Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Vydajte sa na potulky po Rakúsku a Nemecku – navštívime Hallstatt, Salzburg, Hitlerove Orlie hniezdo a jazero Wolfgangsee!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Meri

Dobrý deň. Viete mi zistiť, či sú voľné 2 miesta na 10.9. – 11.9. ? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý den v zájazde máme ešte voľné miesta

Pavlina

Dobry den, nastup zo Ziliny, Cadce a okolia nebude nahodou? Dakujem. Pavlina

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň pani Pavlína, prosím informujte sa priamo v CK 0911594464

Magdaléna Janeková

Dobrý deň,
som z Banskej Bystrice, nepôjde odtiaľ náhodou sprievodca, alebo vodič, čo by nás zobral na tento zájazd? Zúčastnili by sme sa dvaja.
Termín 24.9.2016 mi nevyhovuje, budem na inej dovolenke od 17.9. do 24.9.2016.
Ďakujem
Magdaléna Janeková, 0917616045

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň, žiaľ nie. Trasa zájazdu je – Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava. Pokiaľ budete skupina min 15 členov, vieme zrealizovať aj nástupné miesto BB

Michaela

Dobrý deň. Viete mi približne prosím napísať časy, ktoré sa trávia v autobuse? Teda koľko trvá cesta tam/späť a presuny?
Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

Cesta z BA trvá cca 5 hid

Anna Machová

Som z Banskej Bystrice a mala by som záujem zúčastniť sa zájazdu, ale B.Bystrica nie je nástupným miestom. Dá sa to nejako riešiť? Auto nemám a uvedené nástupné mestá mi nevyhovujú…

STARTRIP s.r.o.

Pokiaľ budete skupina min. 10 osôb vieme zrealizovať aj nástupné miesto BB. Nástup BB je pri 1-dňový poznávací zájazd na Orlie hniezdo a jazero Konigsee 24.9.2016. Od­porúčame kontaktovať priamo ck, ktorá vás bude informovať o novinkách

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore