Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fantastické leto v Bulharsku! 12-dňový autobusový zájazd do Primorska s ubytovaním v Penzióne Pavel

4,4 / 5 CK ALFA TRAVEL Primorsko - Bulharsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Mario

Dobry den.Ide sa smerom z vychodneho Slovenska na zapadne, alebo opacne? Kedy sa odchadza z Presova? Za odpoved dakujem.

Martina

Dobry den,akou trasou sa ide zo Slovenska? Je potrebny aj pas ak ideme s autobusom,alebo staci obciansky preukaz? Dakujem.

CK ALFA TRAVEL

Staci Vam len obciansky preukaz, ide sa cez Srbsko.

Ema

Dobrý deň.
Píšete tu, že za malý poplatok sa dá rezervovať slnečník na pláži. Aký je to malý poplatok? Keď som bola pred rokom, tak stál slnečník na celý deň pre dvoch 18 eur. Tak neviem, či je to až tak malá suma.
Ďakujem.

CK ALFA TRAVEL

Prenajom, slnecnika na den V Primorsku je 2,50 Eura ( 5 leva)

Adriana Mičková

Dobrý deň,chcem sa informovať o voľnom termíne od 7.8 a cene pre 2 dospelých a 2 deti vo veku 10 a 11 rokov.Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Adriana,

ponuka pobytu v tomto termíne je stále aktuálna. Voucher pre 1 osobu stojí 199 Eur. Za deti sa platí 149 Eur / osoba.

Patrik

Kolko trvá cesta zo Žiliny a kde sa nastupuje?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

v Ziline sa nastupuje Slovnaft Pumpa, Kragujevská 16,
cesta trva cca 20–23 hodin zo Ziliny,

Mária Vejčíková

Dobrý deň,prosím Vás kedy a odkiaľ je odchod z Trnavy 29.7? Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

Pokyny zasielame 7 dni pred odchodom mailom
Odchod z Trnavy je rano o 9:00, Slovnaft pumpa, smerom do mesta z dialnice.

Simon Nerješte

Dobrý deň.
CHcem sa opýtať či je poistenie povinné?…
A či cena zahrňa cestu tam aj späť?Priamo k hotelu.
Ďakujem.

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

poistenie nie je povinne, cena zahrna dopravu tam aj spat.

Martina

Dobrý deň, zaujala ma ponuka, poprosím Vás , keď by sme chceli ísť dvaja dospelý a dve deti (15 r.,17r.)..... aj s polopenziou­…Ďakujem za odpoveď

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

konecna cena je 199 x2 + 149×2, plus 4×70 Euro za polpenziu
Spolu:976 Euro vratane polpenzie.

Petra Banášová

Dobry den, prosim vas v termine 7.8.-18.8. pre 1 dospely a 1 dieťa- 12 rokov s nastupom v Martine a polpenziu pre oboch, poistenie 2×, by bola aka cena? Dakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem, konecna cena aj vratane poistenia a polpenzie by bola 576,80 Euro, bez poistenia 536 Euro

Božka

Dobrý večer, máte ešte volný termín 26.8 do 27.8.2016 pre dve osoby.
Dakujeme

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

asi mate na mysli termin od 16.8. do 27.8. , ano mame tam este zatial volne miesta.

Miriam

Dobry den. Som sama a nemam s kym ist na dovolenku. Mala som zaujem o termin 20.07..v ponuke sa vsak pise, ze cena plati iba pri objednani dvoma platiacimi. Neponukate nieco pre niekoho, kto je sam ako ja? (napr. Izba pre jedneho a kolko by to potom stalo). Dakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

priplatok za prazdne lozko je 80 Euro na osobu/pobyt.

sajtlava pavel

prosim vas neuvolnili sa nahodou 2 miesta na termin 29.7–9.8, penzion pavel

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

poprosime mozete nam zaslat mail na alfatravel@alfatravel.sk, zasleme Vam nasu ponuku.

katiewen

Koľko bude konečná suma za jednú dospelú osobu a jedno dieťa (3r)+by sme chceli aj stravu. Dakujem
A ako dlho trvá cesta autobusom z Košíc?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

pokial ide jedna dospela osoba a dieta, tak aj dieta plati cenu -ako dosplela osoba,, polpenzia je 70 Euro dospela osoba a 50 Euro dieta, cesta z Kosic trva cca 26–28 hodin

Tomáš

Sú ešte voľné miesta pre dve osoby od 7.8 do 18.8

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,
Ano,este su volne miesta

marek jurka

mate este volne miesta chcel by som na datum 7.8.2016 do 18.8.2016 2 dospely 2 deti na pristelke odchod z TT

CK ALFA TRAVEL

ano,

Ada Aduska

Dobrý den, chcela by som sa opytat na ten termin 25.8–04.9nastupne miesto zilina o kolkej odchadza autobus a odkial…kedže ideme s priatelom 1× na dovolenku je urcena aj nejaka hmotnost batoziny ?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,odchod je 7.50hod ,Slovnaft pumpa, Kragujevská 2 (smerom na Bytču)

Martin

Zdravim chcem sa opitat kde a okolkej je nastupne miesto v Martine pri termine 29.7–9.8 2016 ,dakujem za odpoved

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,rano 6:40 OMV pumpa tesne pred Martinom, smerom na Žilinu (autobus bude prichádzať od Kremnice)

Ingrid

Dobry den kolko ma vyjde v auguste ak sa da 1dospely a 2 dei 8r 12r

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,Prva a druha osoba na izbe 2×199 a tretia osoba na pristelke 149.Spolu 547 €

Ivana

Dobrý deň, koľko je este volnych miest v dátume od 25.8–4.9.? Chcely by sme ist väčšia partia.. Ďakujem za odpoveď.

CK ALFA TRAVEL

Dobry den ,ohladne volnych miest treba zavolat na tel.č. 0905 665113

Majo

Dobry den, da sa chytat v tom penzione aj wifi? dakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,wifi tam nie je,ale vsade v restauraciach je.

Jakub Nemec

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na konečnú cenu pre 2 dospelé osoby v termíne od 25.8 do 4.9 s nástupným miestom v Bratislave a či sú ešte na tento termín voľné miesta. Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,
2× 169 € =338 € este mame volne miesta.

Ola

Takže ak to správne chápem celý pobyt čiže 11 dní by ma stálo cca 400€? A máte voľný termín aj v auguste? Je v tom zarátana aj cesta? Ďakujem…

CK ALFA TRAVEL

Dobry den ,presne tak mame aj v auguste7.8 – 18.8,16.8 –27.8

Alžbeta Klimentová

Dobrý deň,
aká by bola cena pre 3 dospelé osoby a je možnosť dvojposteľová izba s prístelkom?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den ,2×199 ,1×149

Lucia

Chcem sa opýtať či sú ešte volne miesta na termin od 29.7. Ďakujem.

CK ALFA TRAVEL

Dobry den ,Ano, este su.

Ola

Dobrý deň chcem sa spýtať môžete mi napísať koľko by to stalo…dospelá osoba + dieta 11 ročné,myslim celý pobyt? Termín sa dá vybrať? Ďakujem…

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,Cena je 2 × 199€

Martina

Dobry den. Su este volne terminy od 16.8. pre 2 osoby? Za odpoved dakujem.

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,Ano,este su.

Marek

Dobry den, su este volne miesta v termine od 29.7.-9.8.? Da sa nastupit aj v Presove?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,Ano,este su.

Bianka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na konečnú cenu pre 2dospelé osoby v termíne od 25.8 do 4.9 s nástupným miestom v Bratislave a so samostatným stravovaním. Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Bianka,

cena voucheru je už konečná cena (pre 1 osobu). Ak máte záujem, môžete si dokúpiť miestenku za 7 Eur / osoba.

Matej Kadlicek

Dobry den chcel by som sa spytat kolko by bola konecna suma pre dve dospele osoby pre termin 16.8–27.8 s poistenim cestovnym , nastupom z Trnavy a polpenziou pre obe osoby .
A este by som sa chcel spytat ci je este vobec miesto v tomto termine volne.

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,
Cena je 2×199 a polpenzia 2×81 spolu 560€. Este mame volne miesta.

Erika

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či je Ešte je na termín 20.7.16 dostatok voľného miesta, mali by sme zaujem dve rodiny s deťmi, 2+2deti a 2+1dieťa?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den, tieto informacie dostanete na tel .c. 0905 665 113

Gabriela Majtanová

Dobry den. Je tato zlava nejako obmedzena na pocet kupenych kusov alebo to stihneme este do konca zlavy ? Dakujem za odpoved

CK ALFA TRAVEL

Ano,je obmedzena na pocet.

Andrej Kučka

Dobrý deň ja by som sa chcel opýtať že či stačí občiansky preukaz alebo treba mať aj cestovný pas ? … Ďakujem za odpoveď

CK ALFA TRAVEL

Dobry den ,na cestu do Bulharska Vam staci obciansky preukaz.

Evka Švantnerová

Dobrý deň, dala by sa pridať aj Banská Bystrica ako nástupné miesto ?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,Info dostanete na tel.c.0905 665 113

Ruža Pravdová

Dobry den.Cena pre jednu dospelu osobu,jedno dieta 12rocne a jedno 6rocne? Bude to 2× 179eur + 149eur? Mate pobocku kancelarie aj v PO v pripade toho doplatku tej pristelky? A este odchod autobusu z PO a tiez sa chcem opytat ci je autobus klimatizovany­.Dakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,Doplatok za pristelku je prevodom na nas ucet .Odchod z PO je pri pocte min 10 osob.Ano bus je klimatizovany.

Milena Blechova

Zdravim mozem poprosit cenu 2 dospele osoby + 2 deti . .....14 rokou a 6 rokou termin 20. 7. 2016 miesto autobusu letecky. Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Milena,

ďakujeme za Váš záujem :) táto ponuka zahŕňa autobusovú dopravu. Voucher je pre 1 dospelú osobu. Termín od 20.7.2016 je v cene 199 Eur. Doplatok za 3. alebo 4. osobu na prístelke bez rozdielu veku je 149 €.

Oľga

Dobrý deň, prosím v termíne 20.07. pre 2 osoby je cena 398 € ? +poistenie? chcem sa spýtať na izby, či má každá izba balkón alebo terasu? prosím v akom čase sa odchádza z Trnavy ? ďakujem..

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
konecna cena pre 2 osoby je 398 Euro + poistenie v pripade zaujmu 20,4/osoba/pobyt a 7 Euro miestenka/osoba, Kazda izba ma balkon, televizor, chladnicku a vlastne socialne zariadenie.
Z Trnavy sa odchadza rano okolo 9:00 hod.

Michal

Dobrý deň
Otázka 2 dospelý jedna izba bez stravy plus všetko čo treba termín 29.7 až 9.8 2016
Konečná cena Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem , konecna cena pre dve osoby v termine 29.7.-9.8. 2016 je 398 Euro + podla nastupneho miesta 18 Euro + 14 Euro miestenka.
K pripade zaujmu o kompexne cestovne poistenie je cena poistenia 20,40 /osoba/pobyt.

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem , konecna cena pre dve osoby v termine 29.7.-9.8. 2016 je 398 Euro + podla nastupneho miesta 18 Euro + 14 Euro miestenka.
K pripade zaujmu o kompexne cestovne poistenie je cena poistenia 20,40 /osoba/pobyt.

Miska

Dobry den.Od 16.8. Cena pre 2 dosele osoby +3 deti(10,10,5 r­okov).staci nam jedna izba.Dve postele+dva pristelky.Dakujem.

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem, ak Vam staci jedna izba , tak si staci zakupit 2 x kupon za 199 Euro, a po zakupeni kuponov sa dokupuje u nas v cestovnej kancelarii pristelka vratane dopravy za 149 Eurox2 a 119 Euro to 5 rocne dieta.
Konecna cena: 815 Euro pre 5 osob

Lucia

Dobrý den,zaujala ma vaša ponuka.Chcela by som cestovat sama so 6ročným synom v období od 7.8. do 18.8.konečná cena bez poistenia bude 398eur?kedy sa dá doobjednat polpopenzia?dakujem za odpoved.

CK ALFA TRAVEL

Dobry den Lucia, presne ako ste napisali, cena je 398 Euro bez poistenia. Polpenzia sa da objednat este pred odchodom alebo aj na mieste pobytu v nasej slovenskej restauracii BISTRO SLOVAKIA.

Orbán Gabriella

Dobrý deň, aká by bola cena pobytu pre trojročné dieťa bez nároku na lôžko? Ďakujem.

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

cena pre dieta bez naroku na lozko je 99 Euro.

Jozef

Dobrý večer.Mam 17 ročnú dcéru dá sa objednať prístelka a akým spôsobom.

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

cena pristelky je 149 Euro., Pristelka sa objednava priamo cez nasu cestovnu kancelariu,

Júlia Kuklová

Dobry vecer keby sme boli dve a ako je tato ponuka aj vtom termine takze by na osobu bola cena 179€ ? Cize dohromady 358€ konecna cena bez stravy?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

cena by bola ako ste to napisali pre dve osoby 358 Euro(2×179), bez stravy, Strava sa da dokupit za zvyhodnenu cenu : polpenzia za 70 Euro, alebo sa stravujete individualne, v Primorsku su velmi prijatelne ceny, nizsie ako u nas.

Peter

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je potrebný pas alebo stačí občiansky? Cestuje sa cez Srbsko alebo Rumunsko? Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobrý deň Peter, cestuje sa cez Srbsko, ale staci Vam na cestu občiansky preukaz.

Martina

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať aká by bola konečná cena zájazdu pre dve dospelé osoby a dvojročné dieťa vrátane dopravy a všetkých poplatkov v termíne od 29. 7.
Vopred ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.

CK ALFA TRAVEL

Dobrý deň Martina, konečná cena pre 2 dospelé osoby a jedno dieťa na prístelke od 29.7. je 577 Euro. Plus 9 Euro na osobu , ak je nástupné miesto za príplatok, všetky nástupné miesta máme v ponuke. V pripade záujmu o komplexné cestovné poistenie, je to nepovinný príplatok 20,40/osoba/pobyt. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok nas neváhajte kontaktovať na našej mailovej adrese alfatravel@alfatravel.sk. Radi odpovieme na Vaše doplňujúce otázky.

Anna

Dobrý deň, zahŕňa cena aj cestovné poistenie? Ak nie, aká je jeho výška?

CK ALFA TRAVEL

Dobrý deň prajeme, cena nezahŕňa cestovné poistenie. Cena cestovného poistenia je 1,70 osoba/deň., na pobyt je to 20,40 Euro/osoba.

Spolupracujeme s poistovňou UNION.

Edita Mellenová

Dobrý deň.Mna zaujala táto ponuka!A ak dobre rozumiem tak 3 dní budeme cestovať tam autobusom?A ako často budeme mať zastávku?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,
Cesta trva 20 hod a prestavky su kazde 4 hod. 20 minutove.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore