Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Limitovaná ponuka! Letná dovolenka na brehu Domaše len 30m od pláže s privátnym wellness a vyhliadkovou plavbou

4,5 / 5 Garden Hotel Domaša Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Antonia Demeterova

Prajem Vam prijemny vecer.
Prosim Vas, je moznost vymenit kajak za welnes?
Dakujem za odpoved.

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, p. Demeterová,
Vašej požiadavke by sme vedeli vyhovieť.

Prajeme pekný deň.

Jozef

Dobrý večer,ja by som sa chcel opitat či je mozne sa u vas ubytovat okolo datumu od 28 7 do 31 7 pre dve osoby,Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jozef, ohľadom voľných termínov sa prosím informujte priamo na hoteli telefonicky na tel. č.: +421 57 449 4274, +421 908 854 807, e-mail: recepcia@hoteldomasa.sk

Kristína Fabiánová

Dobrý večer, dívala som sa na priložené fotografie vybavenia izieb, no nikde na fotkách nie je vidieť, že by na izbe bol televízor, čo je dne s už bežné vybavenie hotelových izieb. Nedočítala som sa o tom ani vo vybavení izieb. Prosím preto o vysvetlenie, či televízny prijímač je na izbe alebo nie, prípadne ak nie, či sa dá vypožičať, Ďakujem

Garden Hotel Domaša

Dobry den
TV je samozrejmostou na kazdej izbe. V pripade dalsich otazok nas nevahajte kontaktovat.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore