Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rodinná dovolenka v Chorvátsku pre 2 osoby v Hoteli Ugljan na ostrove pri letovisku ZADAR. Deti do 12 rokov s polpenziou zadarmo! KOMUNIKÁCIA aj v slovenčine

3,9 / 5 Hotel Ugljan Dalmácia - Chorvátsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Marek

Dobrý deň, mám záujem o termín 3.9.16 do 10.9.16. 2 dospelý a 3 deti ( 1 dieťa bez nároku na stravu a lôžko ). Stačí 1 voucher? A máte termín ešte voľný?
Ďakujem

Hotel Ugljan

dobry den, volne mame od 1.9.-10.9. – lubovolny pocet 7. dni s nastupom na pobyt ktorykolvek den, 4 dieta je zdarma ak je do 2 rokov, s pozdravom Ugljan

Eva

Dobrý deň, je voľný termín od 27.08.-03.09. pre 2 osoby?

Hotel Ugljan

Termin je obsadeny, volný je termin 3.9.-10.9., Ugljan

Lucia

Dobry deň, chcela by som sa opitat ci mate volnu izbu pre dvoch v termine 03.09.- 10.09.2016. A aka by bola cena pri all inclusiv? Ďakujem

Hotel Ugljan

Termin je volny, cena je 420,– Eur pre dve osoby s polpenziou, all inclusiv hotel neposkytuje, cena obedoveho menu je 7,4 EUR (55kn), presso kava 0,90 EUR, capovane pivo 0,5 – 1,65 EUR, 0,3 cl miestny destilat 1,8 EUR, Ugljan

Jakub, Bratislava

Dobry den, prosim mate este volny termin v AUGUSTE? Nemusi to byt iba turnus Sobota-Sobota, mozeme prist aj iny den a byt od 6 do 9 noci.
Sme 2 dospeli + 1 dieta (6 rokov).
A prosim kde je u vas Wi-Fi (na izbe, na recepcii, inde)? Dakujem za odpovede.

Hotel Ugljan

Mame volny termin od 3.9.-10.9., Ugljan

mária

Dobrý deň,
máte ešte voľné 2 – posteľové izby v termíne od 3.9. ?

Hotel Ugljan

Mame volne izby od 3.9., Ugljan

petra

Dobry den, je termine od 28.8 do cca 4.9 volny nejaky apartman?

Hotel Ugljan

Dobry den, hotel nema volny apartman, je mozne ubytovanie na dvoj a trojlozkovych izbach, Ugljan

Jana Némethová

Dobry den…je v hoteli vytah?

Hotel Ugljan

Hotel nema vytah, Ugljan

Zuzana Štofanikova

dobry veceč, aky je najblizsi volny termin pre 2 osoby od 13.8.? Izby maju aj televizor? Zuzana

Hotel Ugljan

Termin je obsadeny,Ugljan

Hotel Ugljan

Najblizsi termin je od 3.9., izby nemaju TV, Ugljan

Marika

Dobry den, chcela by som sa spytat ci mate volny termin s nastupom 22.8.2016, 2 dospeli, 3 deti ( 1,3,9 vek) dakujem

Hotel Ugljan

Termin je obsadeny,Ugljan

Dana

Dobrý deň aky termín je ešte voľný? Máme záujem 2 dospelé osoby A dve deti 9r.A 7r.aká by bola cena?Ďakujem za odpoveď .

Hotel Ugljan

Volne je od 27.8. – 10.9. Ugljan

Jana

Dobry den chcela by so sa opytat,ked mame troj-rocne dieta ale nechce spat same na posteli ale pri nas musim brat pristielku,lebo aj tak nevyuzijeme dakujem pekne :)

Hotel Ugljan

Pristelky pre male deti na hoteli nemame, musite si doniest svoju, dakujeme, Ugljan

Martina Maculová Breznanová

Dobry deň , je možný nástup v pondelok? Termín od 22.8 – 29. 8. 2 dospelé osoby a 2 deti .

Hotel Ugljan

Ano je mozny nastu aj v pondelok, Ugljan

Jan čonka

Dobrý deň mal by som záujem o ten termín od 29.8.2016 poprosím viac informácií

Zlavomat.sk

Dobrý deň prajem,

ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo hotel telefonicky +385 23288024 alebo e-mailom hotelugljan@gmail.com – komunikujú aj v slovenčine.

Hotel Ugljan

Termin je volny, Ugljan

Jana Petričková

Dobrý deň,máme záujem o termín od 27.8-na týždeň,dve dvojlôžkové izby,môžeme si kúpiť vouchery?ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Jana,
pred zakúpením voucherov je dobré si preveriť, či majú v hoteli voľný termín, v ktorom by ste chceli prísť. Ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo hotel telefonicky +385 23288024 alebo e-mailom hotelugljan@gmail.com – komunikujú aj v slovenčine.

Hotel Ugljan

Dobry den, termin je volny, mozete si kupit voucher, Ugljan

atka

Dobrý deň,
Opýtam sa či mate kapacitu v hoteli 2 dospelí a 3 deti, vek detí je 3 roky a dve 5 rokov. Ďakujem krásne.

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo hotel telefonicky +385 23288024 alebo e-mailom hotelugljan@gmail.com – komunikujú aj v slovenčine.

Hotel Ugljan

Dobry den, v cene vouchera su dve deti zdarma, za jedno dieta vo vasom pripade sa priplaca 105,,– za ubytovanie s polpenziou, U­gljan

Martina

izba aj s balkonom

Zlavomat.sk

Pekný deň Martina,

príplatok za izbu s balkónom je 40 Eur / pobyt.

Martina

Dobrý deň. Máte voľné od 26.07.2016 do 02.08.2016 a koľko by to stálo? dvaja dospelí a jedno dieťa 2 ročné. ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Pekný deň Martina,

v tomto prípade Vám stačí si zakúpiť jeden voucher, ktorý je pre 2 dospelé osoby. Dieťa má pobyt zdarma. Na hotelovej recepcii sa ešte uhrádza miestny poplatok ktorý je 2 Eur / noc / dospelá osoba.

Hotel Ugljan

Termin je obsadeny, volne je od 20.8., Ugljan

Jana Némethová

Dobrý deň, píšem na hotelovú adresu a 5 dní už mi nikto neodpisuje…máte nejaké info? Dakujem. Jana

Hotel Ugljan

Odpovedali sme, Ugljan

Milan Koleda

Dobrý deň,
chcem sa informovať, či v termíne 20.8. – 3.9. máte voľných 8 dní pre štvorlôžkovú izbu (dvaja dospelí + 2 deti do 7 rokov). Ak by sa dalo, tak aj s výhľadom na more (nie je to ale podmienkou). Čím skorší termín, tým lepšie.

Hotel Ugljan

Je volna izba, aj s balkonom, Ugljan

Lucka Paly Kavkovci

Dobrý deň,je ešte voľná izba v termíne od 23.7.-13.8? Na 7noci. Dvaja dospelí A dve deti ( 3a pol ročné A 5mesačné) ďakujem

Hotel Ugljan

Termin je obsadený, Ugljan

Lucka Paly Kavkovci

Dobrý deň, je ešte voľná izba v termíne 27.8– 10.9.? Dvaja dospelí A dve deti ( jedno 3,5ročné A druhé 5mesačne) ďakujem za odpoveď

Hotel Ugljan

Termin je volný, Ugljan

Alena

Dobrý deň, chcela by som si rezervovať pobyt u Vás v termíne 27.8.-3.9.2016 pre 2+2 (deti 8,8) a 2+1 (dieťa 11).

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

ohľadom rezervácie je potrebné kontaktovať priamo hotel e-mailom na hotelugljan@gmail.com alebo telefonicky +385 23288024 . Komunikujú aj v slovenčine.

Jana

Dobry vecer,mate este volny termin 6.8–13.8 alebo 13.8–20.8.
2 dospely a 2 deti (7,11 rokov).

Zlavomat.sk

Pekný deň Jana,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli e-mailom na hotelugljan@gmail.com alebo telefonicky +385 23288024 . Komunikujú aj v slovenčine.

Martina

Aky termin je volny?

Zlavomat.sk

Pekný deň Martina,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli e-mailom na hotelugljan@gmail.com alebo telefonicky +385 23288024 . Komunikujú aj v slovenčine.

Janka

Dobrý deň,
termín 20–27.8.16 je ešte volný? 2 dospelé osoby a 1 dieťa 4roky.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli e-mailom na hotelugljan@gmail.com alebo telefonicky +385 23288024 . Komunikujú aj v slovenčine.

marcela

Dobrý deň. Máte prosím ešte voľnú izbu v auguste pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov? Ďakujem marcela

Zlavomat.sk

Pekný deň Marcela,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli e-mailom na hotelugljan@gmail.com alebo telefonicky +385 23288024 . Komunikujú aj v slovenčine.

Martina Maculová Breznanová

Dobrý deň , mali by sme záujem o ubytovanie od 20.7 do 4.8. Na 10 dni , 2 rodiny ( 4 dosp.os, 2 deti 11a 2 deti 6a 7r.) Chcely by sme 2 izby s balkónom a 2 izby bez. Ďakujem .

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli e-mailom na hotelugljan@gmail.com alebo telefonicky +385 23288024 . Komunikujú aj v slovenčine.

Peter

Dobrý večer, mali by sme záujem o dovolenku od 13.8.2016 do 20.8.2016. Máte v tomto termíne voľnú izbu? Ďakujem :)

Hotel Ugljan

Termin je vypredany, Ugljan

naty

dobrý deň ako mám uplatniť voucher pre 3dospele osoby a jedno dieta vo veku 13rokov .Rezervaciu v hoteli už mame.dakujem

Hotel Ugljan

Treba kupit dva kupony, Ugljan

Tomas

Dobry den je volny termín pre 2 dospele osoby termín od 6–13.8 pripadne ak by nebol voľný tento termín máme iný dátum v priebehu augusta? Ďakujem

Hotel Ugljan

termin je obsadeny, Ugljan

Martina

mate volne od 23.7 ? a ked chceme ist 2 dospely 2 deti 4a11 su zadarmo a ako si vyberem termin ked si kupim variantu a dava sa aj daka zaloha?

Hotel Ugljan

termin od 23.7.-30.7. je vypredany, Ugljan

Alena Veselá

Dobrý deň je voľný termín od 22.8 –28.8 dvaja dospelí a dve deti 11 rokov a 8 rokov .Bolo by super izbu s balkonom.A koľko by nás to celú familiu stálo.Ďakujem pek­ne.

Hotel Ugljan

Termin je volny cena je voucher plus balkon 40,– a pobyt. taxa, Ugljan

silvia

Dobry den. je mozny pobyt aj od 14.8.-21.8.2016 ?

Hotel Ugljan

Termin je obsadeny, Ugljan

Michaela

Dobrý deň,
máme záujem o termín od 27.08.2016–03.09.2016 pre 2× 2 osoby (čo sú dva vouchery), a jedno 13 ročné dieťa (za doplatok), je tento termín ešte voľný?
Chcem sa opýtať kedy sa platí doplatok za dieťa, priamo na mieste? Ďakujem

Hotel Ugljan

Ano termin je volny, doplatok sa plati pri nastupe na recepcii hotela v EUR a v hotovosti, Ugljan

Valeria

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ešte raz, „Majka pred 2 dňami“,ste napísali že môžu mať 3 deti. Mne ste dnes odpísali že iba 2deti. Tak teda ako? Ďakujem…

Hotel Ugljan

„Majka pred 2 dňami“ mala jedno dieta 2 rocne, deti do 2,,99 roku su bez naroku na lozko a spia s rodicmi, deti od 3 rokov musia mat lozko a nie ubytovanie na lozku rodica, Ugljan

Monika

2dospeli a tri deti.vek 11,8,5aka by bola cena 27.8–3.9..

Hotel Ugljan

Voucher a doplatok 105,– EUR za 1 osobu plus taxa 28,– EUR, Ugljan

Valeria

Zdravím, chcem sa spýtať aký termín je ešte voľný? Máme deti vo veku 3,5,7,9 , všetky sú zadarmo aj s polpenziou? Ako by vyzeralo naše ubytovanie? Dakujem je voľná aj izba s výhľadom na more?

Hotel Ugljan

V cene voucheru su dve deti zdarma, pre vas treba 2 vouchere, volne su terminy od 13.8., budete mat 2/3 izby, moze byt aj izba s balkonom, Ugljan

Roman

Dobry den,prosim Vas mate volne od 28.8.na 7noci? Prosim Vas a kolko by nas vysla celkova suma 2dospely,2deti 9 rocne, 3dieta ma 16.Mali by sme dve izby ci jednu za tu cenu,v jednej balkon z vyhladom na more a polpenzia plati len pre dve deti,ak ano kolko by vysla plus polpenzia pre nas zvysnych troch

Hotel Ugljan

Na recepcii je doplatok za 3 dieta 210,– EUR na 7 dni s polpenziou, budete mat dve izby, 1/3 a 1/2, polpenziu maju vsetky osoby, Ugljan

Miroslava

Dobrý deň, mala by som záujem o túto dovolenku .. Chcem sa opýtať aká bude cena pre 1 dospelú osobu a 1 dieťa ( 11 rokov ). Ďakujem za odpoveď.

Hotel Ugljan

Cena je jeden voucher, Ugljan

Mária Večeríková

Dobry den prajem, mam invalidneho manzela na vozicku, ma Vas hotel bezbarierovy pristup? Ak nie, poradte prosim. Dakujem

Hotel Ugljan

Hotel nema bezbarierový prístup, ku vsetkým našim izbam sa ide po schodoch, aj na izby, ktoré su na prizemi ( prizemie je vyvýšene Ugljan

Daniela

termín od 04.08.2016 do18­.08.2016 2 dosp.osoby + dve deti (11,6 rokov) + izba s balkónom ? Je ešte voľný termín ? poprosím kalkuláciu ceny – 2× kupón

Hotel Ugljan

termin je obsadený, Ugljan

Roman Calpaš

Dobrý deň,mali by sme záujem o pobyt v termíne 20.8.-28.8. Štyria dospelí, jedno 12. a dve 6-ročné deti.

Hotel Ugljan

Termin je volný, Ugljan

Majka

Dobrý,tak ešte raz 2×dospelý a 3 deti (9,4,2 roky) v termíne 13.8.-20.8.2016 izba s balkónom,je ešte voľné? Koľko by to stálo? Ďakujem :)

Hotel Ugljan

voucher za 460,plus pripl. balkon 40,– a pobyt. taxa 2×14=28,– EUR, termin aj izba je volna, gljan

Majka

Dobrý deň,chcem sa opýtať či ešte máte voľnú izbu s balkónom pre 2 dospelých a 3 deti (9,4,2 rok) a koľko by to celé stálo.Ďakujem

Hotel Ugljan

treba si vybrat termin, ceny su od 420 –490, plus poplatky, ako su uvedene na strankach zlavomatu, Ugljan

Jana Némethová

Dobrý deň, využil už niekto tento voucher? Neviem nájsť žiadne recenzie. Ak máte skúsenosť…prosím napíšte.

Dakujem. Jana

Dominika

Dobrý večer, rada by som sa informovala o voľnom termíne od 20.7–30.7. Je takýto termín dostupný? 2 dospelý a 2 dospelý +2 deti (vek 2 a 8 rokov). ďakujem za odpoveď

Hotel Ugljan

termin je obsadený, ugljan

Roman

Dobrý večer. Chcem sa informovať, či máte voľnú izbu v termíne od 27.8. do 3.9.2016 pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa do 12 rokov.

Hotel Ugljan

Termin je volný, ugljan

Mirka

Dobry den, chcem sa spytať či mate volne dve izby na termin 13.8.-20.8.2016
sme dve rodiny s dvoma detmi do 12rokov

Hotel Ugljan

Termin je volný, Ugljan

M.Černická

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať či v termíne od 23.7. – 30.7.2016 je k dispozícií voľná izba pre 4 dospelých. Ďakujem veľmi pekne

Hotel Ugljan

Termin je obsadený, Ugljan

Stanka

Dobrý deň.Majú prosím izby aj klimatizáciu?a je možný nástup aj v termíne od 15.7.?dakujem.

Hotel Ugljan

Izby nemaju klimatizaciu, je mozný nastup aj 15.7., Ugljan

Martina

Dobre rano prosim mate volnu izbu termin 7.8–13.8. 2 dospely 2 deti do 12 rokov? Dakujem.

Hotel Ugljan

Termin je obsadený, Ugljan

Martina

Dobre rano prosim mate volny termin od 7.8.do 13.8. 2 dospely 2 deti do 12 rokov? Dakujem

Hotel Ugljan

Dobrý deň, termin je obsadený, Ugljan

MF

Dobrý večer, chceli by sme sa opýtať, či by bol možný nástup aj v nedeľu, prípadne iný deň v týždni. Ďakujeme.

Hotel Ugljan

Je mozný iný den nastupu, ale az od terminu 13.8., Ugljan

Ľubica Nemčoková

Dobry den, chceme si rezervovat 2 izby s balkonom na more v termine od 13.8. do 20.8. 2016. Pre dve rodiny 2 dosp. osoby + 1 dieta ( 6.rokov). Aky kupon mame zakupi a kolko? Poprosim aj konecnu kalkuláciu. Dakujem.
Nemčoková

Hotel Ugljan

Treba si zakupit pre kazdu rodinu jeden kupon, na hoteli je doplatok za balkon 40,– za izbu plus 14 eur miestana pobytova taxa za jednu osobu nad 18r. na 7 dni, spolu za dve rodinu 80,– balkon, 56,– pobyt. taxa, s pozdravom Ugljan

Iveta

Pekný deň
Mám záujem o termín od 23.7.16 – 30.7.16 v hoteli UGLJAN 5 dospelých, 2 deti do 12r. a jedno dieťa do 18r.,v prvom rade či máte volné a v druhom koľko kupónov treba kúpiť a konečná suma
Vďaka

Hotel Ugljan

Termin je obsadený, Ugljan

Lenka

Dobry den, mate volne ubytovanie pre dve dospele osoby + dve pat rocne deti v termine od 30. 7. Do 6.8.? Aka by bola konecna cena? Jedno dieta je bez naroku na lozko (Len strava). Ako kupit voucher? Dakujem.

Hotel Ugljan

Termin je obsadený, Ugljan

Zuzana Vaňková

Dobrý deň,
prosím vás, máte voľné pre 2dospelých a 3 deti (8, 11, 14 ročné)? Môžu byť aj 2 izby. Termin nastupu od 17.7 až 23.7 na daných 7nocí
Ďakujem

Hotel Ugljan

Termin je volný, budete mat dve izby, za jednu osobu doplacate 230,– EUR, plus pobytovu taxu

Zuzana

Dobrý deň,mali by sme záujem o dovolenku v posledný augustový týždeň 2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov.je niečo voľné?

Hotel Ugljan

Termin je volný, Ugljan

Miro

Dobry den.izba 2× dospel. +1× dieta 4 roky najlepsie s vyhladom na more v termine 13.8 –20.8

Dakujem

Hotel Ugljan

termin je volny aj izba s balkonom orientovana smer more, Ugljan

Jana

Dobrý deň mám záujem o termín od 13.aug.na týždeň ako treba objednať ak sme 2 dospelí a dcéra mala v máji 18 rokov a syn má 8 rokov? Prosím vás o komplet cenu. Ďakujem.

Hotel Ugljan

Treba kupit dva vouchre, s pozdravom Ugljan

Rudolf Kukučka

Dobrý deň, je ešte volný termin od 13.8 – 20.8 . 2016 , 2 dospely + 2 deti do 12 rokov.

Hotel Ugljan

Termin je volny, s pozdravom Ugljan

Lucia

Je voľný termín od 23.7. –30.7. 2 apartmány??

Hotel Ugljan

Nie termin je obsadeny, Ugljan

Eva

Dobry den, mate volne izby od 13.08.- 20.08. pre 3 dospele osoby a 2 deti vo veku 12 a16 rokov? A kolko by sme mali kupit kuponov a aka je konecna cena. Dakujem

Hotel Ugljan

Ano mame volne izby,
jeden kupon 460 EUR pre dve dosp. osoby plus dve deti s doplatkom 130 +130= 260
plus dolatok za 3. dosp. osobu 230,–
plus pobytova taxa 3 x dosp. 14 × 3 = 42,–
2× dieta od 12rokov 7 × 2 = 14,–

Treba kupiit jede voucher, na hoteli pri nastupe doplacate: 260 + 230 + 42 + 14 = 546,– EUR

S pozdravom Ugljan



Mirka

Dobrý deň, chcem sa opýtať či máte voľný ešte termín od 13.08.2016 do 20.08.2016 pre dve dospelé osoby.
Ďakujem.

Hotel Ugljan

Termin je volny, dakujeme, Ugljan

Andrea Kráľovičová-Potisková

Ďakujem,poprosím rezervovať 2 izby s balkónom v danom termíne

Hotel Ugljan

Dobry den, prosim neviem termin, ak ste pisali na mail, tak tam sme Vam odpovedali, rezervaciu izieb rezervujeme dva dni, s pozdravom Ugljan

Jozef

Dobry den chcel by som sa spytat ci su niake izby volne od 5.7 do 13.7 2016 pre dvoch dospelych a jedno dieta.

Hotel Ugljan

Ano mame volne izby, prosim obratom nam zaslite cislo voucheru ak sa rozhodnete pre kupu pobytu, s pozdravom Ugljan

andrea

Dobrý deň
termín od 13.8 do 20.8. 2016 2 dospelí 2 deti do 12 rokov je ešte voľný?
Ak je to možné,tak izby s balkónom
Predpokladám že stačí zakúpiť 1 kupón?

Hotel Ugljan

Ano termin je volny, budete mat dve izby, su volne izby aj s balkonom, s pozdravom Ugljan

Lenka Lehocká

Dobry den.
Ako daleko je od hotela mesto resp.nakupne moznosri resp.pesia zona a ako daleko pieskova plaz s pozvolnym vstupom do mora?
Dakujem
Lenka Lehocka

Hotel Ugljan

Hotel je na pesej zone priamo pri mori, a v tesnej blizkosti obchodov do 100m, pieskova plaz je od hotela 150m s pozvolnym vstupom do mora, s pozdravom Ugljan

juraj

Dobry den, 2× som vam poslal mail a asi 5× telefonoval kvoli volnym terminom vo vasom hoteli. Nedostal som vsak ziadnu odpoved. Kedy mate prosim volnu izbu pre 4 osoby dvaja dospeli a dve deti 9 a 12 rokov. Aka bude vysledna cena?
dakujem

Hotel Ugljan

Dobry den telefon na recepciu hotela je 0038523288024, volne terminy su do 23.7., a potom od 13.8., s pozdravom Ugljan

Andrea

Dobry den, chcela som sa opytat, ci hotel ma aj izby bez balkonu, nakolko sme si chceli zarezervovat izbu s balkonom z vyhladom na more a bola nam napisana odpoved, ze izby s balkom su uz rezervovane, ked ano mohli by ste nam.prosim poslat foto izby, nakolko na stranke hotela som foto ixby bez balkonu nenasla…dakujem pek­ne

Hotel Ugljan

Dobry den prosim pozrite si stranku www.hotel-ugljan.hr. Tieto Izby maju francuzsky balkon – balkonove dvere so zabradlim, s pozdravom Ugljan

Silvia

Dobrý deň, máte prosím voľný termín od 2.8.-9.8? Aké by som mala kúpiť kupóny keď sme 3 dospelí a dieťa do 18r.? Mali by sme 2 izby?

Hotel Ugljan

Dobry den, termin od 23.7.-13.8.je vypredany, mali by ste dve samostatne izby, prosime vyberte si iny termin, s pozdravom Ugljan

Tomáš Hollý

Dobrý deň, je prosím Vás volne v termine od 9.7.2016 pre 4 osoby. Konkretne 2× dvojlôžková izba.
Dakujem

Hotel Ugljan

Termin je volný, s pozdravom Hotel Ugljan

Sylvia

Dobrý deň
Ďakujem za rezerváciu.Ale poprosím Vás o rezerváciu ešte ďalšej izby pre 2osoby.
Takže spolu to bude:
jedna izba väčšia pre 2 dosp.osoby a 2 deti, jedno 9 ročné a druhé 6 ročné.
druhá izba pre 2 dosp. osoby.
Izby poprosím pri sebe a z výhľadom do dvora.Termín ostáva nezmenený od 16.7.- 23.7.
Poprosím o konečné potvrdenie rezervácie, aby sme mohli kúpiť kupóny.
Ďakujem a pekný večer Sylvia Chrenková

Zlavomat.sk

Pekný deň Syliva,

rezerváciu je potrebné vytvoriť priamo v hoteli e-mailom na hotelugljan@gmail.com. Do predmetu správy uveďte „rezervácia zlavomat“.

Dada

Dobr dan, máte volnu izbu v termíne od 2.7– 8.7. 2 dospelí+2 deti ( 4 a 7 rokov(
Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň,
ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +385 23288024 alebo e-mailom hotelugljan@gmail.com (môžete aj po slovensky)

Eva

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je v hoteli klimatizácia. Nikde som sa o tom nedočítala. Keby som si kúpila zľavový kupón pre dve dospelé osoby s polpenziou, v termíne od 23.7.-30.7.2016 a chcela by som trojposteľovú izbu pre 4 ročné dieťa (už ste mi napísali, že nemáte voľnú dvojposteľovú izbu s možnosťou prístelky), koľko by som platila navyše? A bola by izba aj s balkónom a aký by bol doplatok?
Ďakujem

Hotel Ugljan

Dobrý den na hoteli nie je klimatizacia, za trojpostelovu izbu sa nepriplaca, tieto izby va Vami uvedenom termine su vypredané, s pozdravom Ugljan

Fero

Dobry den mala by som záujem o dovolenku v termíne od 1.8 do 9.8 dvaja dospelý +dve deti vekovo 10 a 7 dakujeme za skorú odpoved

Zlavomat.sk

Pekný deň,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +385 23288024 alebo e-mailom hotelugljan@gmail.com (môžete aj po slovensky)

Kika

Dobrý chcela by som sa opýtať ako je to ďaleko od pláže a aký je vstup do mora mame totiž 1,5 ročne dieťa ci je to vhodne aj pre neho a ako ďaleko je ta piesočná pláž ?dakujem Šípeková

Hotel Ugljan

Hotel je priamo pri mori, vstup do mora je po schodikoch resp. drobných kamienkov. Piesková pláž idealna aj pre Vaše malé dieťa je 150 m od hotela cestickou po pešej zone popri mori

Tomáš

Dobrý den,
bylo by možné zaslat mi cenovou kalkulaci v termínu: So 27. 8. – So 3. 9. 2016 s následným prodloužením o týden So 3.9. – 10.9.2016 tedy celkem 14 dní pro 2 dospělé osoby + 2 děti ve věku 5 a 8 let vč. polopenze a vlastní dopravy?


Hotel Ugljan

Musite si kupit dva kupony po 420,– EUR, na hoteli doplacate pobytovu taxu 2 × 14 × 2 = 56,–, pripadne priplatok za izbu s balkonom

Daniela Mažová

Ak je to možné, tak mi to prosím rezervujte. Ďakujem

Hotel Ugljan

Termin rezervujeme

Daniela Mažová

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či sú ešte voľné izby v termíne od 13.7. do 20.7. 2016 pre dvoch dospelích a tri deti vo veku 12, 9, 9. Ďakujem

Hotel Ugljan

Ano je volný termin

Marian

Dobry vecer,chcel by som sa spytat ci mate volny termin od 29.7.-6.8.2016,pre dve dospele osoby a 2 deti,ak ano kolko kuponov treba kupit,dakujem s pozdravom Malobicky

Hotel Ugljan

Tremin je volný, treba kupit jeden kupon, ubytovanie bude na 2. dvojlozkových izbach, s pozdravom Ugljan

Ľubo

ďakujem za odpoveď, ale ešte sa chcem spýtať, či je v cene kupónu zahrnutý aj denný prenájom podľa cenníka hotela? alebo je to konečná cena!
ďakujem

Hotel Ugljan

Dobrý den, denný prenajom v cenniku hotela znamena pri odchode moznost vyuzívat izbu do 18 00, a tom pripade hosť nemusi odíst rano do 10 00 hod. Denný prenajom je mozný iba po dohode s recepciou, s pozdravom Ugljan

Lenka

Dobry den. Chcem si rezervovat izbu pre 2 dospelych a deti vo veku 11 rokov 8 rokov a takmer 2roky. Termin 1.7. alebo 9.7. Bude to mozne. Dakujem

Hotel Ugljan

Dobrý den, termin je volný, dieťa do dvoch rokov bude bez naroku na lôžko, s pozdravom Ugljan

sylvia

Dakujem za rezervaciu.este jedna otazka bude to
jedna izba pre 2dosp.a 2 deti?dakujem pekny den.

Hotel Ugljan

Ak mate jedno dieťa do 12 a druhe do 7 budete mat jednu izbu. Mozete mat aj dve izby vedla seba, dakujeme

Ľubo

dobrý deň, chcem sa spýtať, koľko treba kúpiť kupónov pre 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku 6r. a 3r., a máte ešte voľný termín od 9.7.2016 do 16.7.2016?
ďakujem

Hotel Ugljan

treba kupiť jeden kupon

Sylvia

dobrý deň. Chceli by sme rezervovať u vás izbu pre 2 dosp.osoby a 2 deti do 12 rokov na termín od 16.7 –23.7. z výhľadom do dvora.Boli sme už pred rokom a boli sme spokojný.Písala som aj na Váš mail ale nikto nám neodpovedal. Ďakujem a pekný večer Sylvia.

Hotel Ugljan

Dobrý deň, termin rezervujeme, s pozdravom Ugljan

Iveta

Dobrý deň,
máte voľný termín od 20.-27.8. pre 2 dosp.osoby + 2 deti (10 a 14 rokov). Ak áno, kúpiť máme 1 kupón + staršie dieťa zaplatíme v hoteli?
Ďakujem.

Hotel Ugljan

Dobrý deň, starsie dieta doplacate na hoteli pri nastupe 115,– EUR

Veronika

Dobrý večer je prosím vás voľný termín 30.7–6.8 pre 2 dospelých a dieťa 8 rokov? Izba s balkónom Ďakujem

Hotel Ugljan

termin je volny aj izba s balkonom

Roman

Mal by som záujem o pobyt od 30.7–6.8.2016.Je este voľný termín?Sme 2 dospelý a 13r,9r,3r deti.A kolko kupónov je potrebné kupiť.Alebo,aká by bola celková cena komplet.Ďakujem

Hotel Ugljan

Je volný termin, musite mat vsak 2 kupony, hotel nema 5 lôžkove izby

Hotel Ugljan

Dobry den, omluvame sa zlu odpoved, treba jeden kupon, mozete byť ubytovaný na dvoch izbách, pričom dieťa do 3 rokov nebude mať nárok na lôžko, doplatok za za osobu od 12r. je 122,– EUR plus pobytova taxa 14 + 14 + 7 = 32,– EUR ( 2 x dosp, 1 x diete 12 –18r )

Maja NR

Dobrý deň, chcem sa opýtať kam sa ešte môžem obrátiť ohľadom volného termína, ešte pred zakúpením voucher-u, zatiaľ mi z hotela neodpovedali na mail a taktiež na uvedené telefónne číslo sa ozval iba fax. ďakujem

Hotel Ugljan

Dobrý den termíny su vsetky volne, pride vam odpoved aj na mail. Hotelove cislo je 00385 23 288 024

Andrea Gánovská

Dobrý deň, mali by sme záujem o termín 23.7.-6.8.2016 2 dodpelé osoby, 12-ročné dieťa a 5 ročné dieťa. Máte voľnú izbu v tomto termíne? Ďakujem Andrea

Hotel Ugljan

Ano mame volnu izby, s pozdravom Hotel Ugljan

Mariana Makuková

Dobry den chcem sa opytat aka by bola konecna cena v termine od 13.8.-27.8. 2 dospeli a 2 deti /7 a 10 rokov/. S polpenziou. A kolko potrebujem kuponov. Dakujem.

Hotel Ugljan

Treba kupit dva kupony. Doplatok na hoteli pobytova taxa na 14 dni pre dve osoby je 56,– EUR. Dakujeme, s pozdravom Ugljan

Denisa

dobry den, chcela by som sa spytat, ci ta piesocnata plaz je daleko alebo blizko hotela? a este jedna otazka, keby sme boli 3 dospeli, 1 dieta-7 rokov a druhe dieta 2 roky, dalo by sa to nejako poriesit?myslim ubytovanie, kolko kuponov by trebalo kupit? dakujem za odpoved

Hotel Ugljan

Dobry den, piesocna plaz je vzdialena 150m od hotela po pešej zone. Treba kupit jeden kupon, dosp. osoba bude doplaca na hoteli 50% z ceny kuponu. Ubytovanie bude na dvoch izbách. Dakujeme s pozdravom Ugljan

Jana Némethová

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či ho máte aj overený tento hotel osobnou návštevou…nakolko neovplýva dobrými recenziami na internete…dakujem za odpoved, J.

Hotel Ugljan

Ked pridete budete urcite spokojna, 80% navstevnikov hotela su klienti, ktorí sú naši viacroční klienti. S pozdravom Hotel Ugljan

Lukas

Dobry den, mame 2 deti – jedno 5 rocne, druhe 1.5 rocne potrebuje detsku postielku aby nevypadlo. Je mozne takuto postielku poskytnut?

Hotel Ugljan

Dobry den, hotel neposkytuje taketo pristelky. S pozdravom Hotel Ugljan

Janka Hroteková

Dobry den, dal by sa prosim vas pobyt predlzit aj na viacej dni?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Janka,
pobyt si môžete predĺžiť podľa dostupnosti kapacít hotela. Ohľadom voľných izieb sa môžete informovať cez e-mail hotelugljan@gmail.com alebo telefonicky na tel. č. 00(385) (0)23/288–024, 00(385) (0)23/288–004, komunikácia je možná aj v slovenskom jazyku

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore