Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo Wellness centre – Fire & Water Wellness & Spa

4,6 / 5 AQUAPARK AQUACITY Poprad  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Naďa

Dobrý deň, dnes som si objednala 2× vstup do AquaCity, zaplatila som to hned, ale asi som omylom zadala zly variabilny symbol.. Co teraz s tym? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Naďa,

napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a radi túto situáciu preveríme a vyriešime k Vašej spokojnosti. :)

Prajem pekný deň.

Nikola

Dobrý deň. Kupón platí od 5.9. čiže platí už v ten deň (pondelok) ? Ďakujem pekne za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Nikola,

áno, voucher je platný od 5.9.2016 (vrátane).

Prajem pekný deň.

luba lapsanska

dobry den, nedari sa mi objednat, stale mi pise ze pocet je obmedzeny na jednu osobu ale ja som este nic neobjednala.
co s tym?
dakujem.

Damián

Chcem sa spýtať, či zahŕňa typ kupóna VITAL PACKET aj vstupy do bazénov. Alebo presnejšie čo vlastne tento kúpon všetko zahŕňa.

Jana Zajarošová

Dobrý deň, zakúpila som si Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad stači si stiahnuť voucher do mobilu a preukázať sa takto alebo je potrebne si ho vytlačiť.

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den p. Zajarosova, kupon nie je potrebné vytlačiť. Môžete sa nim preukázať v telefóne.

AQUAPARK AQUACITY

Dakujeme

Majka

Dobrý deň. Chcem sa spýtať na cenník pre invalidných dôchodcov s preukazom TZP či majú nejakú zľavu ďakujem.

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,

nasi zakaznici s platnym preukazom TZP maju vstup cez tyzden do vsetkych bazenov okrem vitalneho sveta za 5 EUR a pocas sviatkov a vikendov podla platneho cennika. Cize Aquapacket na cely den za 19 EUR a Vitalpacket za 31 EUR. pre viac informacii kliknite na www.aquacity.sk

Jana

Dobry den,plati tento kupon aj na vecerne kupanie?Dakujem.

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, tento kupón platí na celý deň a teda aj na večerné kúpanie, aquapark bude mimo sezóny otvorený do 21:00 hod. Tešíme sa na Vašu návštevu

Martina

Dobry dem, prosim Vas, potrebujem vystornovat uz 2 zakupene vouchery. Ako mam postupovat?

Mirec

Dobrý deň.

Koľko kupónov si môžem kúpiť, je ich počet obmedzený?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň, Mirec,

maximálny počet zistíte po vložení ponuky do košíka. Tento počet závisí od počtu zakúpených a ešte voľných kusov z našej ponuky.

Ján

Takže tento kupón si možem vytlačiť po zakúpení a preukázať sa ním ?

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den p.Jan,
je potrebne si pobyt vopred rezervovat a nasledne sa prist ubytovat s vytlacenym kuponom.

S pozdravom Lucia Lukacova, rezervacne oddelenie

marcela

Koľko by stálo vstupné dospelu osobu keby má mať všetko čo je v tom poukaze ? Vďaka :)

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, cenník vstupov je platný na celý rok, posielam link http://www.aquacity.sk/aquapark-cenniky/, tešíme sa na Vašu návštevu,

AquaCity Poprad

Lenka

Dobrý deň,

v prípade, že mám preukaz ZŤP, mám si aj v tom prípade kúpiť normálny lístok pre dospelú osobu? Vopred ďakujem za odpoveď.

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň ,

áno, určite sa Vám oplatí zakúpiť si tento voucher, tešíme sa na vašu návštevu.

Jarmila

Dobrý deň , aký je vlastne platný cenník vstupov na dnešný deň ?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,
cenník vstupov je platný na celý rok, posielam link http://www.aquacity.sk/aquapark-cenniky/, tešíme sa na Vašu návštevu,

AquaCity Poprad

Zuzana dzurusova

Dobry den deti do kolko rokov zdarma dakujem Zuzana

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň. Deti do 120 cm majú v AquaCity Porad vstup za 1 EUR.

Andrea

Dobrý deň ako sa mám preukázať platným kupónom?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň. Kupón si vytlačíte alebo sa ním preukážete v telefóne.

nika

Dobry den nebude zlava aj do konca augusta ? tento kupon plati az od septembra

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň Nika,
do konca augusta neplánujeme žiadne zľavy.

Anton Onderko

Chcem sa spýtať či máte aj soľnú jaskyňu / komoru/.

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň. Vo Vitálnom svete Fire & Water Wellness & Spa sa nachádza soľná sauna

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore