Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Leto v Jasnej v novom rezorte RiverSide s wellness, chutnou polpenziou v prírodnom prostredí. Dieťa do 12 rokov zvýhodnené podmienky!

4,5 / 5 Apartmánový rezort RiverSide Jasná Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Silvia

Dobrý deň, prosím Vás máte voľný termín od 24.07.-27.07.2016.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Silvia,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli telefonicky na +421 905 566 0­36 alebo e-mailom info@riverside.sk

Peter

Prosím Vás chcel by som sa ubytovať od 22.8. do 26. 8. na 4 noci s polpenziou. ako mám postupovať pri kúpe kupónov

Zlavomat.sk

Pekný deň Peter,
ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli telefonicky na +421 905 566 0­36 alebo e-mailom info@riverside.sk
Kupón zakúpite zakliknutím na zelené tlačidlo "Kúpiť za " , neskôr zadáte Vašu e-mailovú adresu a zvolíte spôsob platby.
Ak by ste potrebovali pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť.

Michaela Drábová

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať na voľné termíny na 2 noci s prísteľkou a cenu za noc na víkend. Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Michaela,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli telefonicky +421 905 566 0­36 alebo e-mailom info@riverside.sk. Momentálne pobyty na 1 noc v tomto hoteli v ponuke nemáme. V ponuke sú pobyty na 2 alebo 3 noci.

Maroš

nie je možnosť ubytovania od 25.07.2016 na tri noci?

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem, ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli telefonicky +421 905 566 0­36 alebo e-mailom info@riverside.sk

Martin Michalička

Dobrý deň, chcem sa spýtať, č máte voľný termín od 11.7.

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý večer, už len v termíne od 11.7 do 13.7.2016 pre 2 osoby v izbe s manželskou posteľou, posledná voľná dvojlôžková izba, v prípade záujmu nás prosím kontaktujte na náš e-mail: info@riverside.sk, pekný večer

danka

Dobry den,ak chceme prist s jednym trojrocnym dietatom,pre ktore chceme pristelku a stravu a s druhym dietatom,ktore ma 1,5 roka a nechceme pre nho ani lozko ani stravu,cena ostva nezmenena?dakujem za odpoved

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň, podľa toho v akom termíne, pretože už máme málo voľných termínov, v ktorých je možnosť prístelky. Skôr je možnosť využiť apartmán za doplatok 25€/noc, v ktorom je už zarátaná strava pre jedno dieťa. Prosím v prípade záujmu nás kontaktujte mailom ( info@riverside.sk )

Natália

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či ešte su voľné termíny od 15.-17.7. pre dve osoby. Ďakujem

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý večer, v danom termíne je voľná posledná dvojlôžková izba , v prípade záujmu nás prosím kontaktujte na náš e-mail: info@riverside.sk, pekný večer

Natalia

mozem sa opytat ci plati aj tento pobyt aj auguste?

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Ponuka platí do 21.07.2016

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore