Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Detský tábor Letka – stretnutie detí, ktoré majú radi zvieratká a prírodu s bohatým programom a zapožičaním zajačika na celý týždeň!

LETKA ubytovňa Martin  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lenka

Dobry den moj syn ma 6 rokov v oktobri bolo by mozne ho prijat s tym ze na vecer by som si ho bravala domov a rano priviezla spät do tabora?ak ano je volny termin od 1.augusta?Dakujem za info

LETKA ubytovňa

Pekný deň , už sme spolu telefonovali :)

Vanessa

Dobrý deň chcela som sa opýtať či každé dieťa má vlastného králika?Alebo všetci sú spoločný?Alebo ako?

Vopred ďakujem za odpoveď

Iva

Moze ist 6 rocny syn? Ma velmi rad zajace, aj doma mame :) zeby sa nieco naucil ako ich cvicit :)

LETKA ubytovňa

Ano moze nastupit aj 6 rocny.

petra

Dobry den; najde sa prosim jedno miesto volne v termine od 07.08.2016? Ak ano; su v tomto termine prihlasene aj deti vo veku 7–8 rokov_? Za odpoved vopred dakujem

LETKA ubytovňa

Dobry den, su tam deti od 7–12 rokov. A ano mame volne miesto. Tesime sa na Vas. Csintalanova

Mariana

Dobrý deň, treba aj potvrdenie od lekára, že je dieťa zdravé? A nejaké prehlásenie rodiča?

LETKA ubytovňa

Dobry den. Dokumenty na pobyt posielam s prihlaskou. Ano treba tam tie potvrdenia.

Mária Maková

Dobrý deň, rada by som sa spýtala ohľadom Vášho tábora Letka Martin, že koľko detí prijímate na jeden turnus a koľko animátorov sa stará o deti. Či máte k dispozícii aj lekára, poprípade zdravotnú sestru? Moja dcérka má 7 rokov, rada by som vedela, či máte pár detí v jej veku, alebo Váš tábor navštevujú priemerne staršie deti. Ďakujem pekne za odpoveď, prajem príjemný deň ešte…

LETKA ubytovňa

Pekný deň ,
na jeden turnus prijímame 15 deti. Mame 3 animátorov a máme zdravotníka. Spomínate , že dcérka má 7 rokov. Kľudne mi zavolajte pre bližšie info na 0907088124. S poz­dravom Csintalanová

evelin

A za aguapark sa doplaca

LETKA ubytovňa

Ano 8 eur.

jana

Ešte 5 euro za kúpalisko.Či?

LETKA ubytovňa

8 eur . Pekny den.

SlavkaLyziciarova

135 eur. Plati sa ešte za niečo ?Ďakujem

sofia

Môžem poprosiť či by ste my poslali program.Dakujem

LETKA ubytovňa

Pekny den , doobeda sa trenuje so zajacikmi , poobede mame program.
Pôjdeme na hrad , navstivime ranc , budeme mat sportovy den , pôjdeme sa okupat do Aquaparku.Na zaver Vam mozu deti predviest co sa naucili s králikmi.
Peta 0907088124

Emília Hvizdáková

Dobrý deň,
chcem sa opýtať od akého veku dieťaťa je tábor vhodný?

Ďakujem

LETKA ubytovňa

Pekny den od 7– 18 rokov. Deti sa radi venuju zajacikom.Ak sa rozhodnete pre nas budeme sa na Vas tesit :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore