty do soboty.
Prajem pekný deń.

Marcela Mikulášková

Katka

Dobrý deň,
ďakujem za odpoveď. Bazény čo sa nachádzajú v kempe sú v cene alebo za poplatok? V ponuke je napísané že v cene je zahrnutá aj služba delegáta – čo je tým myslené? Ďakujem

ITAL TRAVEL

Bazeny su uz zahrnute v cene a sluzby delegata je myslena moja pomoc pri Vasom pobyte, nakolko som tu pritomna celu sezonu a osobne sa staram o svojich klientov :-)
prajem pekny vecer.
Marcela Mikulaskova

Katka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať čo zahŕňa rozšírená polpenzia a aká je cena pre dospelú osobu a aká pre dieťa. Kedy sú hodiny pre výdaj jedla. Ďakujem

ITAL TRAVEL

Dobry den
rozsirena polpenzia zahrna ranajky o 8.30, polievku o 13.00 a druhe jedlo na veveru o 18.00 hod. Cena za dospeleho je 59 € za tyzden a za dieta do 12 rokov 36€. Informacny jedalny listok najdete na nasej stranke www.italtravel.sk pod ikonkou INFO.
Prajem pekny vecer.
Marcela Mikulaskova

Gabriela

Dobry den,
Cakala som odpoved na mail :)
Dobre, ten karavan na september za 122€ sa da este objednat?
Dakujem , Radnoty

Zlavomat.sk

Pekný deň Gabriela,

ponuka je ešte stále aktuálna :)

Peter

Nejaky kontakt na vas nejake recenzie na vasu agenturu alebo nazov agentury nicc tu neni …clovek posle peniaze a nic s toho nebude

Zlavomat.sk

Pekný deň Peter,

radi by sme Vás ubezpečili, že ide o serióznu akciu. Ide o agentúru ITAL TRAVEL. Kontaktné údaje vidíte v pravom stĺpci dole po kliknutí na názov agentúry:
Novomeského 19, Poprad
Marcela Mikulášková
www.italtravel.sk
mitaltravel@gmail.com
+421 907 613 893

Hodnotenia tejto ponuky si môžete pozrieť v dolnej časti. Táto ponuka má 4,8 hviezdičiek z 5 :)

Simona

Dobry den, cena 122€ za karavan plati aj pre styri dospele osoby ? Alebo iba dve dospele a dve deti ? Dakujem

ITAL TRAVEL

Dobry den,
nase karavany su vhodne pre 2 dospele osoby a 2 deti (popripade tretie malinke dietatko). Styri dospele osoby by boli stiesnene.
Prajem pekny den.
Marcela Mikulaskova

peter

zdravim ked by sme cheli ist 4 osoby vsetci ale dospely bol by to problem ?

ITAL TRAVEL

Dobry den,styri dospele osoby by boli v nasich karavanoch stiesnene. Na nasej stranke www.italtravel.sk najdete ine ubytovacie zariadenia vhodne pre 4 dospele osoby.Prajem pekny den.Marcela Mikulaskova

Tiller Robert

su tie karavany klimatizovane ?

ITAL TRAVEL

Dobry vecer,
dakujem za spravu. Karavany nie su klimatizovane, maju vo vybave ventilatory.
Prajem pekny vecer.
Marcela Mikulaskova

Gabriela

Dobry den, prosim Vas , ta cena je na 1.os. alebo pre 4os. na 1 den???
Mozete mi prosim poslat podrob. kalulaciu pre 4 os. 2 dosp. 2 deti –3 a 7rocne, na 4 nocii prip. alt. na 7noci Dakujem

ITAL TRAVEL

Dobry vecer,uvedena cena je za cely karavan ( pre 4 osoby) za tyzden. Prajem pekny vecer. Marcela Mikulaskova

Tibor Balacin

Dobry den ked mam zaujem o tuto dovolenku v termine 13.08 az 20.08 a chceme ist 4 ria a este keby sa pridali dalsi 4 ria neviete nam nejake miesta navyse rezervovat, iny karavan?

ITAL TRAVEL

Dobry den,dakujem za Vasu otazku. Vedela by som Vam zabezpecit iny karavan pre druhu rodinu. Kupte si teda tento jeden voucher a druha rodinka nech sa mi, prosim,ozve,ci chce ten druhy karavan. Mozte mi pisat na mailovu adresu mitaltravel@gmail.com. Dakujem. Pekny den. Marcela Mikulaskova

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore