Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letná rodinná dovolenka v Hoteli Dixon**** s celodennými vstupmi do Aqualandu priamo pri hoteli!

3,9 / 5 HOTEL DIXON **** Stredné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Andrej

Dobrý deň bolo by volné od 15.8–17.8 ?

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň áno zatiaľ sú tam voľné izby, len potrebujeme vedieť počet osôb.

Kateřina Molitorová

Dobrý den termín 9–12.8 dva dvoulůžkové pokoje plus dítě 9 let na přistýlce by byl volný? Děkuji za odpověď

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer bolo by voľné od 8.8 – 11.8.2016

Roman

Pekny den, chcem sa spytat na volny termin na vikend 25–27 august 6×dospely a 2×dieta dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

ďakujeme za prejavený záujem o služby nášho hotela, dostupnosť ubytovania je do 26.8.
V termíne od 26.8.sme plne obsadený.
S pozdravom, recepcia

Peter Kapláň

2 dospely, 1 dieta 6 rokov.

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

tento termín je nedostupný na 3-ložkovú izbu. Ak budete mať záujem o rezerváciu v inom termíne, kontaktujte nás prosím.

ďakujeme, recepcia

Peter Kapláň

Dobry den. chcem sa opytat na volu izbu v termine od 3.8. do 5.8. 2016. dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, poprosíme vás o spresnenie počtu osôb.
Pokiaľ by ste mali záujem o dvojlôžkovú izbu, tie v tomto termíne ešte voľné máme.
S pozdravom, recepcia

Jan Weinrauch Ml

Dobry den chcem sa informovat ze v auguste od 23–26ho pre 2 dospelych a dve deti 9rokov mate volne ?

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer,

rodinné izby sú už zväčša obsadené, je tam voľná ešte jedna menšia izba s 2 prístelkami. Ak máte záujem o rezerváciu,
kontaktujte nás prosím.

S pozdravom
recepcia

amme

Dobry deň, chcela by som sa informovat, ci je volny termin v case od 12.8 do 14.8 pre dve osoby a 11 ročné dieta??

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

Vami požadovaný termín je zatiaľ voľný na jednu trojlôžkovú izbu.
Od 13.8. máme ešte voľné aj apartmány.

S pozdravom
recepcia

Radana Columby

Dobry vecer, chcela by som sa informovat, ci je volny termin v case od 5.8 do 12.8 pre dve osoby a 7 mesacne dieta?? Dakujem Columby

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
áno, termín máme voľný. S pozdravom, recepcia.

Natália

Dobry den, prosim vas je dostupny termin 22. – 28.8. pre 2 dospelzch a 2 deti (6 r. + 8,5 r.)? Ak ano, dala by sa doobjednat k zlavovemu kuponu polpenzia?
Dakujem za odpoved.

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
bohužiaľ tento termín pre 4 osoby voľný nie je.
s pozdravom, recepcia

Lenka

Dobry den chcela by som sa spytat ci mate este nejake volne terminy na august 2016. dvaja dospeli a dve deti ( 2r a 4r.). dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, najbližšie voľné termíny sú od 21.8–26.8. S pozdravom Recepcia Hotel Dixon.

Darina

Dobry den chcela by som sa spytat na dve volne 3 postelove izby od terminu 31.7–2.8. Sme dve rodiny 4 dospely a 4 deti vo veku 15,14,5,4. Dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, bohužiaľ v tomto termíne máme plne obsadený hotel.
Pekný zvyšok víkendu. S pozdravom, recepcia

Viktória K.

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na termín 1.8.-3.8. 2016 pre dve osoby či máte voľné. Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

áno ,termín máme voľný.
S pozdravom,re­cepcia

Majka

Dobrý večer. Chcela by som sa opýtať, či máte voľný termín od 11.8 – 13.8.2016. Chcela by som prísť so synom. Ďakujem za odpoveď.

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer prajem,
potvrdzujem dostupnosť termínu.
S pozdravom recepcia

Roman

Dobry vecer chcem sa spytat volny termin medzi 23.7–30 .7 .Mame deti 12 a 9 rokov.chceli by sme tak 4 noci.aka by tam bola cena ?dakujem.

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer, vo Vami vybranom termíne už nemáme voľné rodinné izby. Dvojlôžkové sú ešte k dispozícii.
S pozdravom recepcia.

Jana

dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte ešte voľné izby na 14. 08. 2016 – 17.08.16 pre dve dospele osoby a dve deti vo veku 8 a 9 rokov?ďakujem za info

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
potvrdzujem dostupnosť …

S pozdravom,
recepcia

Zuzana Simonová

Dobrý večer, môžem sa spýtať či máte voľnú dvojlôžkovú izbu v termíne od 20.07 do 22.07. Ďakujem za odpoveď.

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer prajem,

potvrdzujem dostupnosť termínu.

S pozdravom
recepcia

Tomas

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je voľný termín od 25.7. do 29.7. na 4 dni 3noci pre 2dospelych a 2 deti? 7 a 9 rocne deti
Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer prajem,
termín od 28.7. máme plne obsadený. Voľné je až po 31.7.a to dvojlôžkové izby. Trojlôžkové sú v tomto termíne už vypredané.
S pozdravom
recepcia

Simona

Dobry vece,
nejaky volny termin pre 2 dospele osoby+1 dieta­.termin od 1.8–5.8. na 2 noci?
dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer,

od 31.7. by sme mali k dispozícii trojlôžkovú izbu. Dvojlôžkové sú k dispozícii kedykoľvek.

S pozdravom
recepcia

Vlado

dobrý deň , chcem sa opýtať či máte voľný termín od 17.8 do 19.8 tri dni a dve noci, alebo od 22.8 do 24.8 tri dni a dve noci , ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer prajem,
ten termín od 22.8 – 24.8. je k dispozícii aj na väčšiu rodinnú izbu, inak na dvojlôžkovú máte aj prvý termín od 17.8.
ešte voľný.
S pozdravom
recepcia

Janka Michalcova

Dobrý deň prajem, máte voľný termín od 1 augusta na 4 dni pre 4 dospelé osoby a dve deti v dvoch izbách? Ďakujem

HOTEL DIXON ****

dobrý večer,

myslíte tým 2 trojlôžkové alebo 3 dvojlôžkové? Ak sú deti väčšie môžu byť aj na samostatnej izbe. Dvojlôžkové izby sú ešte k despozícii vo Vami požadovanom termíne, veľké rodinné izby sú už obsadené.
Ďakujeme za odpoveď.
recepcia

Jana

dobrý deň v akom termíne by boli voľné 3izby (pre 3rodiny) 4dni/3noci :
1rodina 2dospelí+dieťa 2,7r,
2rodina 2dospelí +2deti 4r, 11mes.,
3rodina 2dospelí +2deti 3r a 18r. ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer,
momentálne by to bolo možné v termíne od 7.8 –12.8.2016.
recepcia

IVANA

Dobry den prosim vas mate volnu este trojlozkovu izbu v termine od 25.7–31.7. potrebovali by sme 2X, dakujem .

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, je voľná ešte jedna izba od 25.7–28.7.2016 pre 3 osoby . Potom sú už voľné len dvojposteľové izby. Recepcia


Upraviť Ďalšie Ďalšie

miroslav

Dobry den,
termin od 18.7 na dve noci pre dve osoby … Mate nieco volne? Dakujem za odpoved

HOTEL DIXON ****

Áno pre dve osoby sú izby voľné.
Recepcia

ada

Dobry den mate volny termin od 11.8.2016 alebo od 15.8.2016 na 3 noci 2dospely a deti 2 a 8 rocne izbu s balkonom dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň bola by taká ešte jedna izba ale od 12.8 – 15.8.2016
recepcia

Monika Pošiváková

Dobrý deň. Chcem sa informovať, či máte voľnú rodinnú izbu v termíne 21–23.7. pre 2 dosp. a 3 deti /1,3 a 8 rokov/. Ďakujem za odpoveď.

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer,

voľný termín na poslednú rodinnú izbu trojlôžkovú by bol od 20.7– 22.7. Ak máte záujem aj o túto izbu, kde
by jedno dieťa spalo v postieľke, jedno s vami na manželskej posteli a tretie by malo svoje pevné lôžko v obývačke,
kontaktujt nás. Pekný večer.

S pozdravom
recepcia

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer,

voľný termín na poslednú rodinnú izbu trojlôžkovú by bol od 20.7– 22.7. Ak máte záujem aj o túto izbu, kde by jedno dieťa spalo v postieľke, jedno s vami na manželskej posteli a tretie by malo svoje pevné lôžko v obývačke, kontaktujte nás. Pekný večer.

S pozdravom recepcia

Sisa

Dobrý deň. Mate v ternímine od 17.8 do 20.8 ešte voľnu rodinnú izbu? Sme 2 dos. a 3 deti – 14,11,2 rokov. Ďakujem za odpoveď

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
je mi ľúto ale máme už len dvojposteľové izby a to by ste si museli kúpiť dva pobyty.
Recepcia

zuzana p

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ak sme 3 dospelé osoby A 2 malé deti ročné A štvorrocne ako by sme mohli byť ubytovani A ako by sa to platilo.na 3 noci. Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, môžeme Vám ponúknuť 4-lôžkovú izbu alebo Apartmán s tým,že si zakúpite pobyt a za tretiu osobu doplatíte u nás 98€ za tri noci. Za dieťa 4 ročné sa dopláca 24 € na 3 noci. 1 ročné dieťa bez nároku na lôžko je zdarma. Postieľku Vám môžeme zabezpečiť. S pozdravom recepcia.

Zuzana

Dobry den chcem sa spýtať aká je tá rodinná izba lebo na webovej stránke hotela som taku nenašla. Len 2 posteľové. Prosim my sme 2 dospelé osoby a máme 2 deti (4 a 1 rocne) prosim aká by bola kalkulácia na 3 noci a tov termíne kedykoľvek do 8.augusta. Dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, môžeme Vám ponúknuť 3-lôžkovú izbu. Za dieťa 4 ročné sa dopláca 24 € na 3 noci. 1 ročné dieťa bez nároku na lôžko je zdarma. Postieľku Vám môžeme zabezpečiť. Voľné termíny máme od 25–28. JÚL alebo od 31–3. AUGUST.
S pozdravom recepcia.

IVANA

Prosim vas aky mate este volny termin na 4 dni ( 3 noci ) rodinny izba , dvaja dospeli a dve male deti ,dakujem .

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, voľný termín pre 4člennú rodinu by bol od 14–17 augusta.
S pozdravom recepcia

IVANA

Dobry den chcem sa opytat na termin 25.7.do 28.7. ci mate nieco volne dakujem .

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, vo vami vybranom termíne máme voľné už len dvojlôžkové izby.
Všetky rodinné izby sú v tomto termíne bohužiaľ obsadené.
S pozdravom, recepcia.

Darina

Dobry den. Chcela som sa opytat na volny termin od 31.7. – 2.8. Sme dvaja dospely a dve deti 5 a 14 rokov. A ci by bola volna rodinna izba. Dakujem.

HOTEL DIXON ****

Dobré ránko, vo Vami požadovanom termíne máme ešte voľnú rodinnú izbu. Ak máte záujem o rezerváciu, kontaktujte nás v čo najbližšom čase, aby sa izba neobsadila. Prajeme pekný deň. recepcia

andrea

Dobry den,mate volny termin 22.7–26.7. alebo 13.8.-17.8. pre 2 dospelych a 2 deti 7 a10 rokov. Dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, vo vami požadovanom termíne máme ešte voľné izby. S pozdravom, recepcia

Andrea

Dobry den, chcem sa spytat ci mate volny termin od 15.7.-19.7.na 4 dni pre dve dospele osoby a dve deti 7 a 10 rokov. Dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
v tomto termíne disponujeme už len 2-lôžkovými izbami.
S pozdravom,
recepcia

Lubomira Poduskova

Dobry den.Mali by sme zaujem o pobyt na 3 dni v datume 15.7.-17.7.Poprosime o info, ci je tento termin volny.Boli by to dve dospele osoby plus dieta 7 rokov.Poprosim o sumu pobytu s dietatom.Da­kujem pekne.

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

v tomto termíne máme voľnú poslednú izbu pre 3 osoby. Cena balíka-148€,doplatok za dieťa 29€/pobyt.
S pozdravom,re­cepcia

Adriana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na termín 15. až 18.8.2016… bolo by to aj s prístelkou pre jedno dieťa (8r.)
Ďakujem za odpoveď

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, vo vami požadovanom termíne máme ešte voľné izby.
S pozdravom, recepcia

Janka

Dobry den chcelaby som sa opytat na volny termin od 15.7. do 17.7 dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
poprosím o upresnenie počtu osôb.

S pozdravom,re­cepcia

Nikola

Dobrý deň.
Prosím vás máte voľný termín od 26.7. – 28.7. pre dve osoby ?
A ak by sme chceli doplatiť noc koľko by to stálo ?
Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer, vo Vami vybranom termíne je voľné 26.7.aj 28.7.2016.,29.7.do 31.7.už máme izby obsadené. Ak máte záujem nech sa páči si vybrať termín. Doplatok za izbu by bol 48€ ak by ste sa rozhodli si pobyt náhle predĺžiť.S poz­dravom recepcia.

Maria

Dobry vecer. Prosim Vas nemate nejaky volny termin od 25.7 do 31.7. Mala by som zaujem o pobyt na 2 noci. Dakujem.

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer, vo Vami vybranom termíne je voľné len do 28.7.až 31.7.máme izby už obsadené. Ak máte záujem nech sa páči si vybrať iný termín.S pozdravom recepcia.

Gabriela

Dobry deň. Chcem sa opýtať koľko ma bude stáť keď pôjdeme 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku 3 a 6 rokov a ešte jedna otazocka v izbe bude aj chladnička ?

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, musíte si pozrieť lepšie našu ponuku na zľavomate, lebo nepíšete na koľko dní chcete pobyt. Sú tam ceny ktoré zaplatíte zľavomatu pre dospelých aby Vám poslali kupón ktorý my potrebujeme k objednávke overiť a deti sú tam taktiež odstupňované podľa veku a počtom dní na ubytovanie. S pozdravom, recepcia

Ria

Dobrý večer chcela by som sa informovať či máte ešte voľný termín od 19.7. do 22.7. pre 2 dospelé osoby + izba s balkónom.
ďakujem pekne za Vašu odpoveď

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer,

Vami požadovaný termín na dvojlôžkovú izbu s balkónom je zatiaľ voľný.
S pozdravom, recepcia

Maria

Dobry den chcela by som sa opytat ci mate este volny termin od 19 do 22. Dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, poprosíme vás o spresnenie mesiaca (júl,august); o aký typ izby by ste mali záujem?
S pozdravom, recepcia

Edita Oroszova

Chcela by som sa opýtať od autobusovej zastávky je to ďaleko..? A ja ZŤP syn 15-ročný je dajaká zľava..?a či je termín voľný od 18-do 20 júla..? ĎAKUJEM

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, od autobusovej zastávky je náš hotel vzdialený približne 1 minútu.
Vo Vami požadovanom termíne máme ešte voľné izby.
ZŤP zľavy u nás nie sú, ale balíček je celý v zľave, syn ako dieťa 15r má tiež zľavu.
Ceny za deti sú uvedené na stránke zľavomatu. Ak budete mať záujem o rezerváciu,
kontaktujte nás. Prajem pekný deň.

Hanová Nora
recepcia

Radka

Dobry den chcem sa spytat ako to je s detmi do 3 rokov so stravou a vstupom do aquasveta

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, deti do 3 rokov sú bez nároku na lôžko a služby zdarma. S pozdravom recepcia.

Eva

Pekny deň chcem sa informovať ci je volny termin 15.8.do17.8.alebo 17.8 do19.8.a či je izba aj z balkonom za priplatok.Dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
potvrdzujem kapacity na dané termíny. Pokiaľ máme voľné izby dávame ich bez príplatku.
S pozdravom,
recepcia

Lucka Švábová

Dobry den a kolko by vyslo 1 dospely a 1,dieta 7 rokou

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, prosím upresniť o aký typ balíčka máte záujem ( 2 noci/3 noci).
S pozdravom recepcia.

Mária

Dobrý deň chcem sa spýtať či je voľný termín od 11.07.-14.07.2016 pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa 11 ročné. A koľko by to celé vyšlo aj s poplatkami a aj s večerami. Ďakujem.

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, potvrdzujem dostupnosť termínu. Pobyt na 3 noci 196€ a doplatok za dieťa 38€. Extra platba- poplatok za pobyt 1€/osoba/noc, doplatok za večere pre dospelých- 9€ a pre dieťa –6,5€.
S pozdravom recepcia.

Tana

Dobry den,
chcem sa opytat ci je este volny termin 5–8.8?Dvaja dospely,jedno dieta 1rok,druhe dieta 6rocne.
A ako ďaleko je zeleznicna stanica od hotela?
Dakujem za Vasu odpoved,prajem pekny den Tana.

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, vo vami požadovanom termíne máme voľné izby.
Železničná stanica je aj v meste, tá je pešo od hotela cca 20 minút a hlavná železničná stanica je vzdialená približne 40 minút. S pozdravom, recepcia

Andrea

Dobrý večer, prosím Vás je voľný termín 8.-11.7.2016, da sa zakupit aj pobyt pre tri dospelé osoby /manželia + syn/. Ďakujem za skorú odpoveď

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer áno, termín 8.7 do 11.7.2016 je ešte voľný. Tretia osoba na izbe by platila polovicu z Vášho pobytu.
recepcia hotela Dixon

Miškufová

Dobrý deň, chcem sa spýtať na termín 9.7–11.7 na dve noci pre 4 osoby, máte voľné miesta. Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň
Áno, tento termín 9.7 až 11.7.2016 je ešte voľný.
recepcia

YVETTA

Dobrý deň, mate voľný termín 14–17.7. 2016

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň
Áno, tento termín 14.7 až 17.7.2016 je ešte voľný.
recepcia

Lenka paldanova

Dobry den,
Je mozne dostat aj izbu s balkonom? Resp doplaca sa ak chceme izbu s balkonom? Sme dvaja dospelia a rocne dieta. Termin ešte nemame vybraný. Dakujem!

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, áno je možné dostať izbu aj s balkónom bez doplatku.

S pozdravom,re­cepcia

Lucia

Dobrý den,termín 7–9.7., 2osoby +dieťa je ešte voľný? đakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer,

Vami požadovaný termín máme ešte voľný. Ak máte záujem o záväznú rezerváciu, kontaktujte nás.

S pozdravom recepcia hotela Dixon

IVANA SZIJJARTOVA

Dobry deň.Mate volny termin 7.8.9-augusta pre dve osoby plus pristelok.Cena pobytu .Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

Vami požadovaný termín máme ešte voľný. Cena ako je uvedené na Zľavomete 196 € plus dieťa podľa veku nájdete na objednávke na konci ponuky.Ak máte záujem o záväznú rezerváciu, kontaktujte nás.
S pozdravom recepcia hotela

michal

Dobry den chcel by som sa spytat na termyn 7 az 10 septemdra dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
pobyty sa musia vyčerpať do 31.8.2016
recepcia hotela Dixon

Viktorinová

Dobrý deň, chcem sa spýtať na termín 3.-6.8.2016 (4 dni/3 noci), rodinná izba 2 dospelí 2 deti (4.r). Máme zakúpený voucher. V príplatku pre deti je zahrnutý aj vstup do Aquaparku? Ďakujem Viktorinová

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

Vami požadovaný termín máme ešte voľný. Áno v cene príplatku pre deti je zahrnutý aj vstup do Aqualandu.

S pozdravom recepcia hotela

Mariana

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín v období od 11.7 do 13.7. 2016. Za odpoveď vopred ďakujem.

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer,

Vami požadovaný termín máme ešte voľný. Ak máte záujem o záväznú rezerváciu, kontaktujte nás.

S pozdravom

Hanová Nora
recepcia

Jana

Dobry deň, chcela by som sa spytat, ci by boli volne miesta v termine od 12.8. do 14.8. Jednalo by sa o styri dospele osoby. Dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer,

ďakujeme za prejavený záujem o služby nášho hotela, termín, o ktorý máte záujem je ešte voľný.
Ak budete mať záujem o záväznú rezerváciu, kontaktujte nás.

S pozdravom

Hanová Nora
recepcia

Viktória Sarovecka

Dobry den!Mate este volne izby na termin od 3–4.júla cca. do 10–11.júla pre 4 clennu rodinku?2 dospelé a 2 deti vo veku 10 a 14 rokov.Dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
áno, tento termín máme ešte voľný.

S pozdravom,re­cepcia

Dana Michnova

Este by som sa chcela opytat ked si zakupime 2 vouchery tak budeme mat aqualad na kazdy den?

HOTEL DIXON ****

Áno budete mať Aqaland každý deň.
S pozdravom, recepcia

Lucia

Dobrý deň, chcela by som si zakúpiť pobyt na 3 dni ( 2 noci ) na termín 26. – 28. 07. 2016, je tento termín ešte voľný?
ďakujem za odpoveď
Lucia

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
áno, termín je voľný…
S pozdravom,
recepcia

Dana Michnova

Dobry den.Chcela by som sa opytat daju sa nakombinovat 2 vouchery tak aby sme mohli prist 2 dospely a 1 dieta 5 rocne na termin 3.7.-10.7.?

HOTEL DIXON ****

Dobré ránko p. Michnová,

ďakujeme za Váš záujem využiť služby nášho hotela. Vami vybraný termín je ešte voľný, vouchery si môžete samozrejme nakombinovať. Dieťa sa dopláca priamo na recepcii hotela, doplatky sú vypísané na konci ponuky na zľavomate. Ak máte záujem o záväznú rezerváciu, kontaktujte nás prosím.
Prajem pekný deň!
Hanová Nora
recepcia

Lenka

Dobrý deň,máte prosím nejaký voľný termín v čase od 23.- 8.8.2016?Radi by sme nakombinovali 2 kupóny na 3 noci pre 2 dospelých a 2 deti vo veku 2 a 6 rokov.
Aká by bola prosím cena pobytu vrátane polpenzie?
Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš záujem využiť služby nášho hotela. Termín od 28.7. – 31.7. 2016 je plne obsadený.
Kedykoľvek mimo tohto termínu Vám vieme potvrdiť rezerváciu. Cena pobytu pre 2 osoby na 3 noci je 196€ s raňajkami.
Večere sú v balíku len prvý večer a ďaľšie dni si môžete večere zakúpiť v našej hotelovej reštaurácii formou a la carte alebo ako dvojchodové menu 9€ /pre dosp. a 6,50€/ dieťa. Doplatky za deti sa platia priamo na recepcii hotela a sú vypísané v informáciách na konci . Dieťa do 2,99 r. bez nároku na lôžko a stravu je zadarmo, dieťa do 5,99 r. dopláca 24€ a dieťa do 11,99 r. dopláca 38€
Ak budete mať záujem o záväznú rezerváciu, kontaktujte nás priamo na recepcia@dixon.sk. Ďakujeme.

S pozdravom

Hanová Nora
recepcia

Maria G

Dobrý večer chcela by som sa informovať či máte voľný termín od 19.7. do 22. 7. Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
termín, ktorý požadujete máme voľný.
S pozdravom,
recepcia

Veronika

Dobry večer, mozem poprosit cenu – 2 dospelí + 1 dieťa 18 rokov a 1 dieťa 9 rokov na dve noci. Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
pokiaľ má dieťa dovŕšený vek 18 rokov ,už sa nepovažuje za dieťa, ale tretiu dospelú osobu .Poprosím o upresnenie.
S pozdravom,
recepcia

miro

dobry den ako je to s ubytovanim s 2– ma detičkami 6rok,1 rok?

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

doplatok 6 ročné dieťa –29€. Ročné dieťa grátis.
S pozdravom,
recepcia

Tomáš Kordoš

Dobry den mozem sa opytat ci mate volne od 24 – 28.7. pre dvoch dospelych a dve deti? A deti maju tiez v cene vstup do aqualandu?

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
Dobrý deň, áno máme termín voľný od 24 – 28.7.2016 môžete si zakúpiť voucher.
Áno deti majú tiež vstup do Aqalandu voľný.

S pozdravom, recepcia

Zuzana

Dobry den. Mam zaujem o termin od 23.7. Da sa zakupit viac noci? A aka je cena 2 dispely a 2 deti. Jedno ma 3 roky a druhy ma 6 rokov? Na 3 noci? Ak sa da aj viac?

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
áno máme termín voľný môžete si zakúpiť pobyt aj viac krát a môžete si ich aj spojiť. Cena je ako uvádzame na Zľavomate 3 noci 196€ jedno dieťa dopl.na recepcii 38€ druhé dieťa 24€.
S pozdravom, recepcia

silvia

dobry den,mate volny termin medzi 1.-7.7.....som sama s dietatom 9 rocnym…aka je cena prosim

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
áno máme termín voľný musíte si zakúpiť 1× voucher tj.pre dve osoby aj ked je to 9 ročné dieťa.


S pozdravom, recepcia

Jaroslav Z.

Dobry den. Pise sa, ze je v cene ubytovanie s ranajkami a v strave zase, ze polpenzia. Tak ako je to vlastne???

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň p. Jaroslav,

je nám to ľúto, ale chybou zľavomatu je nesprávne uvedené, že k balíčku je polpenzia. Pravda je taká, že len prvý deň je ubytovanie s raňajkami a welcome večerou, to znamená, že len prvý deň je polpenzia. Ale aj ďalší deň si môžete prikúpiť večeru v hotelovej reštaurácii.

prajem Vám pekný večer.

Hanová Nora

Jozef

Ak by som chcel ist ku vam s priatelkou a dietatom, aka je cana pre troch na dve noci a mozem si vziat aj psika_ Dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer p. Jozef,
pobyt na zľavomate na 2 noci pre 2 osoby je za 148€, príplatok za dieťa nájdete na konci popisu balíčka, kde záleží na veku dieťaťa.
Psíka si môžete vziať zo sebou k nám za poplatok 10€/noc. Miestny poplatok 1€ /osoba/noc. Všetky tieto poplatky sa platia priamo
na recepcii hotela.
Prajem Vám pekný večer.

S pozdravom

Hanová Nora

Mikleova Magdalena

Dobrý.chcem sa spytat na termin 8.8 do 10.8 2016

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
áno, termín, ktorý žiadate je ešte voľný.

S pozdravom,
recepcia

michal

Dobry den chcel by som opytat na termin od 27.7 do 30.7 na tri noci ci mate volne miesta Dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
žiaľ, termín, ktorý žiadate je obsadený.

S pozdravom,
recepcia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore