Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Nádherný letný wellness pobyt v Hoteli Remata*** s maskotom Bralkom

4,3 / 5 Horský hotel Remata*** Bojnice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jana

Dobry den chcem sa spytat ubytovanie dvaja dospely a dve deti vo veku 13 a 6 rokov.aka by bola cena na 4 noci s polpenziou.a tie chatky blizko hotela patria k vam .pytam sa preto lebo som tam bola pred 20.rokmiDakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Jana,

ďakujeme za Váš záujem. Voucher je pre 2 dospelé osoby na 2 noci v cene 185 Eur. Pokiaĺ chcete ísť na 4 noci, stačí si zakúpiť 2 vouchery. Jedno dieťa má pobyt zdarma a za druhé sa dopláca 28 Eur / noc. Ohľadom chatiek sa môžete informovať priamo v hoteli +421 915 753 871

Gabika

Dobry den. Klikla som si na vasu web stranku, chcela som sa dostat k cenniku , ale nenasla som. Ved ked niekto chce informacie o vasom hoteli a ma zaujem ubytovat sa, musi vediet ceny. Nemyslim teraz ponuku zlavomatu.

Horský hotel Remata***

Dobrý deň,

cenník nájdete na: http://www.hotel-remata.sk/ubytovanie/ – viď v texte Cenník…

ivana r.

dobry den. mate volny termin 18.-21.7. ? aka by bola cena pre 2 dosp. a 2 deti 7 a 9 rokov s polpenziou? dakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Ivana,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli e-mailom alebo telefonicky: hotel-remata@mvstaving.sk +421 915 753 871 . Voucher pre 2 dospelé osoby je v cene 185 Eur. Príplatky za deti sú uvedené v dolnej časti ponuky. Jedno dieťa má pobyt zdarma. Za druhé sa dopláca 28 Eur / noc.

DANIELA

Dobry den, mate volny termin 5.8–7.8 2016 alebo 12.8.-14.8.?
Aky by bol doplatok pri zakupeni voucheru pre 2 osoby plus 2 deti 8 a 9 rokov?

Ďakujem a odpoved.

Zlavomat.sk

Pekný deň Daniela,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli e-mailom alebo telefonicky: hotel-remata@mvstaving.sk
+421 915 753 871 . Príplatky za deti sú uvedené v dolnej časti ponuky. 1 dieťa do 12 rokov má pobyt zdarma. Druhé dieťa je za doplatok 28 eur/noc.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore