Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Prežite peklo, prejdite viac než tuctom temných miestností a dostaňte sa z tajuplného hotela!

4,3 / 5 Prežil som peklo Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Vanesa Píšová

Prosím vás cena je daná na jednotlivca alebo na skupinku?
Ďakujem

Prežil som peklo

Dobrý deň,
cena platí pre celú skupinu 2–5 hráčov :-)

Sandy

Dobry vecer,ja by som sa chcela opýtať,ako to vlastne cele prebieha? Nikdy som sa takéhoto niečoho nezúčastnila .chcela by som o tom vediet viac

Prežil som peklo

Dobrý deň,
zavolajte mi prosím na telefónne cislo 0910858222, tak Vám vsetko vysvetlím a zodpoviem všetky otázky :-)

S pozdravom,
Kristina selecka
Prezilsompeklo.sk

Lubica

Dobrý deň.
Trochu sa bojím, že sú zdravotné obmedzenia v súvislosti s epilepsiou, však? :(
Veľmi by som sa hry chcela zúčastniť, ale… Nemám šancu?

Prežil som peklo

Dobrý deň,
radšej nam prosím zavolajte na cislo 0910858222 a preberieme to :-)

monika kmeťková

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je to vhodné aj pre 4 bláznivé dámy okolo 50tky. Dá sa to zvládnuť, aj keď žiadna z nás nič podobné ešte neabsolvovala? Ak sa nám nebude dariť, pomôže nám niekto? Mal by to byť darček k 50tke jednej z nás.
A najesť sa máme ísť pred tým, alebo potom :-) ???
Vďaka za odpoveď.
 Monika

Prežil som peklo

Dobrý večer,

no samozrejme, nemáme to nijak vekovo ohraničené :-)) V pripade, že by ste mali záujem o darčekový poukaz, dajte nám vediet po zakúpení kupónu a spravíme Vám ho aj s vlastným textom :-) Pokial by ste mali popri hre akékolvek problémy, recepčná Vám samozrejme pomôže :-) Napapať sa mozte ist kludne aj predtym, pokial budete moc hladne :-))))
Pekný zvyšok večera Vám prajeme :-)

Silvia

Dobry den, pre kolko ludi je hra urcena? inak mohli by ste si upravit vasu stranku, to pismo je stasne male a neda sa to precitat ani…

Prežil som peklo

Dobrý deň,
hra je určená pre 2–5 osôb. Ďakujeme za podnet a prajeme pekný deň.

Mirecz

Jedná sa o puberťákov vo vekom rozmedzí 15–16 rokov. :)
A chcel by som sa ešte spýtať, či by nebol nejaký kontaktík na infolinku :)
Chceli by sme sa informovať o stave dostupnosti termínu. :)

Prežil som peklo

15–16 roční puberťáci by to mohli zvládnuť aj bez doprovodu :) Samozrejme, na telefónnom čísle 0910858222 si môžete overiť dostupnosť termínov :)

Mirecz

Pekný večer,
Chcem sa spýtať, či je na tejto hre nejaké vekové obmedzenie?
Ďakujem pekne a prajem príjemný zvyšok večera! :)

Prežil som peklo

Dobrý večer aj Vám! :-) Žiadne vekové obmedzenie nemáme, no pre mladšie osoby odporúčame doprovod aspoň jedného dospelého :-) O ako staré deti ide ? :-)

Krásny večer aj Vám !

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore