Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Nádherné Benátky, Jazero Bled, Zámok Miramare, 3-dňový poznávací zájazd

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Angelika

Dobry den , kde by boli nastupne mieste v piatok v BA?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň nástupné miesto je na Pasienkoch

David

Dobry den, prosim vas o kolkej je odchod autbusu v piatok? skoro rano alebo az okolo obeda?Dakujem

STARTRIP s.r.o.

odchod je v piatok v skorých ranných hodinách cca 4,30 hod z BA

Marta Štanglerová

Dobrý deň,poslala som vám čísla zlavových kupónov a ďalšie požadované údaje,kedy mi pošlete vouchery,aby som si bola istá,či ste všetky údaje dostali v poriadku?

STARTRIP s.r.o.

kontaktujte prosim priamo ck zajazdy@startrip.sk

Marta Štanglerová

Zájazd som zaplatila 25.8 prevodom cez banku,zatiaľ mi od vás neprišla žiadna správa

STARTRIP s.r.o.

pokiaľ Vám neprišli zľavové kupony kontaktujte prosím zákaznícku podporu zlavomatu

Marta Štanglerová

Zdravím,ak budeme ubytovaní v Punta Sabioni,autobus nás tam bude čakať ?Môžeme si tam odložiť kufor ,aby sme ho nemuseli brať do Benátok?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň, pani Štanglerová, nerozumieme Vašej otázke. počas pobytu v Benátkach je možné kufor nechať u vodičov v atuobuse

katarina

Dobry den pri absolvovani zajazdu do Benatok jazera bled a zamok mirable je potrebny pas ci postacuje OP nakolko neviem ci sa ide cez staty eu.dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň na uvedený zájazd je postačujúci OP.

Maros

Zdravim, chcem sa opytat ci je nutne zaplatit miestenku v autobus a ci musime ist na vsetky vstupy do zamkov a pod. alebo si mozeme vytvorit aj trochu vlastny program?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň , miestenka nie je povinná, rovnako ako účasť na prehliadke. Je možné si urobiť vlastný program

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore