Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Značkové kvalitné bambusové čierne ponožky – 6 alebo 12 párov vrátane poštovného!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Simona Galbavá

Objednala som si veľkosť 43–46 ale prišla 39–42. Čo s tým?

TOP market

Dobry den, ak nie je nieco v poriadku prosim zaslat spat a vymenime, ospravedlnujeme sa za komplikacie
adresa pre zaslanie
alpha shop sro
ul maja 166/5
Trencin 91101

s pozdravom

Viera selecká

Dobry den,objednala som 3× bambusove ponozky,v ponuke bolo 6 parov za cenu 7,99, ale prislo mi len 12 kusov,takze 6 ks nebolo dodanych…co s tym?
dakujem za skoru odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prípade ak nastali problémy s dodaným tovarom kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk a my Vám radi pomôžeme.

Prajem Vám pekný deň

Zuzana

prosím vás nikde nevidím ako treba kupon uplatniť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

po pridaní tovaru do košíka si v objednávke vyplníte dodaciu adresu, kde Vám bude tovar následne doručený.

Prajem Vám pekný deň

Adriana Baračka

Prosím vás ako mám postupovať keď si chcem uplatniť kredity? nikde mi to pri objednávaní neukazuje. ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

kredity uplatníte pri objednávke tam, kde si vyberáte spôsob platby (kartou, prevodom a pod.). Stačí zaškrtnúť políčko „Uplatniť na túto objednávku kredity“. Pozor – aby ste mohli kredity použiť, musíte byť prihlásený pod svojím e-mailom – inak sa vám políčko nezobrazí.
Cena objednávky sa vám potom zníži o hodnotu kreditov.

Mária Soušeková

Chcem sa opýtať ja som objednala u vas ponožky veľkosť 38–42 ale by som potrebovala veľkosť 43–46 či by to bolo možné zmeniť

TOP market

dobry den ano poprosím info do nášho emailu ďakujem
s pozdravom

Mata

Dobrý deň prajem,

prosim Vás chcem sa spýtať? tieto ponožky sú panské či dámske? Vďaka

TOP market

dobry den su tam obe varianty
s pozdravom

R D

Dobrý máte aj fotku ponozky na nohe alebo rozbalenu? Chcem vedieť akú to má gumicku a výšku na členku. Dakujem

TOP market

dobrý deň foto je v ponuke a nohe nemame. v ponožkách nie su gumičky pre elasticitu je 5 percent elastanu. „vysku na clenku“ ? nerozumiem nemame v ponuke clenkove
s pozdravom

Monika Štefková

Dobrý deň. Ponožky ktoré sú momentálne v ponuke, jedná sa o ponožky členkové či klasické vysoké?
pekný deň prajem

TOP market

dobry den, klasicky vysoke
s pozdravom

Alžbeta Magyariová

Dobrý deň, ponožky prišli. Objednala som veľkosť 38–42 prišli veľkosť 3 páry veľkosť 39–42 a 3 páry 43–46. Po 38 ani chýru ani slychu a 43–46 môžem hodiť do koša. A to som chcela najskôr objednať 12 párov. Ďakujem, ale už nikdy viac.

TOP market

dobry den balicky su od výroby balene po 5 kusoch rovnakej velkosti cize jedine ak by bola chyba u dodavatela. tieto ponozky predavame 2 roky a velkosti vzdy zodpovedaju 39–42 je v kludnom stave dlzka chodidla ponozky 20 cm co je cca velkost 5 , podla eu normy ma byt veľkosť chodidla az od 22cm cize oznacenie je spravne. ak vam prisla 3 pary ine mozte poslat spat a náklady preplatime
s pozdravom

Alica Rudolfová

guma je zdravotná…nes­ťahuje?

TOP market

dobry den, ano zdravotna, zatial sme po dobu 2 rokov co predavame tuto znacku nezaznamenali reklamaciu ze by tahala
s pozdravom

Mirka Mirka

dobry den, ako je to s dorucenim tovaru do Ciech?

TOP market

dobry den, bohuzial do CZ kvoli vyske postovneho nezasielame
s pozdravom

Iveta Velesova

Dobrý deň,
tieto ponožky sa nevyrábajú do čísla 38? Číslo 38–42 sú mi veľké. Ďakujem za odppoveď

TOP market

dobry den, bohuzial inu variantu nemame v ponuke
s pozdravom

ja

Dobry den, aky obsah bambusoveho vlakna maju ponozky v ponuke, lebo mate uvedene 100% aj 85%?
Dakujem

TOP market

dobry den bambusove vlakno je 100 percentne bez primesi…zlozenie je nizsie , musi tam byt aj elastan inak by boli nenositelne
s pozdravom

Andrej

Sú to vysoké ponožky alebo členkové?

TOP market

dobry den vysoke
s pozdravom

Čacho Viliam

je guma okolo konca ponožiek sťahujúca alebo len ľahko sťahujúca?

TOP market

dobry den lahko stahujuca
s pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore