Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Dentálna hygiena, bielenie zubov či konzultácia o modernom ošetrení chrupu s panoramatickým rtg vyšetrením

4,8 / 5 Alexia creative, zubné ambulancie OC Ondava Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Veronika

Dobrý den , chcela by som sa opýtať pokial by som si u vas objednala čistenie zubov a pieskovanie , tak ci by nevadilo ze nemam u vas kartu :)

Alexia creative, zubné ambulancie Poliklinika Východ a OC Ondava

Dobrý deň p.Veronika.
Nie vôbec to nevadí, kľudne sa môžete objednať ;).
Pekný deň.

jarka

Mám velmi zniceny chrup, mam 36 rokov a roky sníva o.perfektnom chrupe, za ktorý sa hambím.
Nechodím k zubárovi, lebo je drahý, a ani neviem, co by ma to stalo, keby som si chcela dat chrup cely opravit.
Chýba mi x vela zubov, vrchne korunky su uz pozliepane, svojich mam uz len par,aj to dole, ale nechcem sklapaciu protezu.
Dalo by sa to aj na splatky, momentalne som na md este.

Alexia creative, zubné ambulancie Poliklinika Východ a OC Ondava

Dobrý deň. Je naozaj potrebé, aby to zubný leká videl a zhidnotil stav. Následne Vám ponúkne niekoľko možností ošetrenia. Kľudne sa objednajtr na konzultáciu. Prajeme pekný deň ;)

Nicol Hertnekyová

Dobrý večer chcm sa spitať či viete urobiť aj zuby ktore sa rozpadli a ostali po nich len korene, sú to predne horne zuby. Tak dopadla moja dcéra ktorej takto zbabrala zuby jedna pani zubarka. A koľko by to asi stalo jedna sa o 4 zuby. Vedeli by ste to dat aj na spkatky. Nakolko nemam tisíce v hotovosti.

Alexia creative, zubné ambulancie Poliklinika Východ a OC Ondava

Dobrý deň. Je viacero možností, ako dať zuby doporiadku. Avšak treba sa objednať na nezávaznú konzultáciu. Treba to hlavne vidieť a odhodlať sa urobiť prvý krok ;). Prajeme pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore