Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Módne dreváky z brúsenej kože – 2 trendy modely!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Ivi

Dobrý… ja vás poprosím o radu, či názor,… nosím štandardne veľkosť 37, alebo 38, podľa strihu, mám úššiu nohu a nemám veľmi vysoký nart … môj problém spočíva v tom, že sa obávam, že č. 38 mi bude dobre sedieť na dĺžku, ale že nebudem mať nohu pevne osadenú a budú mi nôžky bočiť :/ je lepšie mať č. 37, pevnú nohu, aj keď málinečko päty von ??? :) ťažko bez skúšania, všetko je o strihu, preto sa pýtam..... vďaka za radu

dobredrevaky.sk

Dobrý deň,

tento model je určený pre štandardné chodidlo. Na našej stránke nájdete aj dreváky, ktoré majú regulačný pásik na nastavenie šírky chodidla.

Kliknite tu:
http://dobredrevaky.sk/33-kompletny-katalog-2016#/show-all

s pozdravom www.dobredrevaky.sk

zuzana vajcikova

Dobrý deň,
ked pošlem dreváky na výmenu ako je to s platením poštovného za nový pár.

dobredrevaky.sk

Dobrý deň,

pri výmene tovaru si firma elbit uplatňuje nárok na nové poštovné a balné v cene 4,– eur.

s pozdravom www.dobredrevaky.sk

erika

Ake su vysoké? najvyššia výška od zeme?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Erika, podpätok má 5cm.

Gabriela Tvrdoňová

Dobrý deň,

ak si objednám dreváky do 17.6., je šanca, že mi ich zašlete do 8.7?

dobredrevaky.sk

Dobrý deň,

Samozrejme. Výrobná doba na dreváky je 1–2 týždne.

s pozdravom dobredrevaky.sk

Pavol

Dodávate aj v pánskom prevedení s kožou alebo s niečím iným?

dobredrevaky.sk

Dobrý deň,

viacej modelov nájdete na našej stránke. www.dobredrevaky.sk

Daniela

Dobry den.

Je moznost vratenia ak by nahodou nesedeli?

dobredrevaky.sk

Dobrý deň,

dreváky možte vrátiť v lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru.

s pozdravom dobredrevaky.sk

temperka

Pekný deň. dreváky sa mi veľmi páčia , ale bojím sa, že budú úzke. Máte v Mikuláši aj možnosť vyskúšania?

dobredrevaky.sk

Dobrý deň,

dreváky ktoré predávame cez Zľavomat sú určené pre štandartné chodidlo. Pri širšom chodidle odporúčame dreváky, ktoré majú pracku na nastavenie šírky chodidla. Tieto modely nájdete na našej stránke www.dobredrevaky.sk. Dreváky predávané cez zlavomat predávame za zníženú cenu. V prípade že dreváky nebudú pasovať ich vieme vymeniť aj za iný model s doplatkom. Predajňu s možnosťou vyskúšania drevákov v Liptovskom Mikuláši nemáme.

S pozdravom www.dobredrevaky.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore