Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Luxusná dovolenka pre 2 osoby s polpenziou a vstupom do SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice. Dve deti do 12 rokov ubytovanie ZADARMO!

4,6 / 5 Penzión Anesis *** Turčianske Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Stevo

Dobry den.Chcem sa spytat ak mame 2 deti5–12 rocne maju narok ubytovanie zdarma hlavne 12 rocne dieta alebo sa plati za ubytovanie.Dakujem

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

zľava platí pre dieťa do 12 rokov.
doplatok za dieťa by bol 8€ polpenzia a 10€ prístelka.
S pozdravom Penzión Anesis

Katarina Bednarikova

Dobry den. Chcem sa spitat ked prideme s 2 detmi do 12 rokov ci budeme za ne platit do welnesu ?

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,
áno budete, balíček je pre 2 osoby, za deti (podľa veku) budete doplácať v Spa Aquaparku.
S pozdravom
Penzión Anesis

Gabriela

dobrý deň.chcem sa opýtať či máte volný pobyt v july aj cez týžden.dve dospele osoby a dve deti do 10 rokov.dakujem

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

mali by sme voľný apartmán od 13.7. – 14.7.2016 na jednu noc.
pobyt na dlhšiu dobu je možný až v septembri.
ak by ste si chceli zakúpiť balíček zo zľavomatu, platí od 16.9. – 31.11.2016

S pozdravom
Penzión Anesis

Radka

Dobry den, platilo by sa aj za malicke dieta, ktore by malo v septembri pol roka? Postielku by sme si doniesli vlastnu, takze by nebolo ani na pristelke ani by nevyuzivalo stravu…bolo by to mozne? Vmestili by sa do apartmanu 3 dospele osoby a dve deti 3,5 a polrocne? Starsie by napr. spalo s dospelymi a mensie by bolo v postielke, bolo by to mozne? dakujem

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

za dieťa do 4 rokov sa neplatí nič.
Apartmány sú priestranné detská postieľka by sa tam zmestila.

S pozdravom
Penzión Anesis

elena svrčanova

dobry den,mam otazku,ci sa da ist k vam aj s tromi detmi do 8 rokov a dve dospele osoby,aby boli ubytovani spolu jednalo by sa o vikendovy pobyt konec jula dakujem svrcanova

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

najbližší víkendový pobyt máme voľný až v septembri.
k dispozícií máme apartmány, je v nich manželská posteľ v spálni a rozkladací gauč v obývačke.

S pozdravom
Penzión Anesis

Naberia Naberia

dobrý večer, prosím aké je k Vám spojenie dopravou, tiež ma zaujíma aké sú možnosti výletov do okolia dopravou z penziónu. ako riešite prístelku – pevné lôžko, rozkladacie kreslo,…? ďakujem za zaslanie informácie

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

autobusovú aj železničnú stanicu máme vzdialenú cca 8 min. chôdze.
V blízkosti je Kremnica, Bojnice, Blatnica, priamo v Turčianskych Tepliciach je park.
Do štúdií sa dávajú prenosné prístelky, v apartmánoch je rozkladací gauč.

S pozdravom
Penzión Anesis.

Mária Haraslinová

Dobry den, chcem sa spytat, ci ste prisposobeny aj pre vozickarov? Kedze som sama na voziku. Dakujem za odpoved.

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

máme dva apartmány, na prízemí kde sme už mali ľudí na vozíčku ubytovaných.

S pozdravom
Penzión Anesis.

Ostradická Jana

Dobrý deň, telefonicky som si u Vás rezervovala pobyt a mailom som Vám posielala kod poukazu, ktorý som si kúpila v zľavomate. Stále mi neprišla potvrdená rezervácia a preto sa chcem spýtať, či je všetko v poriadku a s rezerváciou môžem počítať. Ďakujem.

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

Vaša rezervácia je platná.
S pozdravom
Penzión Anesis

Eva

Dobrý deň.
Chcem sa spýtať, či sú nejaké obmedzenia, alebo kde je možný vstup počas 3 hodinového vstupu do SPA&AQUAPARKU. Otázku som položila ešte pred 5 dňami a stále nemám odpoveď. Ďakujem.

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,
vstup je možný do areálu Spa a Aquaparku.
zľava do Aquaparku platí pre 2 osoby na 3 hodiny, 1×.


S pozdravom
Penzión Anesis

Viera Brumerčíková

Dobrý deň,
chcem sa spýtať na doplatok za 14 ročné dieťa

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

doplatok za 14 ročné dieťa je 8€/deň – polpenzia,
10€/deň prístelka.

S pozdravom
Penzión Anesis

Eva

Dobrý deň. Prosím o info, kde mám počas 3 hodinového vstupu do SPA&AQUAPARK možnosť vstupu.
Ďakujem.

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

zľava platí do vstupu areálu (kúpenie sa).
Ak by ste si tam dali nejaké procedúry, tie si platíte osobitne.

S pozdravom
Penzión Anesis

Renka

Dobrý deň!Prosím aja by bola konecna cena za apartman 2 dospelý2 deti do 12r aj s polpenziou?ďa­kujem

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

záleží aký dlhý pobyt si zakúpite.
doplatok pre dieťa do 12 rokov je 8€/deň – polpenzia.
za dospelé osoby sa dopláca daň z ubytovania t.j. 1€/osoba/noc.

S pozdravom
Penzión Anesis

Lubomir Kukucka

Dobrý večer
Informujeme sa na termín od 11.7 do 23.7 Mám záujem na 5 dní A 4 noci
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ľubomír, prosím, ohľadom voľných kapacít kontaktujte priamo hotel na telefónnom čísle: +421 905 973 6­14 alebo mailom: info@penzionanesis.sk

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

bohužiaľ v tomto termíne máme už všetko obsadené.
ak by ste mali záujem aj o iný termín, kontaktujte ma.

S pozdravom
Penzión Anesis

katarína

dobrý deň, prosím Vás máte ešte voľný termín medzi 15.-23.7., pri variante 3dni?
ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Katarína,
v prípade záujmu sa prosím informujte o voľných kapacitách hotela na telefónnom čísle: +421 905 973 6­14 alebo mailom: info@penzionanesis.sk

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

bohužiaľ v tomto termíne máme už všetko obsadené.
Ak by ste mali záujem aj o iný termín, kontaktujte ma.
S pozdravom
Penzión Anesis

ivka

Dobry den, máme zaujem o pobyt na 2 noci pre 2 dospelých a 2 deti (10 a 6 rokov) vrátane ubytovania v apartmane, aj stravy polpenzie v datume od 25.8.2016 do 31.8.2016.Poprosime volny termín a konecnu sumu za pobyt.Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ivka.
Prosím, ohľadom voľných izieb sa informujte priamo v hoteli na telefónnom čísle: +421 905 973 6­14 alebo mailom: info@penzionanesis.sk

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

bohužiaľ v tomto termíne máme už všetko obsadené.
Ak by ste mali záujem aj o iný termín, kontaktujte ma. S pozdravom
Penzión Anesis

Hanka

Dobry vecer mám záujem o pobyt na 4 noci a5 dní v júli 2 dospelí a 2 deti vek 8a9.prosím aký mate voľný termín a konečnú sumu.dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Hanka, prosím, ohľadom voľných kapacít kontaktujte priamo hotel na telefónnom čísle: +421 905 973 6­14 alebo mailom: info@penzionanesis.sk

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

bohužiaľ v tomto termíne máme už všetko obsadené. Ak by ste mali záujem aj o iný termín, kontaktujte ma. S pozdravom
Penzión Anesis

Lubomirskrovanek

Dobry deň mate voľný termin23.7:-)25.7 pre 2 dospelých a 2 deti 8a9 rocne

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
prosím, ohľadom voľných kapacít kontaktujte priamo hotel na telefónnom čísle: +421 905 973 6­14 alebo mailom: info@penzionanesis.sk

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

bohužiaľ v tomto termíne máme už všetko obsadené. Ak by ste mali záujem aj o iný termín, kontaktujte ma. S pozdravom
Penzión Anesis

Renata

Dobrý deň,
chcem sa spýtať koľko sa dopláca za 15 ročné dieťa a či máte také izby na ubytovanie 2 dospelí a 15 ročné dieťa? Ďakujem

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

doplatok za 15 ročné dieťa je 8€/deň – polpenzia,
10€/deň – prístelka.
ubytovanie by bolo možné v štúdiu s prístelkou alebo v apartmáne s rozkladacím gaučom. Za apartmán je doplatok 10€/deň.

S pozdravom Penzión Anesis

Erika Terpáková

Dobrý večer, mate voľný apartmán od 27.7.2016 – 1.8.2016 (5 noci)? Sme 2 dospelé os. + 2 deti do 12 r. V zľave mate len 4 noci, kolko by sme museli doplatiť za 5. noc resp. kolko by sme platili za všetko? A aké procedúry su v cene kupónu? Ďakujem

Penzión Anesis ***

Dobrý deň,

bohužiaľ v tomto termíne máme už všetko obsadené. Ak by ste mali záujem aj o iný termín, kontaktujte ma.
piata noc by sa doplácala podľa cenníka, záleží akú izbu by ste si vybrali.
zľava obsahuje vstup do Spa a Aquaparku, ak by ste si objednali nejaké procedúry, platíte si ich osobitne.
S pozdravom Penzión Anesis

Mária Zubková

Dobrý večer chcem sa opýtať, aká by bola konečna cena 3 dospelé osoby 2 noci a 3 noci

Ing.Monika Čarogurská

Dobry den prajem,
Prosim ja sa chcem spytat,ze aka by bola cena a ako si zakupit kupony,boli by 5 dospeli a 3 deti 10,10 a 5 rokov a ci je volne pravdepodobne v termine 11 az14.8.2016­.Dakujem velmi pekne za odpoved
S pozdravom
Monika Carnogurska

Simona Petrušová

aká by bola konečná cena na 3 noci s kuponom pre 2 dosp. os a 3 deti/5,6,10/ v 2 izb. apartmáne?

Lívia Krčová

Dobrý deň,chcem sa spýtať,aký by bol doplatok ku kupónu pre 6 točné dieťa. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lívia, 1. dieťa do 12 rokov ZDARMA na prístelke + doplatok za polpenziu na recepcii pri príchode 8€/dieťa/deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore