Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Výlet do čarovného Ríma a Vatikánu, 5-dňový poznávací zájazd so sprievodcom, ubytovaním a raňajkami

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Nataša Bálintová

Dobrý deň. Prihlásili sme sa na zájazd 5.10.2016 – 9.10.2016 s nás­tupom Trnava, teraz tam Trnava nefiguruje. prečo?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň Trnava je nástupným miestom na tento zájazd

marian dzurik

ako sa treba objednať, resp. zaplatiť…na Váš účet dokedy?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, po zadaní počtu kuponov Vám budú zaslané kupony

andrej

Dobry deň. Chcel by som sa spytat o kolkej je nastupny termin v Bratislave pre zajazd 5.10.3016

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, odchod je o 17 hod

Dajana

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či je v príplatku 20€ pri nástupe v Prešove zahrnutý už aj výstup v Prešove?

STARTRIP s.r.o.

príplatok za nástupné miesto je splatný 1 x a zahŕňa cestu tam aj späť

Veronika

Dobry den, je mozne sa zúčastniť zájazdu a zdržovať sa mimo skupiny ?

STARTRIP s.r.o.

áno samozrejme môžete si urobiť vlastný program

Renata Fertalova

Poprosim informaciu, pocet miest v autobuse.

STARTRIP s.r.o.

49 miest

Renata Fertalova

Dobry den, poprosim informaciu, nastup je mozny aj z Presova cas odchodu a prichodu? Dakujem.

STARTRIP s.r.o.

nástupné miesta sú ni tt ba

Renata FERTALOVA

Dobry den, este je volny termin Rim 31.8– 4.9?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň v uvedenom termíne máme posledné voľné miesta, odporúčame skorú rezerváciu

Mária

Dobrý deň chcem sa opýtať na termín od 14. 9. do 18. 9. už je prosím Vás obsadený?

STARTRIP s.r.o.

žiaľ termín je obsadený. Vieme ešte ponúknuť termín 31.8.-4.9.2016 – posledné miesta

Аня Гладинець

Dobry den.
Poprosila by som o informacii, kedy by bol odchod z nástupného miesta Košice dna 14/09/2016, a prichod do Košic 18/09/2016
Dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobry den odchod je cca o 9 hod a navrat cca o 17 hod. presne pokyny zasielame 7 dni pred odchodom

Jozef

Dobrý deň, uvažujeme o účasti na tomto zájazde v termíne 31.8. až 4.9. alebo 14.9. až 18.9.. Poprosil by som o zaslanie info, kedy by bol odchod z nástupného miesta Nitra v oboch prípadoch.

Ďakujem za odpoveď.

STARTRIP s.r.o.

Dobrýˇdeň, odchod z NI je o 13 hod.

eva

Dobry den , prosím vas chcem sa opytat na trasu Rim- Bratislava na 31.8.2016– Kedy by asi bol odchod ak by sme zvolili nastupne miesto Zilina? A kedy asi Bratislava? V Bratislave je kde presne nastupne miesto? Dakujem za odpoved

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň pani Eva, pokyny zasielame klientom 7 dní pred nástupom na zájazd. Odchod z ZA je cca o 12 hod a z BA o 15 hod. Bajkalská ulica

mariandzurik

ostáva len 9 dní.....potom sa už nedá prihlásiť ?!…však do 14.9.2016 je ešte kopa času ? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

prihlásiť sa je možné len pokiaľ sú voľné miesta

Ján

Dobrý deň, koľko hodín trvá cesta autobusom z Bratislavy do Ríma? Aký je predpokladaný príchod do Ríma? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, zo Slovenska sa odchádza v poobedňajších hodinách a príchod do Ríma je v ranných hodinách na druhý deň.

veronika

Dobry den, prosim vas kedy by sa priblizne odchadzalo zo Slovenska z nastupneho miesta bratislava dna 14.9? Dakujem

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň pani Veronika, odchod z BA mávame o cca 15 hod

Denisa

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či si môžem poukážku na zájazd kúpiť aj 2× na jeden termín v prípade, že chceme ísť dvaja s priateľom. Konkrétne ide o septembrový termín (14. – 18. 9.). Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

Áno každá osoba potrebuje svoj voucher

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore